Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 90
KISA KISA

Kasap Özkaya Gümüşlük'te açıldı

Gümüşlük'te eski deve güreşi alanı yakınında yer alan A101 marketin hemen yanında kasap dükkanı açıldı. Kasap Oğuz Özkaya'nın işlettiği Kasap Özkaya'da tüm et çeşitlerini bulabilirsiniz.

Gümüşlük sahilinden arabayla Gümüşlük stadına doğtu Turgutreis caddesi üzerinden ilerlerken eski deve güreşi alanı (Eski Gümüşlük sahası) geçince sağda yer alan Kasap Özkaya A101 marketin ve Konca Ticaret'in de hemen yanında.

Gümüşlük Kasap Özkaya

Gümüşlük Kasap Özkaya

Oğuz Özkaya'nın işlettiği Kasap Özkaya'da tüm et çeşitlerini bulabilirsiniz. Evlere ve iş yerlerine servisi var. Kasabın önünde otopark olanağı var.

Kasap Oğuz Özkaya, Gümüşlük Rehberi'ne, "işimiz gücümüz et. Biz bu işin uzmanıyız. Ev ve iş yerlerine servis yapıyoruz" dedi.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | MAYIS 2020 YENİ
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 89
KISA KISA

Gümüşlük Döşeme açıldı

Gümüşlük mahallesinin yeni bir işe yeri daha oldu. Gümüşlük Döşeme adlı işyeri faaliyete başladı. Karakaya mahallesi Cumhuriyet caddesi No 23/1 Kadıhan Market'in yanında açılan Gümüşlük Döşeme'yi Sercan Kordon işletiyor.

Gümüşlüğe yeni açılan döşemeci evlere ücretsiz servis hizmeti de veriyor. Sercan Kordon'un Gümüşlük Rehberi'ne verdiği bilgilere göre faaliyet alanları şöyle;

. Döşemelik kumaş
. Tente
. Şezlong
. Şemsiye
. Koltuk döşeme
. Yat döşeme

Gümüşlük Döşeme

Gümüşlük Döşeme açıldı

Gümüşlük dolmuş yolu üzerinde köşede yer alan Kadıhan Market'in hemen yanında yeni inşaa edilen binanın giriş katında Mart ayında açılan Gümüşlük Döşeme'ye 0541 868 86 52 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | NİSAN 2020 YENİ
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 88
KISA KISA

Non Stop Gümüşlük açıldı

Gümüşlük son durakta yeni bir mekan açıldı. Bar, kafe, restaurant olarak hizmet verecek olan mekanın adı; Non Stop.

Mars Cafe Gümüşlük

Non Stop Gümüşlük açıldı

Tasarımcı sanatçısı, yaratıcı yönetmen Cem İnci ile sahne tasarımcısı, kostüm dizaynır Derya İnci'nin işletmeciliğini yaptkları Non Stop Gümüşlk özel ve farklı bir mekan. Açık ve kapalı alanları, barı ve çok özel mutfağıyla dikkat çeken Non Stop Gümüşlük muhtemelen kısa sürede Gümüşlüğün yaz ve kış müdavimlerinin daimi mekanı olacak.

Gümüşlük dolmuş, minibüs son durağına geldiğinizde hemen solda Gümüşlük EL Sanatları Çarşısı girişi ve Eklisia Kilisesi'nin girişi.

Gümüşlük Mah. 1135 Sok. No:1/2 Bodrum
http://www.nonstopgumusluk.com
(0530) 614 11 02

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | ŞUBAT 2020 YENİ
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 86
KISA KISA

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlaması

Gümüşlük'te 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlaması Kemal Durmaz İlk ve Ortaokulu'nda yapılacak. Tören saat 10:00'da başlayacak.

Mars Cafe Gümüşlük

Gümüşlük'te 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlaması

Gümüşlük'te hoparlörlerden yapılan duyuruyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının Kemal Durmaz İlk ve Ortaokulu'nda yapıalacağı ve törenlerin saat 10:00'da başlayacağı açıklandı.

Tüm vatandaşların davet edildiği kutlamalar Kemal Durmaz İlk ve Ortaokulu bahçesinde olacak.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | EKİM 2019 YENİ
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 86
KISA KISA

Mars Cafe yeniden faaliyete başladı

Gümüşlük'te yaşayanların ve yabancı uyruklu misafirlerin yaz, kış severek ziyaret ettikleri Mars Cafe 19 Ekim 2019 Cumartesi günü eski yerine 100 metre mesafedeki yeni yerinde yeniden faaliyete başlıyor.

Gümüşlüğün farklı mekanlarından Mars Cafe bir süre önce kapanmıştı. Özellikle kış aylarında açık mekan alternatifleri arasında Gümüşlükte yaşayanların buluşma noktası olan Mars Cafe'nin kapanması müdavimlerini üzmüştü.

Mars Cafe Gümüşlük

Mars Cafe Gümüşlük

Kendine has atmosferi ve sürekli ziyaretçilerinin kendi evleri gibi gördükleri Mars Cafe, Gümüşlük sahiline giden yolun üzerinde son kavşağın hemen girişinde yer alan Metin's Gümüşlük adlı tesiste yeniden faaliyete başladı.

Mutfağı da faal olan Mars Cafe, 19 Ekim 2019 Cumartesi günü resmi açılışını gerçekleştirecek. Saat 20:30 itibariyle açılacak olan Mars Cafe bunu sosyal medya hesaplarından da duyurdu.

TIKLA MARS CAFE FACEBOOK - https://www.facebook.com/groups/marscafe/

TIKLA GÜMÜŞLÜK ETKİNLİK TABLOSU - gumusluk-etkinlik-tablosu.html

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | EKİM 2019 YENİ
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 85
KISA KISA

Ücretsiz kanser taraması

Duyuru

02.10.2019 Çarşamba günü saat 10:00 - 15:00 arası Gümüşlük Sağlık Ocağı'nda ücretsiz olarak rahim ağzı kanser taraması yapılacak.

30 - 65 yaş arası kadınların ücretsiz olacak bu sağlık taramasına katılmaları çağrısı yapıldı.

rahim ağzı kanser testi

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | EKİM 2019 YENİ
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 84
KISA KISA

Gümüşlük'te yeni bir emlakçı açıldı

Gümüşlük'te yeni bir emlakçı faaliyete başladı. Hasan Hüseyin Özyanık'ın işlettiği Ata Emlak, Gümüşlük sahilinde Faik'in Gayvesi'nin içinde bulunuyor. Gümüşlük'ün köklü ailelerinden olan Özyanık'ların büyüklerinden Hasan Hüseyin Özyanık Gümüşlüğü sokak sokak bilen isimlerden birisi.

Arsa, ev, tarla, bağ, bahçe, villa ve yat, tekne alım-satım-kiralama ile danışmanlık hizmetleri veren Ata Emlak ve Gayrımenkul Danışmanlığı'na ulaşmak da çok kolay.

Ata Emlak Gümüşlük 1

Ata Emlak Gümüşlük

Aynı zamanda Gümüşlükspor Kulübü Başkanı da olan iş insanı Ahmet Faik Karakaya'nın işlettiği Gümüşlük sahilinde Gümüşlük iskelesinin hemen önünde yer alan Faik'in Gayvesi'nin çarşıya bakan girişinden girdiğiniz anda Ata Emlak sizleri karşılıyor.

