Fiskos haber 30
FİSKOS

Acun'la Şeyma Gümüşlük'te buluştu

Başarılı iş insanı ve televizyoncu Acun Ilıcalı eski eşi Şeyma Subaşı ile Gümüşlük'te buluşup yemek yedi.

Şeyma Subaşı kızı Melisa ile Bodrum’da tatil yapıyor. Şeyma Subaşı, önceki akşam akşam yemeğini Acun Ilıcalı ile Gümüşlükte yedi.

Halil Kırık

Gümüşlük Fiskosları - GHA

Ilıcalı geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada da Subaşı’nın iyi bir anne olduğunu söyleyerek “Şeyma’nın hakkını hiç yemem” demişti.

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 31 | HAZİRAN 2020GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 30
FİSKOS

Gümüşlüğün nazar boncuğuna özel babalar günü kutlaması

Gümüşlük Ege'de bir küçücük mahalle. Bu mahallenin de simge isimleri var. Dostluk, arkadaşlıkların ön planda olduğu, kırgınlık ve dargınlıkların düğünde, cenazede, doğumda unutulduğu şirin mahallemizin bir de hep gülen güzel abileri var.

İşte onlardan biri de şirin mi şirin minnak iş insanı Halil Kırık. Halil Kırık'a aiilesi sürpriz yaptı.

Halil Kırık

Gümüşlük Fiskosları - GHA

Gümüşlük sahilinde market işletmeciliği yapan, teknesi "Hergele"yle zaman zaman balığa çıkan, dev gibi kalbiyle gerçekten de herkesin sevgisini kazanan Halil Kırık Babalar Günü'nde ailesiyle birlikte Pub Gümüşlük'teydi.

Hüsnü Kırık'ın işlettiği Pub Gümüşlük bu yıl Gümüşlüğün trend mekanları arasına girmeye aday. Sahilin dev ekranda maç yayını yapılan en güzel manzaralı mekanlarından Pub Gümüşlük şaşırmayın ama sulu yemek de çıkartıyor.

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 30 | HAZİRAN 2020GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 29
FİSKOS

CHP Bodrum & Gümüşlük kadrosu teknede buluştu

Uzun bir aradan sonra Gümüşlük fiskoslarına tekrar başladık. Gümüşlüğün sosyetesi, önde gelenleri, mekanları, yöneticileri, seçilmişleri, atanmışları, tatilcileri, işletmecileri, meşhurları, siyasetçileri, gelenleri, gidenleri Gümüşlük Fiskosları'nda...

Küçük bir Gümüşlük turunda neler gördük neler. Neler öğrendik neler!.. Gümüşlük Fiskosları'nda Gümüşlük magazinle herşeyden haberiniz olacak.

Hepsini birden yazıp da tüketmeyelim. Buradan takip edersiniz artık sevigli okurlar. İşte ilk fiskosumuz;

Kemal Gökol

Gümüşlük Fiskosları - GHA

CHP Gümüşlük Mahalle Temsilcisi Kemal Gökol yeni bir tekne almış. Bugün teknesinde önce CHP Bodrum İlçe Yönetim Kurulu üyesi ve eşinin kardeşinin kocası olan mimar Eray Karabağlı'yı misafir etti.

Kemal Gökol ve Eray Karabağlı aynı zamanda Gümüşlük Mahallesinin muhtarı Zeki Pay abimizin de damatları oluyorlar.

Tekneye daha sonra CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan ve eşi geldi. Karahan'lar çok uzun oturmadı. Kısa süre kalıp Eray Karabağlı ile tekneden ayrıldılar.

Teknede bir konuk daha vardı. Kim miydi? Onu da daha sonra yazalım. Hele bir çarşı açılsın :)

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 29 | HAZİRAN 2020GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 28
FİSKOS

Gümüşlüğün 5 ünlü ismi karavanla Ege ve Marmara turunda

Gümüşlüğün önde gelen 5 iş insanı yoğun ve etkinlilerle dolu geçen yaz sezonunun bitmesiyle birlikte karavanla Kuzey Ege ve Marmara turuna çıktı. Gümüşlük'ten başlayan tur Çanakkale, Gökçeada güzergahında devam ediyor.

