Muğla Haberleri
HABER

Sınav giriş ücretleri belediyeden

Muğla | Haber | News

MUĞLA HABER

Muğla BBB'den eğitim için destek

2021 başvuru ücretleri Muğla Büyükşehir Belediyesi'nden

PaylaşGümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 12 Şubat 2021 - Sınav giriş ücretleri belediyeden

Muğla'da YKS ve LGS'ye girecek öğrencilerin sınav giriş ücretleri Büyükşehir Belediyesi'nden.

Muğla’da belediyeden sosyal yardım alan ailelerin çocukları ve ihtiyaç sahibi gençlerin YKS ve LGS (LGS S ücretli olduğu takdirde) 2021 başvuru ücretlerini Muğla Büyükşehir Belediyesi karşılayacak.

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) 26 Haziran, Liseye Geçiş Sınavı (LGS) 6 Haziran tarihinde yapılacak. Pandemi döneminde ihtiyaç sahiplerine verdiği destekle dikkat çeken Muğla Büyükşehir Belediyesi YKS ve LGS (LGS ücretli olduğu takdirde) 2021 başvuru ücretlerini karşılayacağını duyurdu. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün YKS ve LGS sınavına girecek gençler için yeni bir desteğe hayata geçirdiklerini sosyal medya hesabından paylaştı.

Muğla Nüyükşehir Belediyesi'nden eğitime destek duyurusu, Şubat 2021

Muğla Nüyükşehir Belediyesi'nden eğitime destek duyurusu, Şubat 2021

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün Sosyal Medya paylaşımında “Başarıya uzanan yolda sınav giriş ücretlerini biz karşılıyoruz. Belediyemizden sosyal yardım alan ve ihtiyaç sahibi gençlerimizin YKS ve LGS başvuru ücretlerini karşılıyoruz” dedi.

Başkan Gürün paylaşımında “Muğla’mızda sosyal yardımlarımızdan yararlanan ailelerimizin çocukları ve ihtiyaç sahibi diğer evlatlarımızın sınav başvuru ücretlerini biz karşılayacağız. Çünkü birlikte aileyiz birlikte Muğla’yız” dedi.

YKS ve LGS 2021 başvurusundan faydalanmak isteyen ihtiyaç sahibi gençlerin Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin çağrı merkezi numarası 444 48 01 nolu numarayı aramaları yeterli olacak.

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Muğla Büyükşehir Belediyesi

YKS, LGS

Muğla haberleri