Ata Emlak Gümüşlük 2

Ata Emlak Gümüşlük

Ata Emlak iletişim;

Hasan Hüseyin Özyanık

0532 4360145
0532 3046138
[email protected]

ATA EMLAK WEB SAYFASI TIKLA;

https://www.gumuslukrehberi.com/gumusluk-ata-emlak.html

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | EYLÜL 2019 YENİ
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 83
KISA KISA

Gümüşlük sahilinde canlı maç yayını ARTIK VAR

Gümüşlük'de kapanan ya da faaliyet şeklini değiştiren işletmelerden sonra büyük perdede canlı maç yayını izlenecek mekan sayısı çok azalmıştı.

Gümüşlük sahilindeyse dev ekrandan canlı maç yayını yoktu. Gümüşlük sahilinin sulu yemek, kebap, ızgara, ev yemekleri konusundaki iddialı bar ve restaurantlarından Gümüşlük Pub (Pub Gümüşlük) büyük perdede canlı maç yayınlarını başlattı.

Hüsnü Kırık'ın işlettiği Gümüşlük Pub'da dev perdeden yerli ve yabancı tüm spor karşılaşmaları ile canlı maç yayınları başladı. Muhteşem Gümüşlük manzarasında yaz - kış canlı canlı maç ve spor yayınlarını izlemek isteyenlerin Gümüşlük Pub'a gitmeleri yeterli.

Gümüşlük Pub 2

Sıcak-soğuk, alkollü ya da alkolsüz içeceklerini tüketirken birbirinden lezzetli menülerle birlikte sıcacık bir ortam da maç keyfi artık Gümüşlük sahilinde mümkün. Gümüşlük Pub tam Gümüşlük sahilinde iskelenin hemen karşısında.

Gümüşlük Pub 3

İletişim ve rezervasyonlarınız için TIKLAYIN;

https://www.gumuslukrehberi.com/gumusluk-pub-gumusluk.html

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | EYLÜL 2019 YENİLİK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 82
KISA KISA

Büyükbaşlar aşılanacak

Gümüşlük mahallesinde büyükbaş hayvanlara 17.09.2019 tarıhinde aşılama yapılacak. İnek ve buzağılara küpe takılacak. Yetkililer hayvanların hazır bulundurulmalarını istedi.

İnek

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | EYLÜL 2019 VEFAT
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 81
KISA KISA

Kadife Yalçınkaya vefat etti

Gümüşlük sakinlerinden Recep Yalçınkaya'nın eşi Kadife Yalçınkaya 06.09.2019 günü vefat etti. Cenazesi 07.09.2019 Cumartesi günü öğle namazından sonra Gümüşlük sahilindeki evinden alınıp Gümüşlük Mezarlığı'ndan defin edilecek. Gümüşlük rehberi olarak merhumenin yakınlarına başsağlığı ve sabır dileriz.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | EYLÜL 2019 VEFAT
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 80
KISA KISA

Merhume Gülgün Şevik için mevlit

Gümüşlüğün sevilen simalarından, iş kadını Gülgün Şevik, 19 Haziran 2019 günü Aydın'ın Çine ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitirmişdi. Gülgün Şevik'in için, 10 Ağustos 2019 Cumartesi günü (bugün) akşam namazından sonra Gümüşlük'teki evinde mevlit okutulacak. Merhume Şevik'in kızı Gülçin Yeter merhumenin mevlidine sevenlerini davet ederek şu mesajı paylaştı;

Sakman Gümüşlük, Vedat Sakman Gümüşlük

"Hayatımız tıpkı bu fotoğraflar gibiydi hep yanyana can cana annem. En zor geçicek bayram yarın kapıda.Seni çok seviyorum.Hayat bir oyun sahnesiymiş meğer sen gidince anladım.seninle hep huzurlu ve mutlu yasadik.seni çok özlüyorum. Bu akşam evinde mevlüdü serif okunulacak tüm sevenlerini duasına bekleriz "

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | AĞUSTOS 2019 MEVLİT
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 79
KISA KISA

Merhume Gülümser Özpınar için mevlit

Gümüşlük mahallesi sakinlerinden merhume Gülümser Özpınar ruhuna 31 Temmuz 2019 Çarşamba günü mevlit okutulacak. 22 Temmuz 2019 günü vefat eden 80 yaşındaki Gülümser Özpınar 23 Temmuz 2019 günü Gümüşlük Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurlanmıştı.

Sakman Gümüşlük, Vedat Sakman Gümüşlük

Merhume Gülümser Özpınar'ın torunu Gürkan Bilginer mevlit daveti yayınladı. Davet şöyle;

"31 Temmuz Çarşamba günü öğlen namazına müteakip rahmetli ananem Gülümser Özpınar ruhuna Mevlüt okuncaktır. Tüm eş dost akraba ve arkadaşlar davetlidir."

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | TEMMUZ 2019 MEVLİT
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 77
KISA KISA

Merhume Gülgün Şevik için mevlit

Gümüşlüğün sevilen simalarından, iş kadını Gülgün Şevik, 19 Haziran 2019 günü Aydın'ın Çine ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitirmişdi. Gülgün Şevik'in için, 28 Temmuz 2019 Pazar günü (bugün) öğlen namazından sonra Gümüşlük'teki evinde mevlit okutulacak. Şevik ailesi, merhumenin mevlidine sevenlerini davet etti.

Ne olmuştu?

Sakman Gümüşlük, Vedat Sakman Gümüşlük

Gümüşlük sahilinde faaliyet gösteren Bizim Market'in işletmecilerinden Ali Rıza Şevik'in eşi Gülgün Şevik, Aydın'da meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitirdi. Kaza, Aydın-Muğla Karayolu üzerinde, Çine ilçesinin Dorumlar Mahallesi kavşağında meydana geldi.

19 Haziran 2019 günü 14:15 sıralarında 48 TR 139 plakalı otomobil ile Dorumlar Kavşağından mahalleye giriş yapmak isteyen 09 LZ 677 plakalı araçlar çarpıştı.

Kazada 56 yaşındaki Gülgün Şevik hayatını kaybederken, İbrahim Can Şevik (21), Hasan Kırık (44), Raziye Kırık (47), Nevzat Ünal (25), Serhat Kapıkıran (18) yaralandı.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | TEMMUZ 2019 MEVLİT
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 77
KISA KISA

Sakman Gümüşlük açıldı

Gümüşlük yeni bir restaurant, cafe, bar işletmesine kavuştu. Sakman Gümüşlük, Metin's Gümüşlük'ün sınırları dahilinde faaliyet gösteriyor. Gümüşlük sahiline gelmeden önce hemen sağda yer alan Metin's Gümüşlük kompleksinin içinde yer alan Sakman Gümüşlük aynı zamanda bir canlı müzik mekanı.Sakman Gümüşlük, Vedat Sakman Gümüşlük

Uzun süredir tadilatta olan Metin's Gümüşlük içinde yep yeni bir restaurant, cafe ve bar açıldı. Ünlü sanatçı Vedat Sakman'ın canlı performanslarını da izleyebileceğiniz Sakman Gümüşlük in Mertin's 11Temmuz 2019 Perşembe günü canlı canlı ilk konuklarını ağırlayacak.

