MUĞLA TEMSİLCİLERİ HABERLERİ

TFF 3. Lig, 3. Grup Puan Tablosu

TFF 3. Lig, 3. Grup Maç Sonuçları


Spor Haberleri 008
HABER

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 17.09.2021 Muğlaspor'dan bir takviye daha

Bölgesel Amatör Lig'in başlamasına az zaman kala takımlar da hazırlıklarını tamamlıyorlar. Muğlaspor bir transferi daha duyurdu.

Muğlaspor 21 yaşındaki sol kanat oyuncusu Kemal Kadir Durmuş’u kadrosuna kattı. Futbola Galatasaray altyapısında başlayan ve 8 sene sarı-kırmızılı kulüpte forma giyen genç futbolcu, İstanbulspor ve Başakşehir U21 formalarını da terletti.

Kemal Kadir Durmuş, Muğlaspor

Nail Kızıl (Solda), Kemal Kadir Durmuş, Muğlaspor

Muğlaspor Kulübü mali asbaşkanı Nail Kızıl’ın katıldığı imza töreniyle kendisini yeşil-beyazlı renklere bağlayan Kemal Kadir Durmuş, "Güzel bir şehir ve köklü bir kulübe geldim. Muğlaspor formasıyla sahada olacağım her dakika takımımın başarısı için mücadele edeceğim. Transferimde emeği geçenlere çok teşekkür ederim" dedi.

Muğlaspor Kulübü mali asbaşkanı Nail Kızıl da, genç oyuncunun önemli kulüplerin altyapısında futbol eğitimi aldığını ifade ederek, "Kadir’in takımıza ciddi katkılar sunacağına inanıyorum. Muğlaspor’umuzun forması altında kendisine yürekten başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

Güncel | MUĞLASPOR Haberleri | 17 Eylül 2021 | HABER 008 MUĞLASPOR
Spor Haberleri 007
HABER

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 03.09.2021 CHP Milletvekili Girgin'den ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muğla Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Süleyman Girgin, Muğlaspor’u ziyaret etti.

Muğlaspor Kulüp Başkanı Abdurrahman Uçar ve yönetim kurulu tarafından karşılanan Milletvekili Girgin, Muğlaspor’un daima destekçisi olacağını söyledi.

Muğlaspor Kulüp Başkanı Abdurrahman Uçar, İdari As Başkan Bekir Kapar, Mali Asbaşkan Nail Kızıl, Sosyal Komite Başkanı Bora Çulhaoğlu, Altyapı Şube Sorumlusu Ahmet Niyazi Çağlar, Genel Kaptan Hasan Keskin, Sosyal Komite Üyesi Evşin Karacan, Kulüp Müdürü Adem Korkmaz, Teknik Direktör Tayfun Hut ve Kaleci Antrenörü Bekir Sartan tarafından karşılanan Milletvekili Girgin yönetim kurulumuza başarılar diledi.

CHP) Muğla Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Süleyman Girgin, Muğlaspor’u ziyaret etti

CHP Muğla Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Süleyman Girgin, Muğlaspor’u ziyaret etti

Yeni yönetim kurulunun çalışmaları hakkında Milletvekili Girgin’e bilgiler veren Başkan Uçar, Muğlaspor’un şehrin en büyük marka değeri olduğunu ifade etti. Şehrin bütün kesimlerinden destek beklediklerini belirten Başkan Uçar, "Sayın vekilimize nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum. Muğlaspor hepimizin ortak değeri ve sevdası. Kulübü her anlamda daha yukarılara taşımak için yönetim kurulumla birlikte yoğun bir çaba harcıyoruz" dedi.

Muğlaspor’un sorunlarına çözüm üretmek için elinden geleni yapacağını vurgulayan Milletvekili Girgin, yeşil beyazlı camiaya desteğinin süreceğini ifade etti. Milletvekili Girgin ziyareti sırasında Muğlaspor’un piyasaya olan borçlarından bir kalemini üstlenerek Muğlaspor'a maddi destek anlamında büyük bir destek sağladı.

Güncel | MUĞLASPOR Haberleri | 03 Eylül 2021 | HABER 007 MUĞLASPOR
Spor Haberleri 006
HABER

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 02.09.2021 AK Parti'ye ziyaret

Muğlaspor Kulüp Başkanı Abdurrahman Uçar ve Yönetim Kurulu Üyeleri AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’yi ziyaret etti.

Muğlaspor Kulüp Başkan Abdurrahman Uçar, Başkan Vekili Faruk Ondu, İdari Asbaşkan Bekir Kapar, Sosyal Komite Başkanı Bora Çulhaoğlu, Altyapı Şube Sorumlusu Ahmet Niyazi Çağlar ve Sosyal Komite Üyesi Neşet Palu’nun yer aldığı ziyaret sırasında konuşan AK Parti İl Başkanı Mete, geçmişte olduğu gibi bundan sonra da Muğlaspor’a desteklerinin artarak devam edeceğini söyledi.

