Muğla siyaset haberleri
HABER

Türkiye Değişim Partisi tanıtıldı

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Sarıgül partisinin amblemi ve müziklerini tanıttı

İlk üyelik rozeti Sarıgül'e takıldı

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 17.12.2020 / Sarıgül partisinin adı ve logosunu tanıttı

Türkiye Değişim Partisi'nin kurucu lideri Mustafa Sarıgül, partisinin logosunu ve müziklerini tanıttı.

Eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, lideri olduğu Türkiye Değişim Hareketi'nin partileşme sürecini resmen duyurdu ve Türkiye Değişim Partisi'nin (TDP) logosuyla müziğini basına tanıttı. TDP'nin logosunda iki kalp ve kalpleri bağlayan bir yıldız yer alıyor.

Mustafa Sarıgül ve arkadaşları Beşiktaş’ta bir otelde basın toplantısı düzenledi. Toplantıda partililere seslenen Mustafa Sarıgül şunları söyledi;

Türkiye Değişim Partisi logosu

Türkiye Değişim Partisi

Yurdumuzun sorunlarına, problemlerine çare bulan göreceksiniz tek biz olacağız. Neden? Bugüne kadar Ankara’da konuşması gerekenler konuştu. Muhalefette konuştu, iktidar da konuştu. Ülkenin geldiği nokta ortada bundan sonra siz konuşacaksınız. "Kar altında 14 sene bekledim, kolay değil 14 sene. Başımızı dik tuttuk boy verdik, 14 yıldır harekettik şimdi bugün inşallah bereket olacağız. Ama türkümüzün formatı şöyle değişiyor, türkümüze artık şöyle diyoruz; ‘her tarafı allı morlu, güller açar türlü türlü, bu fırtına dünden belli baş edeceksiniz’. Baş edeceğiz hiç merak etmeyin sevgili dostlarım."

Türkiye Değişim Partisi logo 2

Türkiye Değişim Partisi amblemi

TDP müzikleri ve logosu tanıtıldı

TDP'nin müziklerini tanıtan Sarıgül, "Biz değişim partiyiz", "Çare Sarıgül geliyor", "Zamanı geldi" isimli şarkıları toplantıya katılanlara da dinletti.

İki kalp ve bir yıldızdan oluşan parti amblemini de ilk kez görücüye çıkartan Sarıgül, "Akademisyenlerimiz, grafikerlerimiz çalıştı logomuzun üzerinde. Logomuzun bir öyküsü var, bir tarafta Anadolu var, yanında bir de yıldızımız var. Bugünden sonra partimizin logosunu herkesle paylaşacağız. Bundan sonra kalbimiz bütün Türkiye için atacak" dedi.

TDP sosyal medya paylaşımı;


TAGS;

Türkiye Değişim Partisi

Mustafa Sarıgül

Muğla politika haberleri