Menteşe haberleri; Menteşe haber 1
HABER

Menteşe Haber

Menteşe | Haber | News

Menteşe
HABER

Belediye ile yerel medya buluşması

English News


Municipality and local media meeting - CLICK

 

Yalçın Çakır Youtube

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 11.08.2022 - Menteşe Belediyesi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Menteşe’de görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Menteşe’de görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Yemeğe katılan Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman Akbulut, Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Kaytan ve Muğla Basın Emekçileri Platformu Yerel Yönetimler Sözcüsü Cüneyt Erdan yemekte yaptıkları konuşmalarda gazetecileri bir araya getiren Başkan Gümüş’e teşekkür ettiler.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş de şunları söyledi;

"Gazeteciler olarak sizler gece gündüz demeden, hafta sonu demeden, bayram demeden özveriyle çalışıyorsunuz. Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi adına zor şartlarda işinizi yapıyor; çoğu zaman ailenizden, sevdiklerinizden fedakârlıklarda bulunuyorsunuz. Her geçen gün işinizi doğru yapmak daha da zorlaştı. Özgürce ve tarafsız şekilde görevlerinizi yerine getirebilmek adına büyük bedeller ödemek zorunda kalıyorsunuz. Özellikle bu süreçte toplumun doğru bilgilendirilmesi ve demokratikleşmesi adına özgür basına her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. İnanıyorum ki yakın zamanda yaşanacak değişimle siz değerli gazeteciler daha iyi şartlarda görevinizi yerine getireceksiniz. 2023 yılı aynı zamanda Cumhuriyetimizin de 100. yılı. Umarım Cumhuriyetimizin 100. yılı özlük haklarınızın daha iyi olduğu, mesleğinizi daha özgür icra edeceğiniz bir dönemin de miladı olur. Ben ve ekibim her zaman sizlerle iletişim halinde olmaya devam edeceğiz."

Menteşe Belediyesi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü yemeği

Menteşe Belediyesi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü yemeği. Grsel: Menteşe Belediyesi

YENİ HABER SİTENİZ

Gümüşlüğe özel haber sitesi yayına başladı. Gümüşlük Haber Ajansı yayın grubu bünyesinde faaliyete geçen Gümüşlük Haber Sitesi'nde 7/24 canlı ve güncel haberlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca "Yetti Gari" köşesine yazabilirsiniz..

ENGLISH

Municipality and local media meeting

Menteşe Municipality met with members of the press working in Menteşe on the occasion of January 10 Working Journalists Day.

Menteşe Mayor Bahattin Gümüş met with members of the press working in Menteşe on the occasion of January 10 Working Journalists' Day.

Muğla Journalists Association President Süleyman Akbulut, Muğla Metropolitan Journalists Association President Cem Kaytan and Muğla Press Workers' Platform Local Government Spokesperson Cüneyt Erdan also thanked President Gümüş, who brought together the journalists working in the city on the occasion of January 10 Working Journalists Day.

Menteşe Mayor Bahattin Gümüş also said;

"As journalists, you work with devotion day and night, without saying weekends or holidays. You do your job under difficult conditions in order to inform the public correctly; you often make sacrifices from your family and loved ones. It has become more difficult to do your job right every day. We need a free press more than ever, especially in this process, for the accurate information and democratization of the society. I believe that with the change that will happen soon, you, esteemed journalists, will fulfill your duty in better conditions. The year 2023 will also be the 100th anniversary of our Republic. I hope that the 100th anniversary of our Republic will be the turning point of a period in which your personal rights will be better and you will practice your profession more freely. I and my team will always continue to be in contact with you."

Mugla News

TAGS;

Menteşe Belediyesi

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

Menteşe Haberleri