Muğla siyaset haberleri
HABER

Ortakent - Yalıkavak yolu inşaatı başlıyor

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Ortakent - Yalıkavak yolu

Müjdeyi AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Gökmen duyurdu

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 23.02.2021 / Ortakent - Yalıkavak yolu inşaatı başlıyor

Açılan davalar nedeniyle yarım kalan Ortakent - Yalıkavak yol inşaatı yeniden başlıyor. KGM 10 Mart'te ihaleye çıkıyor.

AK Parti Bodrum ilçe Başkanı Osman Gökmen, çeşitli davalar yüzünden duran Ortakent - Yalıkavak yolunda tüm pürüzlerin giderildiğini duyurdu.

Ortakent - Yalıkavak yolu inşaatı başlıyor 2

Ortakent - Yalıkavak yolu inşaatı başlıyor - Arşiv - GHA

AK Parti Bodrum ilçe Başkanı Osman Gökmen, Yalıkavak yoluyla ilgili yayınladığı basın duyurusunda 10 Mart 2021’de yapılacak ihaleyle yarım kalan yolun inşaatının başlayacağını açıkladı.

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, çeşitli davalar yüzünden duran yol inşaatıyla ilgili Karayolları Genel Müdürlüğü’nün 10 Mart 2021 tarihinde ihaleye çıkacağını ve yol yapımına başlanacağını söyledi. Gökmen'in basın açıklaması şöyle;

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen

"Toplam 8 kilometre 430 metrelik yol yapımı ihalesinin açık ihale usulüyle yapılacak. Davalarla ilgili pürüz giderildi. Yoğun çalışmalarımız ve girişimlerimiz sonucunda Karayolları Genel Müdürlüğü 10 Mart’ta ihaleye çıkılacağını ilan etti. Hepimizi çok sevindiren bu gelişmeyle Bodrum’un önemli bir sorunu daha çözülüyor. AK Parti Hükümeti olarak Bodrum’a büyük yatırımlarımız devam ediyor. Devlet Hastanesi inşaatı hızla devam ediyor. Bodrum’un alt yapı sorununu önemli ölçüde çözecek Torba’da ki atık su arıtma tesisini Bodrum’a kazandırıyoruz. Devletimiz Bodrum’un tüm sorunlarına hassasiyetle yaklaşıyor ve çözüm getiriyor. Bodrum için hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz.

TAGS;

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen

Ortakent - Yalıkavak yolu

Muğla politika haberleri