Hayatın İçinden Haberler 1
HABER

Kaybolan 14 yaşındaki kick boks sporcusu bulundu

HAYATIN İÇİNDEN HABERLER

1 Şubat 2021'den bu yana kayıpdı

14 yaşındaki kız çocuğu Bodrum'da bulundu

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 13.02.2021 - MUĞLA - 14 yaşındaki kayıp kick boks sporcusu bulundu.

13 gün önce kaybolan 14 yaşındaki kick boks sporcusu kız çocuğu her yerde aranıyordu. Sevindiren haber bu akşam geldi. Kayıp kız çocuğu bir ihbar üzerine Bodrum Gümbet iskelesi'nde bulunarak koruma altına alındı.

Bodrum Gümbet sahilinde görüldüğü ihbarı gelen çocuk için Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Polis ekiplerince Gümbet sahilinde tek başına bulunan çocuk, ailesine teslim edilmek üzere Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.

Kayıp kız çocuğunun babası Caner Tüysüz kızının Bodrum iskelesinde tek başına polis tarafından sağ salim bulunduğunu bildirdi. Tüysüz, “Kızımı polis ekipleri Bodrum'da bulmuş. Kısa süre sonra kızımıza kavuşacağız” dedi.

Nesibe Betül Tüysüz

Kayıp kız çocuğu 13 gün sonra bulundu

Ne olmuştu?

Milas’ta annesiyle yaşayan 14 yaşındaki N.B.T, 13 gün önce kayboldu. Kızına ulaşamayan anne, Milas Emniyet Müdürlüğü’ne başvurdu. Emniyet güçleri de genç kızın bulunması için çalışma başlattı.

Milas'ta annesi ve 2 erkek kardeşiyle yaşayan, babası Antalya'da çalışan kick boks sporcusu N.B.T., 1 Şubat'ta evinden ayrıldı, bir daha da kendisinden haber alınamadı. Kızına ulaşamayan anne Derya Tüysüz, Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek kayıp başvurusu yaptı.

Antalya’da oturan ve makine operatörü olarak çalışan baba Caner Tüysüz de Milas’a gelerek sokak sokak kızını aramaya başladı. Kayıp kız çocuğunun babası Caner Tüysüz, kızıyla önce sosyal medya hesabından iletişim kurduğunu ancak sonra kızının kendisini engellediğini ve telefonlarına cevap vermediğini söyledi.

Caner Tüysüz şunları söyledi;

"Kızım dönmeyince eşim kayıp ihbarında bulunmuş. Ben de haber alınca Milas’a geldim. Herkese sordum ama kimsenin haberi yok. Çok endişe ediyorum. Kızımı görenlerin polise haber vermesini rica ediyorum."

14 yaşındaki Nesibe Betül Tüysüz, Kayıp, Milas, Şubat 2021 2

14 yaşındaki N.B.T., Kayıp, Milas, Şubat 2021

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Kayıp kız çocuğu bulundu

Milas kayıp kız çocuğu

Hayatın içinden haberler