Muğlaspor Kulüp Başkanı Abdurrahman Uçar ve Yönetim Kurulu Üyeleri AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’yi ziyaret etti

Muğlaspor Kulüp Başkanı Abdurrahman Uçar ve Yönetim Kurulu Üyeleri AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’yi ziyaret etti

Başkan Uçar, Muğlaspor’un şehrin en büyük marka değeri olduğunu ifade ederek bugüne kadar kulübe yapmış olduğu katkılar nedeniyle İl Başkanı ve yönetimine Muğlaspor ailesi olarak teşekkür etti.

Muğlaspor’un herkesin ortak sevdası olduğunu belirten AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’de, "Muğlaspor bu şehirde yaşayan herkesin tutkusu. Geçmişte çok sayıda projede yeşil beyazlı kulübe destek olduk. Bu desteklerimiz bundan sonrada artarak devam edecek. Güçlü Muğlaspor’u hep birlikte oluşturalım" diye konuştu.

Gerçekleştirilen ziyaret sırasında Başkan Uçar tarafından Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete’ye ‘48’ sırt numaralı Muğlaspor forması takdim edildi.

Güncel | MUĞLASPOR Haberleri | 02 Eylül 2021 | HABER 006 MUĞLASPOR
Spor Haberleri 005
HABER

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 01.09.2021 Muğlaspor güçleniyor

Muğlaspor yönetimi liglerin başlamasına az bir zaman kala hem yaptığı ziyaratler hem de kulübe gelen ziyaretçilerle moral ve destek topluyor.

Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Muğlaspor’un Kulüp Başkanı Abdurrahman Uçar, İdari As Başkanı Bekir Kapar ve Bölge Temsilcisi Hüseyin Çelebi, Muğla Yiyecek Maddeleri Esnaf Odası başkanı Güven Akarken’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaret sırasında Muğlaspor’un yeni sezon çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler veren Başkan Abdurrahman Uçar, camiada beyaz bir sayfa açtıklarını vurguladı. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren ve yeni oluşan yönetim kurulunun hayırlı olmasını dileyen Muğla Yiyecek Maddeleri Esnaf Odası Başkanı Güven Akarken, kulübün zor zamanında yönetimi üstlenmenin büyük bir fedakârlık olduğunu vurguladı.

Muğla Yiyecek Maddeleri Esnaf Odası başkanı Güven Akarken’e nezaket ziyareti

Muğla Yiyecek Maddeleri Esnaf Odası başkanı Güven Akarken’e nezaket ziyareti

Yeni yönetime destek olmak amacıyla alacaklarından feragat edeceğini ifade eden Başkan Akarken; "Şimdi sesleniyorum Muğlaspor’da başkanlık yapmış, yöneticilik yapmış arkadaşlara sesleniyorum. Kendileriyle çelişmesinler ben alacaklarımdan severek feragat ediyorum, onları da alacaklarından feragat etmeye çağırıyorum. Muğlaspor hepimizin markasıdır, hepimizin takımıdır, bu şehrin takımıdır. Muğlaspor’umuzu düştüğü yerden el birliğiyle kaldırmak biz Muğlalıların görevidir. Bu lafla değil, icraatla olur" dedi.

Güncel | MUĞLASPOR Haberleri | 03 Eylül 2021 | HABER 005 MUĞLASPOR
Spor Haberleri 004
HABER

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 19.08.2021 /Muğlaspor'dan önemli ziyaretler

Muğlaspor'un yeni yönetimi Muğla'da birbiri ardına ziyaretler gerçekleştirip rozetlerini yakalara taktılar.

Muğlaspor Başkanı Abdurrahman Uçar ve beraberindeki heyet Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ve Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ömer İlman’a ziyarette bulundu.

Kulüp Başkanı Uçar'a, kulüp yöneticilerinden başkan Vekili Faruk Ondu, Sportif As Başkanı Afşin Ali Özgül, İdari As Başkanı Bekir Kapar, Mali As Başkanı Nail Kızıl, Sosyal Komite Başkanı Bora Çulhaoğlu, Altyapı Şube Sorumlusu Ahmet Niyazi Çağlar, Bölge Temsilcisi Hüseyin Çelebi, Genel Kaptan Hasan Keskin, Sosyal Komite üyesi Özgür Aydın ve Kulüp Müdürü Adem Korkmaz eşlik etti.

Gürün'e ziyaret

Muğlaspor'un yeni yönetimi ziyaretlerine Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’le başladı. Kulüp başkanı Abdurrahman Uçar ve yönetim kurulu üyelerinin Gürün'ü ziyaretine CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin ve CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu’da eşlik etti. Muğlaspor yönetivileri projeler hakkında bilgi verdikleri Gürün’e Muğlaspor rozeti taktı.

