Künye

Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Yalçın Çakır

Haber Merkezi / Muhabir - Editör - Fotoğraf

Yalçın Çakır

Ulaş Fıratlı (Fotoğraf & Video & Grafik)

Mustafa Tosun (Spor)

Kemal Yurt (Kültür & Sanat)

Gülüş Karaman (Dış Haber)

Osman Gelincik (Gece)

Web kodlama & Tasarım

Yalçın Çakır

Yalçın Çakır Avukatı

Tüluğ Fıratlı

[email protected]

0216 4415656

0531 7792625

Orhantepe mah. Albay Sedat bey sokak No: 6/12

Kartal / İstanbul

Posta Kodu: 34865

Gümüşlük Rehberi Adres:

Gümüşlük Mahallesi ASKO Sitesi Akasya Sokak Dış: 1/1 İç Kapı: 1

Bodrum / Muğla

Posta Kodu: 48970

Telefon:

+90 532 7232663


Gümüşlük, Turgutreis, Bodrum dolmuş saatleri


İçerik Uyarıları:

© Copyrigth 2017 gumuslukrehberi.com tüm hakları saklıdır.

ALINTI

https://www.gumuslukrehberi.com web sitesinde yayınlanan haber, resim, bilgi, belge, metin, video niteliğindeki tüm yazılı ve görsel eserler Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tamamen uygun olarak yayınlanmaktadır.

TC 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun telif haklarına ilişkin hükümlerine ve AB Fikri Mülkiyet Hukukuna göre https://www.gumuslukrehberi.com'un kaynak linki (bağlantı), alıntılanan içeriğin internet linki (sayfa bağlantısı) ve kaynak göstermek kaydıyla, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayabilir, çoğaltabilir, alıntı yapabilir.

YAZARLAR, KÖŞE YAZILARI

https://www.gumuslukrehberi.com sitesinde yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

DIŞ BAĞLANTILAR

https://www.gumuslukrehberi.com, kendi site adresi dışına verilen linklerin sorumluluğunu almaz.

Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları gumuslukrehberi.com'a aittir. gumuslukrehberi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Bunlar gumuslukrehberi.com'un "yazılı izni olmaksızın" ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

gumuslukrehberi.com'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

gumuslukrehberi.com'da yayınlanan her türlü içerikte site yönetiimi hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir.

gumuslukrehberi.com bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies).

Generally, we will only use your information within the gumuslukrehberi.com. However, sometimes the gumuslukrehberi.com uses third parties to process your information.

gumuslukrehberi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the gumuslukrehberi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way.

When you interact with the gumuslukrehberi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the gumuslukrehberi.com and its services.

When you use gumuslukrehberi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the gumuslukrehberi.com cookies section of our full Privacy Policy.

HOSTING

Natro Host

QR KOD

Sabim - Sinan Sert

ANA SPONSOR

Sabim - Sinan Sert