Daha fazla bilgi için;

https://www.facebook.com/gulcin.irge

Sakman Gümüşlük, Vedat Sakman Gümüşlük

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | TEMMUZ 2019 YENİ
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 76
KISA KISA

Gümüşlük'de Bodrum Meze & Şarküteri açıldı

Gümüşlük yeni bir meze ve şarküteri işletmesine kavuştu. Bodrum Meze & Şarküteri mağazası Gümüşlük Sağlık Ocağı'nın (Gümüşlük Muhtarlığı) hemen karşısında yer alıyor.Bodrum Meze & Şarküteri Gümüşlük

 

Peynir çeşitleri, zeytin çeşitleri, mezelik ürün çeşitleri, zeytinyağı ve Ege yöresi gıda çeşitlerine ulaşabileceğiniz Bodrum Meze & Şarküteri temiz, pırıl pırıl bir aile işletmesi. Yakın bölgeler için eve servisi de bulunan işletmenin iletişim numarası; 0 542 264 19 59

Bodrum Meze & Şarküteri Gümüşlük

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | TEMMUZ 2019 YENİ
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 75
KISA KISA

Gümüşlük Tezgah Kültür açıldı

Gümüşlük sahilinde Club Gümüşlük'ün hemen yanında yeni bir mekan açıldı. Sanatçı, oyuncu, yazar Nejat İşler ile iş insanı Mehmet Özak'ın birlikte açtıkları Tezgah Kültür Gümüşlüğe yeni bir konsept getirdi. Aynı zamanda Gümüşlükspor yöneticisi de olan İşler ve Özak'ın işletmesi Tezgah Kültür, kitap, plak ve cafe karışımı özel bir mekan.

Mehmet Şevki Öztaşkın vefat etti

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | HAZİRAN 2019 YENİ
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 74
KISA KISA

Mehmet Öztaş (Gül Mehmet) vefat etti

Gümüşlüğün sevilen simalarından Mehmet Öztaş (Gül Mehmet) hakkın rahmetine kavuştu. Öztaş 12 Şubat 2019 Salı günü ikindi namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından Gümüşlük'te defin edildi.

Mehmet Şevki Öztaşkın vefat etti

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | ŞUBAT 2019 VEFAT
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 73
KISA KISA

Gümüşlüğün sevilen siması Ömer Köylü vefat etti

Geçirdiği beyin kanaması sonrası özel bir hastanede tedavi altına alınan Gümüşlüğün sevilen ismi Ömer Köylü yaşamını yitirdi. Gümüşlük'deki Tel Dolap adlı işletmenin sahibi olan Ömer Köylü müzisyenlik yaşamının ardından Gümüşlüğe yerleşmişti.

Gümüşlüğün kaliteli mekanlarından Tel Dolap’ın hem sahibi hem de işletmecisi olan Ömer Köylü, 24 Ocak 2019 günü beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırıldı. Sevenleri özel bir hastanede tedavi gören Köylü'den gelecek güzel bir haber beklerken ne yazık ki vefat ettiği haberi geldi.

69 yaşında yaşama veda eden Ömer Köylü'nün, cenaze bilgileri ailesi tarafından duyurulacak. Ömer Köylü evli ve 3 çocuk sahibiydi.

Gümüşlük Rehberi olarak herkes tarafından çok sevilen Ömer Köylü'nün ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.

Ömer Köylü vefat etti

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | OCAK 2019 VEFAT
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 72
KISA KISA

Korhan Büyükçakır için Mevlüt Şerif’i daveti

19.01.2019 günü yaşama veda eden Gümüşlüğün sevilen isimlerinden Korhan Büyükçakır için 26.01.2019 Cumartesi günü öğlen namazının ardından Gümüşlük Yalı Kahvesi'nde Mevlit okutulacak.

Vücudundaki dolaşım bozukluğu nedeniyle kaldırıldığı Bodrum'daki özel bir hastanede yaşamını yitiren Korhan Büyükçakır 20.01.2019 günü Manisa Gördes'de son yolculuğuna uğurlanmışdı.

Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Faik Karakaya'nın işlettiği Faik'in Gayvesi'nde uzun yılardır çalışan ve çok sevilen Korhan Büyükçakır'ın vefatı tüm dostlarını üzdü. Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Faik Karakaya sosyal medya hesabından bir duyuru yayınladı. Duyuru şöyle;

"Yarın öğle namazından sonra Korhan Büyükçakır kardeşimin Yalı kahvesinde Mevlüt Şerif’i vardır. Herkez davetlidir."

Korhan Büyükçakır Mevlid

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | OCAK 2019 VEFAT
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 71
KISA KISA

Gümüşlük Patileri'nden önemli çağrı

"Sevgili pati dostları,bu gün T.reis barınağa kısırlaştırmak için 2 kedi götürdüm ve veteriner arkadaşımız Alp ile biraz sohbet ettik ve ne yazık ki biz Gümüşlük patileri için ayarladıkları (her çarşamba 5 kedi ) kısırlaştırma proğramına Gümüşlükten hiç talep gelmediğini üzülerek öğrendim.Maalesef bu şekilde çoğalmanın önüne geçemeyiz ve sorunlarımız bitmez.Bilin istedim..."

Daha fazla bilgi için;

TIKLA

(Görsel: Gümüşlük Patileri)

Gümüşlük Patileri

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | OCAK 2019 Patiler
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 70
KISA KISA

Turgutreis'e kart dolum makinesi

MUTTAŞ'ın bir süre önce kullanıma soktuğu toplu taşıma araçları kartları için Turgutreis ve Gümüşlük civarında ciddi sorun olan kart dolumu için Turgutreis'e kart dolum makinesi yerleştirildi.

Turgutreis ve Gümüşlük'de sadece bir kaç yerde para karşılığı doldurulabilen toplu taşıma kartları için Muğla Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma şirketi MUTTAŞ sonunda Turgutreis'e kart dolum makinesi yerleştirdi.

Turgutreis Otogarda taksi durağının yan tarafına yerleştirilen makineyle artık kartlar doldurulabilecek. Kadıkalesi, Gümüşlük, Yalıkavak ve bu güzergahta yaşayanlar Gümüşlük son durağa da kart dolum makinesi konulmasını istiyorlar.

(Görsel: Facebook)

Toplu Taşıma Kartı dolum Makinesi

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | OCAK 2019 Kart DOlum
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 69
KISA KISA

Gümüşlük Kebap Gurme açılıyor

Gümüşlük ocakbaşı restaurant ve kebap gurrmeye kavuşuyor. Gümüşlük sahiline inen dolmuş yolu üzerinde yer alan (eskiden Özlem Kasap'ın olduğu yer) Gümüşlük Kebap Gurme açılış için gün sayıyor. Tadilat ve hazırlıkların sürdüğü Gümüşlük Kebap Gurme'de kebap çeşitlerinin yanısıra ocakbaşı hizmeti de verilecek. Hayırlı olsun, bol kazançlar...

Gümüşlük Kebap Gurme

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | OCAK 2019 YENİ MEKAN
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 68
KISA KISA

Gümüşlük sahilde son durum...