Muglaspor Başkanı Abdurrahman Uçar, MBB Başkanı Dr. Osman Gürün (Soldan sağa)

Muğlaspor Başkanı Abdurrahman Uçar, MBB Başkanı Dr. Osman Gürün (Soldan sağa)

Gümüş'e ziyaret

Muğlaspor Başkanı Abdurrahman Uçar ve yönetim kurulu üyeleri Menteşe Belediye Başkanımız Bahattin Gümüş’e ziyarette bulundu. Muğlaspor’un altyapı çalışmalarına değinen başkan Uçar, kulübün yeni bir oluşum içinde özüne döneceğini söyledi. Başkan Gümüş de şunları söyledi;

"Muğlaspor kentimizin en büyük marka değeridir, Muğlaspor bizim sevdamızdır. İmkânlarımız dâhilinde her zaman Muğlaspor'umuza destek olmaya devam edeceğiz. Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edecek olan Muğlaspor’umuza ve yeni yönetime başarılar diliyorum."

Başkan Vekilimiz Faruk Ondu tarafından Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’e Muğlaspor rozeti takıldı.

Muğlaspor Başkanı Abdurrahman Uçar, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Muğlaspor Başkanı Abdurrahman Uçar (Soldan sağa)

İlman'a ziyaret

Muğlaspor heyeti bugün başkan Abdurrahman Uçar ve yönetim kurulu üyeleriye Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman’a ziyarette bulundu. Muğlaspor’un çalışmaları ve hedefleri hakkında İlman’a bilgilendirmede bulunan Başkan Uçar, Muğla sporuna yaptığı katkılardan dolayıteşekkür etti. Desteklerinin devam edeceğini belirten Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, yeni sezonda Muğlaspor’a başarılar diledi.

Sportif As Başkanı Afşin Ali Özgül tarafından Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ömer İlman’a Muğlaspor rozeti takıldı.

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ömer İlman, Muğlaspor Başkanı Abdurrahman Uçar

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, Muğlaspor Başkanı Abdurrahman Uçar (Soldan sağa)

Güncel | MUĞLASPOR Haberleri | 19 Ağustos 2021 | HABER 004 MUĞLASPOR
Spor Haberleri 003
HABER

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 18.08.2021 / Muğlaspor Tayfun Hut ile anlaştı

Bölgesel Amatör Lig (BAL) temsilcilerimizden Muğlaspor, geçtiğimiz gün anlaşmaya vardığı deneyimli teknik adam Tayfun Hut için imza töreni düzenledi.

Muğlaspor Kulüp Başkanı Abdurrahman Uçar ve yöneticilerin katılımıyla teknik direktör Tayfun Hut için kulüp tesislerinde imza töreni düzenlendi. Basın mensuplarının da hazır bulunduğu imza töreninde teknik direktör Tayfun Hut hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Uçar şunları söyledi;

Muğlaspor teknik direktör Tayfun Hut'la anlaştı

Muğlaspor teknik direktör Tayfun Hut'la anlaştı

''88-90 sezonlarında Muğlaspor'umuzda iki sezon futbol oynadıktan sonra Galatasaray'a transfer oldu ve dönem içinde A Mili Takım'a yükseldi. Futbolu bıraktıktan sonra uzun yıllar Galatasaray altyapısında görev aldı. Biz yönetim olarak hep beraber, 'bu zor koşullarda bizle olur musun' diye kendisine teklifte bulunduk. Başkanım emrindeyim, ben Muğlaspor formasını giydim. Benim Muğlaspor'a hizmet borcum var şeklinde cevapladı. Hiçbir pazarlık yapmaksızın bütün yönetim kurulu olarak karar aldık. Huzurlarınızda hocamızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Allah utandırmasın.''

Muğlaspor teknik direktör Tayfun Hut'la anlaştı 2

Muğlaspor Teknik Direktörü Tayfun Hut

Törende açıklama yapan Muğlaspor'un yeni teknik direktörü Tayfun Hut, ''Sayın başkanım ve sayın yönetim kuruluna bu görevi bana layık gördükleri için teşekkür ediyorum. Muğlaspor'un benim için ayrı bir yeri var. Benim hayatıma çok şey katan bir kulüp, iki sene futbol hayatımı burada geçirdim. Çok şeyler kazandım, çok şeyler öğrendim. Görüştüğüm dostlarım var. İnşallah Muğlaspor'u layık olduğu yerlere hizmet ederek getireceğiz. Kazasız belasız bir sezon diliyorum'' dedi.

Teknik direktör Tayfun Hut'un yardımcılığını Salih Şener, kaleci antrenörlüğünü ise Bekir Sartan yapacak.

