Muğla Haberleri
HABER

Muğla Vali Yardımcısı hayatını kaybetti

Muğla | Haber | News

Çok başarılı bir kariyere sahipti

Yalçın Çakır videoları


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 29 Eylül 2022 - Muğla Vali Yardımcısı Caner Yıldız hayatını kaybetti. Yıldız bir süredir tedavi görüyordu.

Kanser hastalığına yakalandığı için Bodrum'da özel bir hastanede tedavi gören 64 yaşındaki Muğla Vali Yardımcısı Caner Yıldız hayatını kaybetti. Çok başarılı bir kariyere sahip olan Yıldız kaymakamlık kursunu birincilikle bitirdikten sonra İstanbul dahil pek çok ilde görev yaptı. Sevilen, sayılan bir bürokrat olan Caner Yıldız, mülki idare amirliği, kaymakamlık ve çeşitli illerde vali yardımcılığı görevlerinde bulundu. Caner Yıldız Evli ve 2 çocuk babasıydı.

Caner Yıldız kimdir?

Caner Yıldız 13.05.1958 yılında Eskişehir'de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini burada tamamladı. 1977 yılında kaydolduğu Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nin İktisat ve Maliye Bölümü'nden 1981 yılında iyi derece ile mezun oldu. 1982 yılında İçişleri Bakanlığında stajyer kaymakam olarak göreve başladı. 1983 yılında 69'uncu Kaymakamlık Kursunu birincilikle tamamladıktan sonra ilk olarak, kendi isteği ile Aydın ilinin Kuyucak ilçesinde Mülki İdare Amirliği görevine başladı.

Sırasıyla Çanakkale ili Bozcaada ilçesi, Şanlıurfa ili Akçakale Kaymakamlığı, Diyarbakır Vali Yardımcılığı (Peşmerge Kampı Sorumlusu), Bitlis ili Hizan Kaymakamlığı, Ağrı ili Eleşkirt Kaymakamlığı, Burdur Vali Yardımcılığı, Kırklareli Vali Yardımcılığı, Yalova Vali Yardımcılığı, Kocaeli Vali Yardımcılığı (Deprem İl Koordinatörü), İstanbul Vali Yardımcılığı, Adana Vali Yardımcılığı ve Aydın ili Nazilli Kaymakamı, Menteşe ilçe Kaymakamı ve son olarak Muğla Vali Yardımcılığı görevini yapıyordu.

One click all Mugla

ENGLISH

Muğla Deputy Governor passed away

Muğla Deputy Governor Caner Yıldız died in the hospital where he was treated.

Muğla Deputy Governor Caner Yıldız (64), who was treated for cancer in a private hospital in Bodrum for a while, passed away. The news of the death of Yıldız, who is married and has two children, has shocked all his fans, especially his family.

Muğla Vali Yardımcısı Caner Yıldız

Muğla Vali Yardımcısı Caner Yıldız

Who is Caner Yildiz?

Caner Yıldız was born on 13.05.1958 in Eskişehir. Completed the elementary school, middle school and high school rihgt there. He graduated from Ankara University, Faculty of Political Sciences, Department of Economics and Finance, which he enrolled in 1977, with a good grade in 1981. In 1982, he started to work as a trainee district governor at the Ministry of Interior.

After completing the 69th District Governorship Course in 1983 with the first place, he first started to work as the Civil Administrative Chief in the Kuyucak district of Aydın province. Respectively, Çanakkale province Bozcaada district, Şanlıurfa province Akçakale District Governorate, Diyarbakır Deputy Governor (Peshmerge Camp Responsible), Bitlis Province Hizan District Governorate, Ağrı Province Eleşkirt District Governorship, Burdur Deputy Governor, Kırklareli Deputy Governor, Yalova Deputy Governor, Kocaeli Deputy Governor (Earthquake Provincial Coordinator) He served as Deputy Governor of Istanbul, Deputy Governor of Adana and District Governor of Aydın province Nazilli, District Governor of Menteşe and finally Deputy Governor of Muğla.

Gumusluk Brands

TAGS;

Muğla Vali Yardımcısı Caner Yıldız

Caner Yıldız

Muğla haberleri