Gümüşlük'e kış geldi gelmesine ama eğlence, canlı müzik, meyhane, restaurantarda hizmet devam ediyor. İşte Gümüşlük sahilinde son durum. sahildeki mekanlar; Kumsal Cafe, Club Gümüşlük, Fenerci Restaurant, Gümüşlük Belediye Çay Bahçesi, İzbe Gümüşlük, Gümüşlük Fırın, Gümüşlük Pub, Mandarin Cafe, Gümüş Teras Cafe, Dalgıç Restaurant, Leleg Restaurant, Ali Rıza'nın Yeri, Karafaki Restaurant, Okyanus Restaurant, Zeytin Cafe, Zeytun Restaurant, Aquarium Restaurant. Sahilden yukarıya doğru çıkınca açık olan mekanlar; Eklisia Lounge, Gümüşlük Balık Evi, Mutlu'nun Yeri, Pina Restaurant, Hayat Cafe & Restaurant, Limon Gümüşlük. (Akşamları da açık olan mekanları sıraladık. Eksik olan yer varsa lütfen bize ulaşın ekleyelim)

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | ARALIK 2018 YAZ KIŞ AÇIK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 67
KISA KISA

Faik'in Gayvesi tadilata girdi

Gümüşlük sahilinin sevilen mekanllarından Faik'in Gayvesi yenileniyor. Tadilata sokulan Faik'in Gayvesi geçici bir süre kapalı. Gümüşlükspor Kulübü Başkanı da olan Eklisia Lounge ve Liman Hotel'i de işleten Faik Karakaya'nın sahibi olduğu Faik'in Gayvesi'nde tadilat çalışması başladı ve hızla ilerliyor. Kulağımıza gelen bilgilere göre açık alanları korunacak Gayve'de kapalı alanlar da baştan sona yenilenecek.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | ARALIK 2018 MEVLUT
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 66
KISA KISA

Celep Ali Karakaya için mevlid okutulacak

Gümüşlüğün köklü ailelerinden Karakaya'ların büyüğü, köyün sevilen siması, hayırsever iş insanı Celep Ali Karakaya 11 Kasım 2018 günü yaşamını yitirdi. Gümüşlük Mezarlığı'na defin edilen Ali Karakaya için evinde mevlut okutulacak. 22 Aralık 2018 Cumartesi günü öğle namazından sonra saat 14:00'de merhum Ali Karakaya'nın Gümüşlük'deki evinde okutulacak mevlide tüm sevenleri davet edildi.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | ARALIK 2018 MEVLUT
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 65
KISA KISA

Bahri Güzel Gümüşlükspor'dan ayrıldı

Gümüşlükspor'un tecrübeli santraforu Bahri Güzel kulüpten ayrıldığını açıkladı. Sosyal medya hesabı üzerinden kısa bir açıklama yapan Bahri Güzel, ''Bugünden İtibaren Gümüşlükspor'dan ayrılmış bulunuyorum. Allah herkesin gönlüne göre versin. Gümüşlük'te çok iyi insanlar tanıdım. Çok iyi abiler, kardeşler edindim. Ayrılıklar da sevdaya dahildir'' ifadelerini kullandı.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | ARALIK 2018 FUTBOL
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 64
KISA KISA

Gümüşlük'de zehirli balon balığı avlandı

Gümüşlük sahllerinde oltayla tekneden balık tutan dalgıç ve balıkcı Mustafa Yurdan'ın oltasına çok sayıda balon balığı takıldı. Bilinçsiz tüketildiğinde zehirlenme riski bulunan balon balıkları yaşadıkları çevredeki diğer deniz canlılarını tüketmeleriyle biliniyor. Ayrıca karın bölgelerindeki zehiri iğneler de balıkçılar için ciddi bir tehlike oluşturuyor.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | KASIM 2018 AVCILIK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 63
KISA KISA

Gümüşlük sakinlerinden Erol Kaynar vefat etti

Gümüşlük sakinlerinden Amasya doğumlu 82 yaşındaki Erol Kaynar 10 Kasım 2018 günü hakkın rahmetine kavuştu. Merhum Erol Kaynar 12 Kasım 2018 günü öğle namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından Gümüşlük Mezarlığı'nda defin edildi.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | KASIM 2018 VEFAT
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 62
KISA KISA

Gümüşlük'e yeni mekan; Gümüş Teras açıldı

Gümüşlük yeni bir mekana daha kavuştu. Gümüş Teras açıldı. Mükemmel manzarasıyla hizmete başlayan Gümüş Teras, Gümüşlük sahilde Gümüşlük İskele'nin tam karşısında Liman Otel'in terasında. Yaz kış açık olacak mekanda ustasından çiğ köfte, sıcak, soğuk mezeler, alkollü, alkolsüz içecekler ve kahvaltı var. Mutfağı ve menüsü oldukca zengin olan Gümüş Teras'ın manzarasıysa tek kelimeyle muhteşem. Rezervasyon için; 0505 484 30 93 Serkan bey.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | EKİM 2018 GÜMÜŞ TERAS
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 61
KISA KISA

Bodrum Cup tekneleri Gümüşlük Limanı'na geldi

İstanbul'dan başlayıp Yalıkavak'da sona eren American Hospital Bodrum Cup yarışlarında fırtınaya yakalanan tekneler Gümüşlük Limanı'na gelerek bir gece konakladı. 160 tekneyle yaklaşık bin kişi Gümüşlüğe geldi. GALERİ

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | EKİM 2018 HABERİ OKU
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 60
KISA KISA

Gümüşlükspor 2018-2019 sezonunun ilk maçına çıkıyor

Gümüşlükspor 2018-2019 sezonunun ilk maçına 28 Ekim 2018 Pazar günü çıkıyor. Gümüşlükspor ilk maçına komşu mahalleye deplasmana gidiyor. Rakip Turgutreisspor. TFF Süper Amatör liginde mücadele eden Gümüşlük Gençlikspor çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdi. Kulüp Başkanı Faik Karakaya, As Başkan Nejat İşler, kulüp yöneticileri ve taraftarların desteğiyle yeni transferler yapan Gümüşlük Gençlikspor sezona iddialı başlıyor.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | EKİM 2018 HABERİ OKU
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 59
KISA KISA

Gümüşlük Halk Plajı sezon kapanışı oldu

Gümüşlük sahilinin belediye hizmeti verilen ücretsiz tek halk plajı olan Gümüşlük Halk Plajı (Çayıraltı Halk Plajı) sezonu tamamladı ve Mayıs ayında tekrar açılmak üzere 19.10.2018 günü kapandı. Ancak denize girmek isteyenler haberimizi okusun.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | EKİM 2018 HABERİ OKU
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 58
KISA KISA

Gümüşlük sakinlerinden İsmail İşbilir vefat etti

Vefat Gümüşlük sakinlerinden Bodrum doğumlu 64 yaşındaki İsmail İşbilir 10 Ekim 2018 günü hakkın rahmetine kavuştu. Merhum İsmail İşbilir 11 Ekim 2018 günü sabah namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından Gümüşlük Mezarlığında defin edildi.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | EKİM 2018 GÜMÜŞLÜK DEFİN LİSTESİ
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 57
KISA KISA

Gümüşlük sakinlerinden Zeynep Ülküm vefat etti

Vefat Gümüşlük sakinlerinden Bodrum doğumlu 92 yaşındaki Zeynep Ülküm 06 Ekim 2018 günü hakkın rahmetine kavuştu. Merhume Zeynep Ülküm 07 Ekim 2018 günü öğle namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından Gümüşlük Mezarlığında defin edildi.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | EKİM 2018 GÜMÜŞLÜK DEFİN LİSTESİ
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 56
KISA KISA