Kaynak:

48spor.com

Güncel | MUĞLASPOR Haberleri | 18 Ağustos 2021 | HABER 003 MUĞLASPOR
Spor Haberleri 002
HABER

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 13.08.2021 /Muğlaspor'da görev dağılımı

2021-2022 sezonunda Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) mücadele edecek olan Muğlaspor'da yeni yönetim görev dağılımını tamamladı.

Ne olursa olsun mücadeleye devam kararı alan tarihi kulüp Muğlaspor'da yeni yönetimle birlikte kulübe heyecan ve enerjide geldi. Yeni yönetim kurulu "#Muğlaspor'umuz küllerinden doğacak" sloganıyla kulübün temellerinin atıldığı eski kulüp binasında toplandı.

Kulüp Başkanı Abdurrahman Uçar'ın önderliğinde toplanan kulüp yönetimi görev dağılımını da tamamladı. Kluüpten yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi;

Muğlaspor Yönetim Kurulu görev dağılımı, 2021 Ağustos - GHA

Muğlaspor Yönetim Kurulu görev dağılımı, 2021 Ağustos - GHA

"Yönetim kurulumuzda yer almayan Sercan Gök ile Sermet Şener idari komite, Semih Soykan mali komite, Neşet Palu ve Evşin Karacan ise sosyal komite görevlerinde kulübümüze dışarıdan destek olacaklardır."

Muğlaspor'da görevinden ayrılan yönetim kurulu üyeleri sonrasında oluşan yeni görev dağılımı şu şekilde;

Muğlaspor Yönetim Kurulu görev dağılımı, 2021 Ağustos - GHA

Muğlaspor Yönetim Kurulu görev dağılımı, 2021 Ağustos - GHA
Güncel | MUĞLASPOR Haberleri | 17 Ağustos 2021 | HABER 002 MUĞLASPOR
Spor Haberleri 001
HABER

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 13.08.2021 / Muğlaspor'un alt yapısına Saburhane'den güç desteği

Pandemi nedeniyle yaklaşık 1.5 yıldır topbaşı yapamayan Muğlaspor altyapı futbolcularının yeniden çalışmaya başlaması sonrası, Muğlaspor ile Saburhanespor güç birliğine gitti. Aynı zamanda Muğlaspor Yönetim Kurulu Üyesi de olan Saburhanespor Kulübü Başkanı Hüseyin Çelebi kulübün U-13 sonrası gruplarda liglere katılmadığını belirterek, 13 yaş üstü lisanslı futbolcuları Muğlaspor altyapısında kazandırmaya devam ettiklerini söyledi.

Muğlaspor ile Saburhanespor futbol altyapısında güç birliğine gitti. Yapılan işbirliğine göre Saburhanespor’un liglerde mücadele etmediği 13 yaş üstü lisanslı futbolcular Muğlaspor çatısı altında futbol yaşamlarını sürdürecek.

Muğlaspor'un alt yapısına Saburhane'den güç desteği

Muğlaspor'un alt yapısına Saburhane'den güç desteği

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Muğlaspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Saburhanespor Kulübü Başkanı Hüseyin Çelebi geçmişte olduğu gibi bundan sonrada Muğlaspor altyapısına oyuncu kazandırmaya devam edeceklerini söyledi. Saburhanespor olarak U-13 yaş üstü gruplarda liglere katılmadıklarını ifade eden Çelebi, 13 yaş üstü lisanslı futbolcuların daha önce olduğu gibi Muğlaspor altyapısında mücadelelerine devam edeceklerini kaydetti.

Muğlaspor'un alt yapısına Saburhane'den güç desteği 2

Muğlaspor'un alt yapısına Saburhane'den güç desteği

Saburhanespor Başkanı ve yönetim kuruluna destekleri nedeniyle teşekkür eden Muğlaspor’un Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Niyazi Çağlar ‘Muğlaspor tüm şehrin ortak sevdası. Herkes Muğlaspor için elinden gelen desteği veriyor. Saburhanespor geçmişte de belli yaş grubunu geçen futbolcuları kulübümüze yönlendiriyordu. Bizim dönemimizde de aynı katkı devam ediyor. Geçtiğimiz gün başlattığımız altyapı çalışmalarına Saburhanespor’dan gelen gençlerimiz de katıldı. Çok güçlü bir altyapı planlıyoruz’ dedi.
Güncel | MUĞLASPOR Haberleri | 14 Ağustos 2021 | HABER 001 MUĞLASPOR

48spor.com

Muğla'nın ilk ve en büyük spor haber sitesi 48spor.com

HOSTING

Natro Host

QR KOD

Sabim - Sinan Sert

ANA SPONSOR

Sabim - Sinan Sert