Muğla siyaset haberleri
HABER

Ak Parti Bodrum'dan sıradışı kutlama

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Büyük Kiremit Adası'na dev Türk Bayrağı asıldı

Kardak kayalıkları'na 600 metre mesafede


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 29.10.2020 / Ak Parti Bodrum'dan sıradışı kutlama

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, 29 Ekim Cumhuriyet Kutlamalarına sıra dışı bir etkinlikle kutladı. Gökmen, Kardak'a komşu Büyük Kiremit Adası'na dev Türk Bayrağı astı.

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, Ak Parti Bodrum ilçe yönetim kurulu üyeleri ile Gençlik ve Kadın Kolları'nın katılımıyla birlikte organize ettiği sıra dışı kutlamada, Yalıkavak Mahallesi açıklarında bulunan Büyük Kiremit Adası’na çıkılarak dev bir Türk Bayrağı açıldı.

Ak Parti Bodrum'dan sıradışı kutlama 4

Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen

Etkinlikle ilgili video da çekilip sosyal medyada paylaşıldı. Videoda 30 kişilik Ak Parti Bodrum etkinlik ekibinin Kardak Kayalıkları'na 600 metre mesafedeki Büyük Kiremit Adası’na çıkışı ve dev Türk Bayrağı'nın açılışının görüntüleri yer aldı.

Yalıkavak açıklarında Kardak Kayalıkları'na 600 metre mesafedeki Büyük Kiremit Adası’na çıkışı ve dev Türk Bayrağı'nın açılışını denizden kendi kullandığı bot ve telsizle idare eden ve aynı zamanda serbest dalgıç olan AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen şunları söyledi;

Ak Parti Bodrum'dan sıradışı kutlama 2

Ak Parti Bodrum'dan sıradışı kutlama

Cumhuriyetimizin 97'nci yıl dönümünde İstiklal Mücadelemizin tüm kahramanlarıyla kurucu irademiz Gazi Mustafa Kemal’i saygıyla anıyoruz.

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen açıklamasını şöyle sürdürdü;

Ak Parti Bodrum'dan sıradışı kutlama 3

Ak Parti Bodrum'dan sıradışı kutlama

İnşallah ülkemizi 2023 hedeflerimize ulaştırdığımızda bölgemizde ve dünyada yepyeni bir dönemde başlayacak. Hayalini kurduğumuz huzurlu ve müreffeh geleceğe çok daha büyük umutlarla yürüyoruz.
Cumhuriyet Bayramımızın 97. Yılında Doğu Akdeniz’den başlayan 'Mavi Vatan' mücadelemizin yanına Azerbaycan’la kardeşliğimizi de ekledik. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde AK Parti Bodrum ilçe teşkilatı olarak vatanın yılmaz bekçileri olduğumuzu onur ve gururla paylaşıyoruz…
"

Ak Parti Bodrum'dan sıradışı kutlama 5

Ak Parti Bodrum'dan sıradışı kutlama

TAGS;

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen

Kiremit Adası

Muğla politika haberleri