Gümüşlük Jandarma'nın sevilen ismi Mehmet Bayram tayin oldu

Gümüşlük Jandarma Komutanlığı'nda uzun süre görev yapan Mehmet Bayram Muğla'ya tayin oldu. Gümüşlüklüler tarafından sevilen ve çalışkanlığıyla bilinen Mehmet Bayram komutanın yeni görev yeri Muğla İl Jandarma Komutanlığı. Mehmet Bayram'a başarılar dileriz.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | EYLÜL 2018 FACEBOOK'DA GÖR
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 55
KISA KISA

Gümüşlükspor 2. hazırlık maçını 2-1 kazandı

Liglerin başlamasına az bir süre kala Gümüşlükspor hazırlık karşılaşmalarıyla form tutmaya devam ediyor. Geçen hafta Göltürkbüküspor'la bir hazırlık karşılaşması yapan Gümüşlükspor bu pazar günü de (16.09.2018) kendi sahasında Didim Altınkumspor ile oynadı ve maçı 2-1 kazandı.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | EYLÜL 2018 GÜMÜŞLÜKSPOR HABERLERİ
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 54
KISA KISA

Gümüşlükspor bu sezonun 2. hazırlık maçına çıkıyor

Liglerin başlamasına az bir süre kala Gümüşlükspor hazırlık karşılaşmalarıyla form tutmaya devam ediyor. Geçen hafta Göltürkbüküspor'la bir hazırlık karşılaşması yapan Gümüşlükspor bu pazar günü de (16.09.2018) kendi sahasında Didim Altınkumspor ile oynayacak.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | EYLÜL 2018 GÜMÜŞLÜKSPOR HABERLERİ
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 53
KISA KISA

Göltürkbüküspor 4 - 2 Gümüşlükspor

2018 - 2019 sezonunun ilk hazırlık karşılaşması 13.09.2019 tarihinde oynandı. Gümüşlükspor Göltürkbüküspor'la 13.09.2018 Perşembe günü saat 19:30'da Göltürkbüküspor sahasında hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Hazırlık maçını Göltürkbüküspor 4-2 kazandı.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | EYLÜL 2018 GÜMÜŞLÜKSPOR HABERLERİ
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 52
KISA KISA

Fatma Dursun vefat etti

Vefat Gümüşlük sakinlerinden 1952 yılı Bodrum doğumlu Fatma Dursun 08 Eylül 2018 Cumartesi günü hakkın rahmetine kavuştu. Merhume Fatma Dursun 09 Eylül 2018 Pazar günü öğle namazından sonra kıılınan cenaze namazının ardından Gümüşlük Mezarlığında defin edildi.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | EYLÜL 2018 GÜMÜŞLÜK DEFİN LİSTESİ
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 51
KISA KISA

Gümüşlükspor hazırlık maçıyla sahaya iniyor

2018 - 2019 sezonunun ilk hazırlık karşılaşması 13.09.2019 tarihinde oynanacak. Gümüşlükspor Göltürkbüküspor'la 13.09.2018 Perşembe günü saat 19:30'da Göltürkbüküspor sahasında karşı karşıya gelecek.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | EYLÜL 2018 GÜMÜŞLÜK HABERLERDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 50
KISA KISA

Ali Behram Sarıalioğlu vefat etti

Gümüşlük sakinlerinden Adana doğumlu Ali Behram Sarıalioğlu 03 Eylül 2018 Pazartesi günü hakkın rahmetine kavuştu. Sarıalioğlu'nun cenazesi 04 Eylül 2018 günü Gümüşlük Mezarlığı'ndan defnedildi. 68 yaşında hayata gözlerini yuman merhumun yakınlarına başsağlığı ve sabir dileriz.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | EYLÜL 2018 GÜMÜŞLÜK HABERLERDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 49
KISA KISA

Gümüşlükspor sahaya indi...

Gümüşlükspor, 2018-2019 futbol sezonunu açtı. 27 Ağustos 2018 günü sezonun ilk antremanını yapan Gümüşlükspor, 1 Eylül 2018 Cumartesi günü de sezon açılışı yaptı. Açılış programı haberde...

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | AĞUSTOS 2018 GÜMÜŞLÜK HABERLERDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 48
KISA KISA

Gümüşlük Rehberi'nden mükemmel kampanya

Bodrum'un şirin mahallesi Gümüşlük'te ne arıyorsanız tek tıkla karşınıza getiren en büyük ve EN ÇOK TIKLANAN yerel rehberi ve yerel haber sitesi GÜMÜŞLÜK REHBERİ'nde yerinizi alın. Ana sayfada reklam AYLIK sadece 250 TL...

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | AĞUSTOS 2018 GÜMÜŞLÜK HABERLERDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 47
KISA KISA

Gümüşlük sakinlerinden Naciye Öztaşkın vefat etti

Gümüşlük sakinlerinden merhum Salih Öztaşkın'ın eşi Naciye Öztaşkın 09 Ağustos 2018 Perşembe günü hakkın rahmetine kavuştu. Öztaşkın'ın cenazesi 09 Ağustos 2018 günü Gümüşlük Mezarlığı'ndan defnedildi. 85 yaşında hayata gözlerini yuman merhumun yakınlarına başsağlığı ve sabir dileriz.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | AĞUSTOS 2018 GÜMÜŞLÜK HABERLERDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 46
KISA KISA

Battal Bey Çiğ Köfteci yeni yerinde

Gümüşlük merkeze inen dolmuş yolu üzerinde, İbrahim Çakıcı Halı Sahası'nın (Gümüşlük Belediyesi Halı Sahası) yanında yer alan Gümüşlük Battal Bey Çiğ Köfteci yeni yerine taşındı. Gümüşlük Kemal Durmaz İlk Öğretim Okulu'nun karşısına taşınan Battal Bey Çiğ Köfteci aynı zamanda Nazaros Cafe ve Efe Köfteciye'de komşu oldu. 7/24 açık. Evlere paket servisi de var. İşletmeciler lezzet konusunda iddialı. Telefonu: (0532) 616 50 80

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | AĞUSTOS 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİ'NDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 45
KISA KISA

Eklisia Lounge'nin resmi açılışı yapıldı

Gümüşlük'ün en köklü ailelerinden Celep Ali Karakaya ve oğlu Faik Karakaya'nın işlettiği Eklisia Lounge - Restaurant'ın açılışı gerçekleşti. Açılışa katılan ve kurdeleyi kesen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, "Eski ve yeninin bir araya geldiği bu mekanın Gümüşlük'ümüze ve Bodrum yarımadamıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum" dedi. Aynı zamanda Gümüşlükspor Başkanı da olan ve Gümüşlük sahilindeki Faik'in Gayvesi adlı mekanı da işleten Faik Karakaya'nın faaliyete geçirdiği Eklisia Lounge hakkında daha fazla bilgi için TIKLAYIN

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | TEMMUZ 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİ'NDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 44
KISA KISA