Gümüşlüğün 5 ünlü isminden karavanla Ege ve Marmara turu 1

Gümüşlüğün 5 ünlü isminden karavanla Ege ve Marmara turu

Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Ahmet Faik Karakaya, Gümüşlük Eklisia işletmecilerinden Eren Erdem, Bizim Market işletmecisi Ali Rıza Şevik, Yakamoz Restaurant işletmecisi Hasan Kolcu ve Gümüşlük Balık Pişirme Evi'nin işletmecisi olan Hasan Kırık son olarak Çanakkale civarlarında görüntülendiler.

Gümüşlüğün 5 ünlü isminden karavanla Ege ve Marmara turu 2

Gümüşlüğün 5 ünlü isminden karavanla Ege ve Marmara turu

Yola çıkarken yaptıkları paylaşımda "Bulgaristan yolculuğu başladı" diyerek hedef şaşırtan Gümüşlüğün 5 ünlü ismi deyim yerindeyse buldukları her koyda mola verip kamp ateşi yaktılar.

Gümüşlüğün 5 ünlü isminden karavanla Ege ve Marmara turu 3

Gümüşlüğün 5 ünlü isminden karavanla Ege ve Marmara turu

Grubun yemeklerini genel olarak Yakamoz Restaurant işletmecisi ve çok iyi bir gurme olan Hasan Kolcu'nun hazırladığı söylenirken gezinin en gururlu durağı Çanakkale Şehitliği oldu. Çanakkale Şehitliği'ni de ziyaret eden Gümüşlüğün 5 ünlü iş insanı bol bol da hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmediler.

Gümüşlüğün 5 ünlü isminden karavanla Ege ve Marmara turu 5

Gümüşlüğün 5 ünlü isminden karavanla Ege ve Marmara turu

Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Ahmet Faik Karakaya, Gümüşlük Eklisia işletmecilerinden Eren Erdem, Bizim Market işletmecisi Ali Rıza Şevik, Yakamoz Restaurant işletmecisi Hasan Kolcu ve Gümüşlük Balık Pişirme Evi'nin işletmecisi olan Hasan Kırık'ın Gümüşlüğe ne zaman dönecekleri konusunda çeşitli rivayetler dolaşırken amatör ligler başlamadan önce sahada yerlerini alacakları da konuşuluyor.

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 28 | EYLÜL 2019GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 27
FİSKOS

Karakaya, Özak, İnce ve Erdem ailelerinin mutlu günü

Gümüşlüğün köklü aileleri dünür oldu. Karakaya, Özak, İnce ve Erdem ailelerini buluşturan nişanda Mustafa İnce ile Seren Erdem evliliğe ilk adımlarını attılar. Sürpriz bir evlilik teklifiyle başlayan aşk yolculuğu muhteşem bir nişan töreniyle taçlandı.

Fiskos Haber 27

Mustafa İnce & Seren Erdem nişanlandı

Gümüşlük Eklisia Sahne'nin işletmecilerinden, Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Ahmet Faik Karakaya'nın yeğeni Seren Erdem'le Gümüşlüklü iş insanlarından Gümüşlükspor Kulübü Başkan yardımcısı Mehmet Özak'ın yeğeni Mustafa İnce nişanlandı.

Mustafa İnce ile Seren Erdem evliliğe ilk adımlarını attılar

Mustafa İnce ile Seren Erdem evliliğe ilk adımlarını attılar

Genç çiftin nişan yüzüklerini Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Ahmet Faik Karakaya takarken, gençlere bir ömür mutluluklar diledi.

Gümüşlük Rehberi olarak genç çifte bir ömür mutluluklar dileriz.

