Muğla Haberleri
HABER

Bakan Mustafa Varank, Muğla'da

Muğla | Haber | News

Ziyaret, açılış, incelemelerde bulundu

Yalçın Çakır videoları


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 18 Haziran 2022 - Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Muğla'da ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank bir dizi açılış, inceleme ve ziyaretler için Muğla'ya geldi. Varank, "Güney Ege Kalkınma Ajansı Projeleri" ve "Muğla Teknopark Açılış Töreni" sonrasında Yatağan ve Milas'ta incelemlerde bulundu ve AK Parti Muğla İl Başkanlığını da ziyaret etti.

Varank'a ziyaret ve temasları sırasında Muğla Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Muğla milletvekili Yelda Erol Gökcan ve AK Parti Muğla milletvekili Mehmet Yavuz Demir, AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, AK Parti Muğla ilçe başkanları, bazı ilçe belediye başkanları ve GEKA Genel Sekreteri Özgür Akdoğan eşlik etti.

Bakan Mustafa Varank, Muğla'da 2

Bakan Mustafa Varank, Muğla'da

Coante Muğla Fabrikasını gezen ve yeni hizmete açılan üretim hattının açılışını yapan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ermaş Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan ve Coante Quartz Surfaces Genel Müdürü Kenan Erdem'den bilgi aldı.

Bakan Varank daha sonra Yatağan ilçesinde bulunan Stratonikea Antik Kenti'ni gezdi. Kazı başkanı Prof. Dr. Bilal Söğüt'ten bilgi alan Varank'a bu gezisi sırasında Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz de eşlik etti.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Milas Organize Sanayi Bölgesi'nde de incelemede bulundu.

Bakan Mustafa Varank, Muğla'da 3

Bakan Mustafa Varank, Muğla'da

One click all Mugla

ENGLISH

Minister Mustafa Varank in Muğla

Industry and Technology Minister Mustafa Varank made visits and examinations in Muğla.

Industry and Technology Minister Mustafa Varank came to Muğla for a series of openings, reviews and visits. After the "South Aegean Development Agency Projects" and "Muğla Technopark Opening Ceremony", Varank made investigations in Yatağan and Milas and also visited the AK Party Muğla Provincial Presidency. During their visit and contacts to Varank, AK Party Muğla deputies Yelda Erol Gökcan and Mehmet Yavuz Demir, Muğla Governor Orhan Tavlı, GEKA Secretary General Özgür Akdoğan, AK Party Provincial Chairman Kadem Mete and MHP Provincial President Mehmet Korkmaz, accompanied by some district mayors.

Minister Mustafa Varank in Muğla

Minister Mustafa Varank in Muğla

Minister of Industry and Technology Mustafa Varank, who toured the Coante Muğla Factory and inaugurated the new production line, received information from Ermaş Madencilik Chairman of the Board Mustafa Ercan and Coante Quartz Surfaces General Manager Kenan Erdem.

Minister Varank then toured the ancient city of Stratonikea in Yatağan district. The head of the excavation, Prof. Dr. Receiving information from Bilal Söğüt, Varank examined the excavation sites and historical buildings in the ancient city. Yatağan Mayor Mustafa Toksöz and Prof. Dr. Bilal Söğüt gave information about the studies to Varank.

Industry and Technology Minister Mustafa Varank also examined the Milas Organized Industrial Zone.

Gumusluk Brands

MUĞLA LOCAL NEWS SON DAKİKA HABERLERİ

Muğla ve ilçelerinde yaşanan tüm sıcak gelişmeler, son dakika haberleri için  →  BURAYA TIKLAYIN

TAGS;

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank

Muğla Valisi Orhan Tavlı

Muğla haberleri