Hayatın İçinden Haberler 1
HABER

Tiyaro sanatçısı, sinema ve dizi oyuncusu Toygun Ateş entübe edildi

HAYATIN İÇİNDEN HABERLER

Toygun Ateş'den kötü haber geldi

Ateş, hastanede yaşam mücadelesi veriyor

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 15.02.2021 - Ünlü sanatçıdan kötü haber

Ünlü tiyaro sanatçısı, sinema ve dizi oyuncusu sette koronavirüse yakalandı. Durumu ağırlaşınca entübe edildi.

Tiyaro sanatçısı, sinema ve dizi oyuncusu Toygun Ateş’in film çekimleri esnasında koronavirüse yakalandığını ve entübe edildiği açıklandı. Ses sanatçısı Onur Akay yaotığı açılamayla Toygun Ateş'in sağlık durumu bilgilerini paylaştı. Akay'ın paylaşımı şöyle;

Tiyatro sanatçısı Toygun Ateş

Tiyatro sanatçısı, dizi ve sinema oyuncusu Toygun Ateş - Arşiv - GHA

Malatya’da çekimleri devam eden bir korku filminde rol alan Toygun Ateş, rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Covid-19 testi pozitif çıkan Toygun ağabeyin tedavisi hastanede devam ederken, maalesef durumu ağırlaştı, bilinci kapandı ve yoğun bakıma kaldırılarak entübe edildi. Olayı duyunca çalıştığı yapımcılardan Zeki Sincar ve Adem Sincar'a ulaştım. Onlar da dua isteyerek, Malatya Turgut Özal Devlet Hastanesi’nde yattığını söylediler. Toygun ağabeyciğim, sen güçlüsün ve yeneceksin bu virüsü. Dualarımız seninle Toygun ağabeyciğim.

Toygun Ateş kimdir?

2 Haziran 1954 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Toygun Ateş, İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Çok sayıda tiyatro oyununda oynayan Ateş, sinema oyunculuğuna 1976 yılında başladı.

O yıldan itibaren 100’den fazla sinema ve dizi filminde oynadı. Seslendirme sanatçısı olarak hem seslendirme yönetmenliği hem çeşitli yapımlar için seslendirmeler yaptı. Sinema yönetmeni ve senaryo yazarı da olan Toygun Ateş, yeni projelerde oyuncu, yönetmen, senarist olarak yer almaya devam etmektedir.

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Toygun Ateş

Onur Akay

Hayatın içinden haberler