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 27 | EYLÜL 2019GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 26
FİSKOS

Nejat İşler Gümüşlük Tezgah Kültür'de...

Gümüşlük'te sessiz, sakin bir hayat süren Gümüşlükspor Kulübü As Başkanı oyuncu, sanatçı, yazar Nejat İşler Gümüşlüğün yeni gözde mekanı Tezgah Kültür'de objektiflere takıldı.

Dizi çekimleri nedeniyle haftanın belli günleri Ankara'ya giden usta sanatçı Nejat İşler artık Gümüşlük'te Tezgah Kültür'e takılıyor.

Mundi Yayınevi'nden çıkan yeni kitabı Ben Hep Senin Yanındaydım'ın mutluluğunu yaşayan Nejat İşler, bir yandan da rol aldığı Behzat Ç. dizisi için Ankara'da set çalışmalarına katılıyor.

Fiskos Haber 26

Bulduğu her fırsatta Gümüşlük'te dostlarıyla bir araya gelen Nejat İşler, sağlıklı ve fit görünümüyle de dikkat çekiyor.

Gümüşlük Tezgah Kültür'ü birlikte işlettikleri iş insanı Mehmet Özak ve Tezgah Kültür'ün deyim yerindeyse herşeyi olan İşler ve Özak'ın yakın dostu Fazlı Kart'la birlikte dinlenirken görüntülenen İşler'den çok önemli bilgiler aldık.

Gümüşlük Tezgah Kültür mükemmel bir dinlenme mekanı ama aynı zamanda bir kitap evi ve sahaf. Kitap bağışı kabul ediyorlar. Satılan tüm kitapların geliri de Gümüşlükspor'a kalıyor. Ayrıca Gümüşlükspor tişört, atkı, forma ve eşantiyonlarına da Tezgah Kültür'de ulaşmanız mümkün.

Tezgah Kültür Gümüşlük sahilde. Club Gümüşlük'ün hemen yanında yer alan Tezgah Kültür, Nejat İşler'in İstanbul ve Gümüşlük merkezde yer alan Tezgah dükkanlarının yeni versiyonu.

Tezgah Kültür'de sıcak soğuk, alkollü alkolsüz tüm içecekler, çok özel dondurma, kek, kurabiye ve gıda çeşitleri bulunuyor.

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 26 | HAZİRAN 2019GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 25
FİSKOS

Nejat İşler sevenleriyle bir arada

Gümüşlük'te sessiz, sakin bir hayat süren Gümüşlükspor Kulübü As Başkanı Nejat İşler önceki gün denizcilerle bir aray geldi. Bodrum Denizciler Derneği'nin genel kurul çalışmaları nedeniyle sık sık toplantılar yapan denizciler Nejat İşler'le hatıra fotoğrafı çektirip paylaştılar.

Fiskos Haber 25

Kitap çalışmalarının sürdüğünü bildiğimiz Nejat İşler bir yandan da Gümüşlükspor Kulübü'nün maçlarını kaçırmıyor. Kulübe maddi, manevi destekte de bulunan İşler'in hayali takımın gelecek sezon şampiyon olması.

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 25 | MART 2019GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 24
FİSKOS

Faik Karakaya; "İşimiz gücümüz Gümüşlük..."

Gümüşlük mahallesi muhtar adayı Ahmet Faik Karakaya'dan 7/24 muhtarlık hizmeti kampanyası. Gümüşlük'de yazı aratmayacak kadar güzel geçen havalar nedeniyle Gümüşlük sahili geceleri de cıvıl cıvıl. Bunu fırsat bilen Gümüşlük mahallesi muhtar adayı Ahmet Faik Karakaya aza adaylarıyla birlikte bakın ne yaptı?

Fiskos Haber 23

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle Gümüşlük sahilindeki kumsalda bir araya gelen grubu da ziyaret eden Gümüşlük mahallesi muhtar adayı Ahmet Faik Karakaya karanfiller dağıtıp, "İşimiz, gücümüz Gümüşlük. Gümüşlük kazanacak" dedi. Gruptakiler bu ani ve ilginç ziyareti sevinçle karşılayıp objektiflerimize poz verdi.