Myndos tesisat yeni yerinde

Gümüşlük dolmuş yolu üzerinde sahile giderken sağda yer alan Myndos Tesisat yeni şubesini açtı. Myndos Tesisat'ın yeni yeri Kadıhan Market'in hemen yanında, Güneş enerjisi, sıhhi tesisat, tesisat, kanalizasyon bağlantısı, otomatik bahçe sulama, kat kaloriferi, tadilat, tamirat vd. alanlarda hizmet veriyor.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | TEMMUZ 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİ'NDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 43
KISA KISA

Oflaz Gayrimenul Gümüşlük'te

Gümüşlük merkezde yer alan Oflaz Gayrimenkul BODRUM'un yöneticisi Yeşim Oflaz; Broker / Emlak Danışmanı. Gümüşlük merkez çarşıda sağlık ocağının hemen yakınında yer alan işletme satılık, kiralık dahil tüm gayrimenkul hizmetlerini veriyor.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | TEMMUZ 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİ'NDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 42
KISA KISA

Müptelal Gümüşlük faaliyete başladı

Bodrum'un tatil cenneti Gümüşlük yeni bir unlu mamuller işletmesine sahip oldu. Gümüşlük dolmuş yolu üzerinde beldenin merkezine çok yakın bir konumda açılan işletmenin adı; Müptelal. Hilal Tayfun'un işlettiği Müpteal'de unlu mamullerin yanı sıra tamamı organik çok çeşitli fırın ürünlerine ulaşmanız da mümkün.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | HAZİRAN 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİ'NDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 41
KISA KISA

Gümüş Kediler yeni yerine taşındı

Gümüşlük sahil girişinde yer alan El Sanatları Çarşısı'nda uzun yıllar hizmet veren ve önemli sanatsal markalardan biri haline gelen Gümüş Kediler yeni yerinde. Gümüşlük köy içinde minibüs-dolmuş yolu üzerinde yer alan Baraka Bilgisayar'ın hemen yanına taşınan Gümüş Kediler'e mutlaka uğrayın. Sürprizlerle dolu bir yer... İsterseniz buraya TIKLAYARAK konumunu da öğrenebiliirsiniz.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | HAZİRAN 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİ'NDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 40
KISA KISA

El Sanatları Çarşısı açıldı

Gümüşlük sahil girişinde yer alan El Sanatları Çarşısı açıldı. Önlü, arkalı iki bölüm ve 3 cepheden oluşan çarşıda birbirinden şirin ve farklı sanat çalışmalarını görüp, satın alabilirsiniz.

Çarşı hakkında daha detaylı bilgi için lütfen TIKLAYIN

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | HAZİRAN 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİ'NDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 39
KISA KISA

Nazmi Döner açıldı, ustamız işbaşı yaptı

Gümüşlük sahilinde yer alan ve sadece döner satan Nazmi Döner de yaz sezonunu açtı. Lezzeti, temizliği, uygun fiyatları ile dikkat çeken Nazmi Döner'le ilgili "Gurme Abi" yazımızı bu bağlantıdan okuyabiliirsiniz. TIKLA. Bu arada Gurme Abi'nin övgüyle bahsettiği döner ustamız Uğur Köselioğlu da iş başı yaptı. Üstelik Nazmi Döner sezona geçen yılın fiyatlarıyla girdi. Yani zam yapmadı. Lavaş, ekmek arası ya da Tombik et döner + içecek 19 TL...

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | HAZİRAN 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİ'NDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 38
KISA KISA

İzbe Gümüşlük faaliyette

Gümüşlük sahilinde Belediye Çay bahçesi'nin girişinin hemen karşısında yer alan İzbe Gümüşlük; bar, restaurant ve şarap evidir. Sahilde yürürken girişi gözünüzden kaçabilir ama içini, manzarasını ve menülerini görünce çok beğeneceğinize eminiz. Belediye çay bahçesine sırtınızı dönünce İzbe Gümüşlük'ün girişini de hemen göreceksiniz.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | MAYIS 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİ'NDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 37
KISA KISA

Pub Gümüşlük açıldı

Gümüşlük sahilinde Yayla Market'in hemen yanında yeni bir restaurant açıldı. Pub Gümüşlük adlı restaurantın (lokanta) en önemli özelliği tencere yemekleri, sulu yemekler, çorba ve ev yemeklerine yer vermesi. Gümüşlük sahili zabıtanın tam karşısında yer alan mekan uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | MAYIS 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİ'NDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 36
KISA KISA

Sevda'lı Yemekler açıldı

Gümüşlük merkezde yeni açılan şirin mi şirin bir o kadar da lezzet dolu bir işletme Sevda'lı Yemekler. Kahvaltı, mantı, kır pidesi, sulu yemekler, ev yemekleri, köfte, börek, tatlılarla bol çeşitli menüye sahip. Gümüşlük meydandaki dev çıpa heykelinin 50 metre yakınında yer alıyor. (0252) 313 34 28 | (0544) 950 26 38 | Konum | Web Sitesi

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | MAYIS 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİ'NDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 35
KISA KISA

Gümüşlük apartları hizmette

Gümüşlük sahilinde yer alan apartlar tek tek açılıyor. Arriba açıldı. Satsuma apart faaliyette, Hera Apart açıldı. Tevfik Apart faaliyette. Paradise Garden, Cengizhan, Myndos, Siesta, Gönülçelen, Vardar apart ve Gümüş apart da konuklarını misafirlerini ağırlamaya başladı.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | NİSAN 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİ'NDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 34
KISA KISA

Satsuma, restaurant, beach, apart faaliyette

Gümüşlük sahilinin şık ve samimi mekanlarından Satsuma'da sezonu açtı. Satsuma tam faaaliyet sezona başlarken plajı da doldu.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | NİSAN 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİ'NDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 33
KISA KISA

Arriba Beach, restaurant, pansiyon, apart faaliyette

Gümüşlük sahilinde, her yaz güvenli, temiz, fahiş fiyat çekmeyen, samimi aile ortamıyla hizmet veren Arriba açıldı. Hatta açılmakla kalmadı, Beach'inde yer de kalmadı.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | NİSAN 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİ'NDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 32
KISA KISA

Plaj Cafe keyifli buluşmalar için açıldı

Gümüşlük sahilinde, denize sıfır ve şirin dekoru, entellektüel havasıyla önemli buluşma noktalarından birisi haline gelen Plaj Cafe yaza hazır... Plaj Cafe'de alkollü, alkolsüz içecekler, sıcak soğuk yemek ve mezeler ve de derinnnn sohberler var gün batımlarıysa bir başka güzel.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | NİSAN 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİ'NDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 31
KISA KISA

Mandarin Gümüşlük enfes kahvaltılarıyla yaza hazır

Gümüşlük sahilinde, denize sıfır ve şirin dekoruyla kahvaltı yapmak için gerçekten özel noktalarından biri Mandarin Cafe. Gümüşlük İskelesi'nin hemen dibinde serpme kahvaltı, hamur işleri, ev yapımı reçelleri, kekleri ile Gümüşlüğün enfes manzarasında keyif saatleri...

