Muğla Haberleri
HABER

Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu Muğla'da

Muğla | Haber | News

Açılışlara ve ziyaretlere katıldı

Yalçın Çakır videoları


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 17 Ekim 2022 - Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu Muğla'da

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Muğla'ya geldi. Kasapoğlu çeşitli ziyaretler ve açılışlara katıldı.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Muğla'da ilk olarak Yatağan Gençlik Merkezi açılışı ve Muğla yatırımları protokol imza törenine katıldı. Bakan Kasapoğlu, yaptığı konuşmada, sinema salonu ve atölyeleriyle gençlik merkezinin Yatağan'a çok yakışacağı söyledi.

Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu Muğla'da 6

Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu Muğla'da

Açılış sonrası düzenlenen Muğla yatırımları protokol imza töreninde Kavaklıdere'de açılışı yapılacak Gençlik merkezi, tenis kortu ve halı sahaların yapımı için Spor Toto teşkilatıyla Kavaklıdere Belediyesi arasında 8.500.000 TL’lik protokol imzalandı. Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir protokol imza töreni ardından yaptığı açıklamada şu görüşleri paylaştı;

Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu Muğla'da 5

Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu Muğla'da

"Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’nun Katılımlarıyla gerçekleştirilen Yatağan Gençlik merkezimizin açılışı ve Gençlik ve Spor Bakanlığımız'ın yatırımlarının protokol imza törenine katıldık. Kavaklıdere ilçemize önümüzdeki günlerde kazandıracak olduğumuz GENÇLİK MERKEZİ, TENİS KORTU ve HALI SAHALARIMIZIN yapımı için 8.500.000 TL’lik protokolü Kavaklıdere Belediye Başkanlığımız ile SPOR TOTO Teşkilat Başkanlığımız arasında imzaladık. Kavaklıdere ilçemiz ile birlikte tüm Muğla ilimizdeki projelerimize vermiş oldukları desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem KASAPOĞLU Bakanımıza tüm halkımız adına teşekkür ediyorum."

Valilik ziyareti

Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu Muğla'da 1

Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu Muğla'da

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Muğla Valiliği'ni ziyaret etti. Valilik binası girişinde Vali Orhan Tavlı tarafından karşılanan Kasapoğlu'na Muğlaspor forması hediye edildi. Bakan Kasapoğlu, şeref defterini imzaladıktan sonra Muğla Valisi Orhan Tavlı'yı makamında ziyaret etti.

İl başkanlığını ziyaret

Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu Muğla'da 3

Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu Muğla'da

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, valiliğin ardından AK Parti Muğla İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. AK Parti İl Başkanı Kadem Mete ve AK Parti Muğla ilçe başkanları ile AK Parti Muğla milletvekilleri tarafından karşlılanan Bakan Kasapoğlu yaptığı konuşmada, "Tabii ki Türkiye'nin her bir ili, ilçesi, mahallesi, köyü hepimiz için hizmet siyasetimiz açısından önemli birer nokta" dedi.

Köyceğiz'de açılış

Bakan Kasapoğlu, valilik ziyaretinin ardından gençlik merkezi ve spor salonu açılışları için Köyceğiz'e geçti. Köyceğiz Gençlik Merkezi ve Yeni Spor Salonu'nun açılışını yapan Kasapoğlu, "Bizler hamdolsun Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğiyle çıktığımız bu yolda, ülkemizin her bir köşesinde durmadan, yorulmadan hep bir adım ileri gitme felsefesiyle ürettik" dedi.

Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu Muğla'da 2

Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu Muğla'da

MSKÜ Akademik Yıl açılışı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) 2022-2023 Akademik Yılı Açılış Töreni'ne de katılan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, üniversite rektörü Prof. Dr. Turhan Kaçar ve yöneticilerce karşılandı. Kasapoğlu, maden faciasında hayatını kaybeden maden işçilerini anıp, aileleri ile Türk milletine başsağlığı diledi. Kasapoğlu, "Hepimizin yüreği yanıyor. Yaralı olan, tedavi gören kardeşlerimiz için dua ediyoruz. Şifa temenni ediyorum" dedi.

Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu Muğla'da 4

Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu Muğla'da

https://www.48haber.com.tr/

ENGLISH

Minister of Youth and Sports Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu in Muğla

Youth and Sports Minister Mehmet Muharrem Kasapoğlu came to Muğla. Kasapoğlu participated in various visits and openings.

Youth and Sports Minister Mehmet Muharrem Kasapoğlu attended the first Yatağan Youth Center opening and Muğla investments protocol signing ceremony in Muğla. In his speech, Minister Kasapoğlu said that the youth center with its cinema hall and workshops would suit Yatağan very well.

Governor's visit

Youth and Sports Minister Mehmet Muharrem Kasapoğlu visited the Governorship of Muğla. A Muğlaspor jersey was presented to Kasapoğlu, who was welcomed by Governor Orhan Tavlı at the entrance of the Governor's Office. After signing the book of honor, Minister Kasapoğlu visited Muğla Governor Orhan Tavlı in his office.

Visit to the provincial presidency

Youth and Sports Minister Kasapoğlu visited the AK Party Muğla Provincial Presidency after becoming the governor. In his speech, Minister Kasapoğlu said, "Of course, every province, district, neighborhood and village in Turkey is an important point for all of us in terms of our service policy."

Opening in Köyceğiz

After visiting the governorship, Minister Kasapoğlu went to Köyceğiz for the youth center and gymnasium openings. Kasapoğlu, who opened the Köyceğiz Youth Center and the New Sports Hall, said, "We have always produced with the philosophy of going one step forward in every corner of our country, without stopping and getting tired, on this path we started with the leadership of our President Recep Tayyip Erdoğan."

MSKU Academic Year Opening

Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Minister of Youth and Sports, also attended the 2022-2023 Academic Year Opening Ceremony of Muğla Sıtkı Koçman University (MSKU).
He commemorated the mine workers who lost their lives in the mine disaster and expressed his condolences to their families and the Turkish nation. Kasapoğlu said, "All of us have a burning heart. We pray for our wounded brothers and sisters who are being treated. I wish for healing."

Gumusluk Brands

TAGS;

Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu Muğla'da

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu

Muğla haberleri