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 24 | MART 2019GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 23
FİSKOS

Faik Karakaya ve arkadaşları Gümüşlüğe hizmete aday oluyor...

Az önce paylaştığımız fiskosda "O masada neler konuşuluyor" demiştik. Şimdi de açıklıyoruz; Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Ahmet Faik Karakaya Gümüşlük Mahallesi'ne muhtar adayı oluyor. Günlerdir küçük küçük toplantıların peşine düşmüştük. "Hayırlı olsun" içerikli mesajların anlamını çözmeye çalışıyorduk. Ve sonunda öğrendik...

Fiskos Haber 23

Gümüşlüğün köklü ailelerinden Karakaya'ların iş insanı temsilcisi ve Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Faik Karakaya'nın Gümüşlük Mahallesi muhtarlığına aday olacağı bilgisine ulaştık.

Peki Karakaya'nın aza heyeti aday listesinde kimler olacak? Onu da bu sayfalardan öğrenebilirsiniz. Listeyi yayınlayacağız.

Hasan Kolcu, Faik Karakaya, Ali Rıza Şevik, Halil Kırık önceki akşam buluşmuşlar ve paylaştıkları fotoğrafın altına da bir not düşmüşlerdi; "Biz hazırız hizmete..."

Öyle anlaşılıyor ki o "hizmet", Gümüşlüğe hizmetmiş...

Hadi hayırlısı bakalım...

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 23 | ŞUBAT 2019GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 22
FİSKOS

Gümüşlüğün güzel insanları

Gümüşlükspor Başkanı Faik Karakaya ve Gümüşlük köyünün önde gelen iş insanları bir masada buluştu. Neler konuşuldu bilemeyiz ama hepsi de iyilikseverliğiyle bilinen, aydın, demokrat, Atatürk sevdalısı bu insanları buluşturan masada da mutlaka güzel şeyler konuşulmuştur diyoruz. Bakalım kimler var o masada;

Fiskos Haber 22

Hasan Kolcu, Faik Karakaya, Ali Rıza Şevik, Halil Kırık buluşmuşlar bir dostlar meclisinde. Hepsi de Gümüşlükspor sevdalısı, bir kısmı çocukluk arkadaşı ve akraba olan bu gençler fotoğrafın altına da bir not düşmüşler; "Biz hazırız hizmete..." Hadi hayırlısı bakalım.

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 22 | ŞUBAT 2019GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 21
FİSKOS

Başkanlar maçta buluştu

Gümüşlükspor Başkanı Faik Karakaya ve Gümüşlükspor As Başkanı Nejat İşler çok yoğun iş tempolarına rağmen takımlarını yalnız bırakmıyorlar. Deplasmanlar dahil tüm maçlarda sahada olan 2 başkan son olarak Gümüşlükspor - Dalaman Belediye Gençlikspor maçında buluştu. Kulağımıza gelen haberlere göre 2 başkan kulüp gelirlerini arttırmak için yeni girişimler peşinde. Gelişmeleri buradan duyurmaya devam edeceğiz...

Fiskos Haber 21

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 21 | ŞUBAT 2019GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 20
FİSKOS

Gümüşlükspor'un Güven Abisi'ne plaket

Gümüşlükspor As Başkanı Nejat İşler ve Gümüşlükspor Başkan Yardımcısı Mehmet Özak güzel bir sürprize imza attı. Gümüşlükspor'a desteklerinden dolayı Güven Başaran'a Club Gümüşlük'te plaket sundular.

Gümüşlükspor Başkan Yardımcısı Mehmet Özak, paylaştığı bu güzel ana şu notu düştü;

"Güven Başaran abim, Gümüşlük spora yaptığın destekler icin çok teşekkürler....🙏"

Fiskos Haber 20

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 20 | ŞUBAT 2019GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI