Gümüşlük Haber Ajansı; Myndos News Agency

GÜMÜŞLÜKHABER AJANSI

Gümüşlük Haber Ajansı

Sadece yerel haber sloganıyla yola çıktık. Muğla ili, ilçe ve mahallelerinden haberler üretiyoruz. 37 yıllık ulusal, uluslararası habercilik tecrübemiz, ödüller ve başarılarla dolu geçmişimizle Gümüşlük Haber Ajansı'nı (GHA) hayata geçirdik. Bölgemizdeki sıcak gelişmeler, kültür, sanat, spor, magazin haberlerinin yanı sıra işletme ve kuruluşların etkinliklerini haberleştirip yerel ve ulusal medyaya servis ediyoruz. Aynı zamanda yüksek tıklanma oranıyla bölgenin ilk ve tek yerel rehberi olan http://www.gumuslukrehberi.com web sitemizde yayınlıyoruz.

Web Sitesi  | Konum  | Tel: (0 530) 184 40 84
Gümüşlük Fotoğrafcı; Gumusluk Fotoğraf Ajansı

GÜMÜŞLÜKFOTOĞRAFCI

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı

Hiç mütevazi davranmadan bu alanda çok ama çok iddialıyız. 36 yıllık haberci ve hayatını habere ve haber fotoğrafçılığına adamış TV sunucusu, gazeteci, profesyonel haber fotoğrafçısı Yalçın Çakır'ın (Yalçın Abi) ve ekibinin kadrajından sizin de haber ve etkinliklerinizi fotoğraflamaya talibiz. Tamamı full frame Canon bodyler, L serisi Canon lensler, ışık, flash sistemleri, seyyar çekim çadırlarımızla etkinliklerinize değer katıyoruz. Yatırımınız, emeğiniz, etkinliğiniz değerlenecek ve medyada yer bulacak. Muğla ili, ilçeleri, Bodrum ilçesi ve tüm mahalleleri faaliyet alanımız içindedir.

Web Sitesi  | Konum  | Tel: (0 530) 184 40 84
Gümüşlük Video çekim; Gümüşlük video kurgu

GÜMÜŞLÜKWEB GÜNCELLEME

Video çekimi, video kurgu

Profesyonel digital FF bodyler ve profesyonel video kameralarla video çekimi, video kurgusu, seslendirme hizmetleri. Canon body, Sony video kameralar, Canon L serisi lensler, kablosuz yaka mikrofonu, boom, el mikrofonu ile profesyonel video çekimi. Haber takibi, röportaj, işletmelerin kültür, sanat, sezon etkinlikleri ile diğer faaliyetleri, özel günler vb... video tanıtım çekim ve montajı tarafımızca yapılmaktadır. Proje başlangıcından son montaja kadar tam profesyonel kamera, lens, ses, ışık sistemleri, profesyonel montaj, kj ve render yazılımlarıyla çalışıyoruz. Teaser, video klip, tanıtım videosu, reklam cıngılı, haber videosu vd. hizmetlerimiz profesyonel elemanlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Web Sitesi  | Konum  | Tel: (0 530) 184 40 84
Gümüşlük Haber yazımı; Gumusluk haber servisi

GÜMÜŞLÜKHABER ÜRETİMİ

Haber üretim, yazım ve servisi

İşletmenizin, kuruluşunuzun, örgütünüz ya da tesisinizin haberlerinin yerel ve ulusal medyada yer almasını mı istiyorsunuz? Bırakın bu işi profesyoneller yapsın. Hem de çok uygun koşullarda haber üretimini bize emanet edin. Her biri alanında uzman editör arkadaşlarımızla hazırladığımız haberler; haber web siteleri, televizyon ve gazetelere hiç uğraştırmadan yayına hazır şekilde servis edilmektedir. Haberleriniz, planlanır, hazırlanır, yazılır, fotoğraf, video görselleri (isteğe bağlı olarak) çekilir, montajlanır, işlenir ve anında ulusal ve yerel tüm kanallara iletilir. Talebe göre yayın listeleri iş sahibine raporlanır. Sosyal medya planlaması, servisi ve tanıtımları yapılır. Haberler profesyonel görsel ve efektlerle işlenir. Emekleriniz boşa gitmesin.

Web Sitesi  | Konum  | Tel: (0 530) 184 40 84
Gümüşlük web sitesi yapımı; Gümüşlük hosting; Gümüşlük domain

GÜMÜŞLÜKWEB TASARIM

Web sitesi tasarım & Hosting

Tamamı ekibimiz tarafından tasarlanmıış ve kodlanmış masaüstü, laptop, cep telefonu, tablet uyumlu (tüm ekran çözünürlüklerinde sorunsuz çalışan) web sitesi taslaklarımızı özel bir programla seçiminize sunuyoruz. Kaybolmadan, boğulmadan sektör bazında tasniflenmiş ve özel filtreleme sistemimiz sayesinde kolayca inceleyip karar verebiliyorsunuz. Seçminizi yaptıktan sonra gerisi bize ait. Tüm içeriğin planlaması, yerleştirilmesi, hosting, domain ve 7/24 güncelleme hizmetlerini de isterseniz size sunuyoruz.. Natrohost'un 7/24 faaliyette olan profesyonel alt yapısı ile daima yayında ve güncel kalıyorsunuz. Dilerseniz Sinan Sert ve ekibinin kurduğu SABİM'den E-Ticaret danışmanlığı, size özel yazılım çözümleri, ERP çözümleri, CommerSync, E-Commerce, LIS hizmetlerini de alabilirsiniz.

Web Sitesi  | Konum  | Tel: (0 530) 184 40 84
Gümüşlük Haber yazımı; Gumusluk haber servisi

GÜMÜŞLÜKHABER ÜRETİMİ

Web sitesi içerik güncelleme

İşletme ya da kuruluşunuzun web sitesi içeriğini çok uygun koşullarda 7/24 güncel tutalım. Emekleriniz boşa gitmesin. Web sitenizi ziyaret edenler eski ve güncel olmayan bilgilerle karşılaşmasın. Daima güncel içerik, güncel ve yeni görseller, güncel ve yeni videolarla işletmenizin dünyaya açılan penceresini sürekli güncel tutalım. İsteğe bağlı olarak size sunacağımız güncelleme paket seçeneklerinden birisini kabul etttiğiniz an itibariyle sürekli güncel bir içeriğe sahip olun. Sosyal medya hesaplarınızla entegre içerik üretiyoruz. Etkinlik, konser, haber, ziyaretci, konuklar, menü, fiyat, konum, daima güncel fotoğraf ve videolarla web siteniz sizin gülen yüzünüz olsun. Ziyaretcileriniz de güven içinde, doğru, dürüst ve gerçek bilgilerle mağdur edilmeden hizmet alsın. Dilerseniz her güncellemeyi de yerel ve ulusal basınla ve de sosyal medya da paylaşıyoruz.

Web Sitesi  | Konum  | Tel: (0 530) 184 40 84