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | NİSAN 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİ'NDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 30
KISA KISA

Gümüşlük Çevre Koruma Derneği genel kurul toplantısı

Gümüşlük Çevre Koruma Derneği genel kurul toplantısı 21 Nisan 2018 günü saat 13:00'de Gümüşlük Forum Atölyesi'nde yapılacak. Çoğunluk sağlanamazsa 2. toplantı 28 Nisan 2018 günü saat 17:00'de Gümüşlük Forum Atölyesi'nde yapılacak.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | NİSAN 2018 GÜMÜŞLÜK HABERLERDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 29
KISA KISA

Gümüşlük Poca's House'a Kavala resturant, pub ve nargile eklendi

Gümüşlük'ün ferah bahçeli, bar, pub, apart ve camping olanaklı mekanlarından Poca's House de baştan sona yenilendi. Yaza girerken mekan canlı müzik konseptiyle faaliyete devam ediyor. Ayrıca Poca's House bir sürpriz yapıp Kavala Restaurant, pub, nargile cafe'i de konseptine dahil etti... Kahvaltı dahil geniş bir menüyle hizmet veren Kavala'nın manzarası da mükemmel...

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | NİSAN 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 28
KISA KISA

Mimoza Restaurant da faaliyete geçti

Gümüşlük sahilinin Liman Plajı yönündeki en uç noktada yer alan mekanlarından Mimoza Restaurant da kış tatilini tamamlayıp yaz sezonuna merhaba diyen mekanlara katıldı. Yenilenip pırıl pırıl olan mekan misafirlerini bekliyor...

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | NİSAN 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 27
KISA KISA

Melengeç yaza merhaba dedi

Gümüşlük sahilinin gözde mekanlarından Melengeç yaklaşık 5 ay süren kış tatiline son verdi ve yaza merhaba dedi. Baştan sona yenilenen Melengeç Restaurant misafirlerini ağırlamaya başladı bile...

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | NİSAN 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 26
KISA KISA

Doğal tadlar, toprağımızdan katkısız ürünler; Bi Tat'da...

Gümüşlük'de sahile inen dolmuş yolu üzerinde Gümüşlük PTT'nin hemen yanında açılan Bi Tat Gümüşlük ürün yelpazesini sürekli güncelleyip genişletiyor. Vegan ürünler bile bulabiliirsiniz... Konum ve telefon bilgileri için TIKLAYIN

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | NİSAN 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 25
KISA KISA

Club Gümüşlük yaz kış demeden mutlu ediyor

Gümüşlüğün en gözde mekanlarından Club Gümüşlük yaz, kış demeden Gümüşlüğün tüm renklerini yaşatmaya devam ediyor. Yaz akşamlarının aşkı, sonbaharın romantizmi, kış aylarının sıcaklığı ve şimdi de ilkbaharın tatlı tonları Club Gümüşlük'de yaşanıyor. Canlı konserler ve mükemmel gün batımlarıyla Club Gümüşlük gidilmeye değer...

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | NİSAN 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 24
KISA KISA

Gümüşlük Cadı tam faaliyette

Başlığa neden "tam faaliyet" dedik biliyor musunuz? Gümüşlük Cadı, Gümüşlüğün yerli-yabancı ziyaretçilerine hiitap eden en "sadık" mekanlarından da ondan. Yani çok ciddi fırtına olmadığı sürece yaz kış açık olan Cadı bu kez tamamen açıldı. Orijinall takılar ve gümüş işlemeli ürünler bakmaya değer...

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | NİSAN 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 23
KISA KISA

Gümüşlük lokma, dondurma waffle hem yenilendi hem de faaliyete başladı

Gümüşlük sahilinde yer alan Gümüşlük dondurma, lokma waffle baştan sona yenilendi ve faaliyete başladı. Gümüşlük dondurma, lokma waffle, Gümüşlük Belediye Çay Bahçesi'nin hemen yanında yer alıyor. Lokma satışlarına da başlanan mekan kış aylarında kapalıydı. Ama şimdi o meşhur aromalı lokmasının kokusu ve özel dondurmalarıyla satışlara başladı.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | NİSAN 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 22
KISA KISA

Gümüşlük Aga da açıldı

Gümüşlük sahilinde yer alan ve bizce Gümülüğün en farklı dükkanları arasında yer alan Aga'da kış tatilini sonlandırıp açıldı. Aslında havalar güzel olduğunda ara ara açık olan Aga bugün itibariiyle (09.04.2018) tamamen faaliyete geçti. Özgün ve özel tasırımlı aksesurlar hazırlayan ve pazarlanan mekanda acayip değişik ve ilginizi çekecek orjinal ürünlere denk gelebilirsiniz. Unutmayın AGA kadın, erkek, genç, yaşlı hemen her kuşağa hitap eden dediğimiz gibi acayip bir dükkan.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | NİSAN 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 21
KISA KISA

Lokmacı Ana açıldı

Gümüşlük sahilinde ve otoparkın hemen yanında 2 şubesi bulunan lokma, tatlı, reçel, waffle, dondurma ve benzeri ürünllerin satıldığı Lokmacı Ana'da kış tatilini bitirerek dükkanlarını açtı. Sahildeki Lokmacı Ana'da dondurma satışları başladı bile... Otopark yanındaki Lokmacı Ana'da da masalar kuruldu, temizlik devam ediyor...

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | NİSAN 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 20
KISA KISA

Little Garden Gümüşlük açıldı

Gümüşlük merkezde (çarşı) sağlık ocağının hemen yanında yer alan Little Garden firması bahçe, bitki, peyzaj konularında uzman bir kuruluş. Fırat Taşköprü idaresindeki firma havuz bakımı ve bahçe sulama işlemleri de yapıyor. Telefon numarası ve konum bilgisi için lütfen aşağıdaki "GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK" bağlantısına tıklayın.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | NİSAN 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 19
KISA KISA

Yeni bir mekan Gümüşlük Pub yolda...

Gümüşlük sahilinde yer alan Yayla Market tadilata giirmişti. Ancak tadilatın perdeleri kaldırılınca sürpriz ortaya çıktı. Marketin yanın yeni bir mekan inşa edildi. Sorduk soruşturduk sahildeki restaurant konseptinden farklı (sulu yemeklerin de olacağı) değişik bir tat merkezi hazırlandığını öğrendik. Adı da muhtemelen Gümüşlük Pub olacakmış. Ne diyeliim Gümüşlüğümüze değer katsın, kazancı bol olsun....

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | NİSAN 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 18
KISA KISA

Dalgıç Restaurant açıldı

Gümüşlük sahilinde yer alan hem meyhane, hem resturant hem de ev yemeklei ve kahvaltısıyla bilinen Dalgıç Restaurant kış başında kapanmıştı. Tadilata giren Dalgıç Restaurant baştan sona yenilenerek yaz sezonuna yetiştirildi. Dalgıç Restaurant'da faaaliyette...

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | NİSAN 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 17
KISA KISA

Bi tat Gümüşlük açıldı

Gümüşlük'de organik, el yapımı, Ege mutfağı, vegetaryan ürünler için yaz kış hizmet veren Bi tat Gümüşlük açıldı. Gümüşlük Postanesi'nin hemen yanında açılan Bi tat Gümüşlük şirin ve bol çeşitli bir mekan. Konum ve telefon bilgileri için TIKLAYIN

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | NİSAN 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 16
KISA KISA

Karafaki 2'de mutfağa girdik

Gümüşlük sahilinin en eski restaurantlarından Karafaki 1 ve Karafaki 2 sezonu açtı. Aslında Karafaki 1 yaz, kış açık. Karafaki 2 kışları kapalı. Ama Karafaki 2'de açıldı. Ve Şef Erhan Turan'ı tanır mısınız bilmem ama mutfağı mükemmel. Bir de fiskos yeni şef üniforması güzel olmuş. TIKLAYIN

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | NİSAN 2018GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 15
KISA KISA

Gümüşlükspor fotoğraf galerileri - YENİ

Gümüşlükspor fotoğraf galerileri giderek büyüyor. Kulübümüzü destekleyelim. 1 Nisan 2018 tarihinde kendi sahasında Muğla Üniversitesispor'la karşılaşan Gümüşlük Gençlikspor fotoğraf galerilerine yenisi eklendi. Görmek ve ndirmek için TIKLAYIN

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | NİSAN 2018 GÜMÜŞLÜK GALERİDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 14
KISA KISA

Battal Bey Çiğ Köfte açıldı

Gümüşlük'de dolmuş yolu üzerinde Kadıhan Market köşesine gelmeden hemen önce İbrahim Çakıcı Halı Sahası'nın (Belediye Halı Sahası) hemen yanında çiğ köfteci açıldı. Battal bey Çiğ Köftecisi 7/24 faaliyette. Evlere paket servisi de var. Tel: 0532 616 50 80

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | MART 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 13
KISA KISA

Leleg Restaurant baştan sona yenilendi

Gümüşlük sahilindeki şirin restaurantlardan Leleg daha da şirinleşti. Baştan sona yenilenen Leleg Restaurant mor ve lila konseptiyle Gümüşlüğün eşsiz gün batımına karşı keyifli saatler için hazırlandı.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | MART 2018GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 12
KISA KISA

Rakun'dan sabah sürprizi

Gümüşlüğün yeni ve ilginç mekanlarından RAKUN sürprizlerle de dolu olduğunu gösterdi. Yaz, kış farkı gözetmeksizin etkinliklerini sürdüren Rakun Gümüşlük, şimdi de akıl almaz bir fiyata kahvaltı hizmeti başlattı. Kahvaltı ücretini söylemeyelim inanmazsınız. Uğrayın, görün, tadın, fiyatını da öğrenin... Rakun Pub; Gümüşlük Mahallesi, Atatürk Cad. No: 18 48970 / Bodrum - (0533) 130 02 15

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | MART 2018GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 10
KISA KISA

Gümüşlük vefat ve defin

Gümüşlük Rehberi web portalında yeni bir bölüm daha açıldı. Gümüşlük mahallemizde yaşamını yitiren, vefat eden, defin edilenler güncel liste halinde sayfalarımızda yayınlanmaya başlandı. Özellikle Gümüşlüklü olup başka il, ilçe, ülkelerde yaşayanları düşünerek bilgilendirme amaçlı oluşturulan sayfaları görmek için; TIKLAYIN

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | MART 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 9
KISA KISA

ASKO Market açıldı

Gümüşlük'ün en büyük kooperatiflerinden olan ASKO'da sonunda market, manav ve şarküteri faaliyete geçti. ASKO sosyal tesislerde havuz başında faaliyete geçen ASKO Marketde aradığınz hemen her ürüne ulaşmanız mümkün. Gümüşlük Mahallesi, ASKO 58 Kooperatifi/ Bodrum - (0541) 5725009

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | MART 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 8
KISA KISA

Rakun Pub & Bar & Restaurant açıldı

Gümüşlük sahil yolunda yer alan Rakun Pub & Bar & Restaurant faaliyete başladı. Yaz, kış açık olan işletme farklı atmosferi ve canlı müzik etkinlikleriyle özel bir mekan. Kahvaltı, sıcak, soğuk içecekler dahil yeme, içme, müzik konusunda bol alternatifli. Gümüşlük Mahallesi, Atatürk Cad. No: 18 48970 / Bodrum - (0533) 130 02 15

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | MART 2018GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 7
KISA KISA

Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri) açıldı

Gümüşlük sahilde yer alan Myndos Restaurant (Cumhurun Yeri) mutfağıyla meşhur. Yaz ayları açık. Kahvaltı, balık çeşitleri, et yemekleriyle bilinen mekan kış tatilini bitirdi ve açıldı. Yalı Mevki Sahil Gümüşlük, 48960 Tel: 0252 3943002 | 0252 3943002

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | MART 2018GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 6
KISA KISA

Metin's Restaurant tadilatta

Gümüşlük sahil yolu üzerinde yer alan Metin's Restaurant'da tadilat başladı. Mekan sıcak, soğuk mezelere sahip. Yaz, kış açık. Balık çeşitleri, et yemekleriyle bilinen mekan. Atatürk Cad. No:80/2 Gümüşlük adresinde yer alıyor.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | MART 2018GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 5
KISA KISA

Çınar Kırtasiye devren kiralık

Gümüşlük merkeze inen dolmuş yolu üzerinde, Gümüşlük Kemal Durmaz İlk ve ortaokulu karşısında yer alan Çınar Kırtasiye devren kiralığa çıktı. İş değişikliği nedeniyle devredilen Çınar Kırtasiye'de tüm okul ve kırtasiye ürünlerine ulaşmanız mümkün. Ayrıca fotokopi ve diğer hizmetler de mevcut.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | MART 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 4
KISA KISA

Pina Balık durmak bilmiyor

Pina Balık Gümüşlük, eşsiz manzarası ve zengin mutfağı ile günün her saati hizmet vermektedir. Mükemmel bahçesinde, çiçek kokuları ve kuş sesleri arasında, keyifli müzik dinleyerek içkinizin tadını çıkartabilirsiniz. Ayrıca yaz ve kış aylarında sergiler, şiir dinletileri, imza günleri ve workshop’lara ev sahipliği yapmakta. Pina Balık son olarak, "Fenerciningızı'nın elinden nefis tatlılar Pinada" duyurusunu paylaştı.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | MART 2018GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 3
KISA KISA

Gümüşlük sahilinde yüzler gülüyor

Gümüşlük sahilinde mekan işletmecileri ile çalışanların yüzleri gülmeye başladı. Havaların ısınmasıyla hem Gümüşlük'te yaşayanlar hem de dışardan gelen ziyaretcilerle restaurant ve cafeler de iş yapmaya başladı. Özellikle haftasonları dolan Gümüşlük sahilinde anılar tazelendi.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | MART 2018 GÜMÜŞLÜK HABERLERİ
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 2
KISA KISA

Nazmi Restaurant açıldı

Gümüşlük sahilinde yer alan en eski mekanlardan biri olan Nazmi Restaurant'da yaz hazırlıkları tamamlandı. Kış aylarında kapalı olan Nazmi Restaurant'da boya, badana, bakım için mekan baştan sona yenilendi. Yeni sezona beyaz renk konseptiyle giren Nazmi Restaurant'ın açık ve kapalı kısımlarında faaliyet başladı.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | MART 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 1
KISA KISA

Club Gümüşlük baştan sona yenilendi, yenileniyor...

Gümüşlük sahilinin yaz, kış açık restaurant, beach, bar, canlı müzik, manzara ve keyif mekanlarından sürprizlerle dolu Club Gümüşlük baştan sona yenilendi. Ve yenilenmeye de devam ediyor. Hatta Club Gümüşlük'ün merdivenleri bile özel ahşap kaplamalarla değiştirildi.

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | MART 2018 GÜMÜŞLÜK REHBERİNDE BAK