MUĞLA TEMSİLCİLERİ HABERLERİ

GENEL SPOR HABERLERİ

Spor Haberleri 1
HABER

Bodrum Gençlik ve Spor İlçe Müdürü değişti

Bodrum Gençlik ve Spor İlçe Müdürü

Paylaş


Yalçın Çakır Youtube

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 14 Şubat 2022 - Bodrum Gençlik ve Spor İlçe Müdürü kendi isteğiyle görevinden ayrıldı. Yerine Ankara'dan atama yapıldı.

8 yıldan bu yana Bodrum Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü görevini sürdüren, sporcu, eğitmen ve antrenör Fatih Uzunlulu kendi siteğiyle gömrevinden ayrıldığını duyurdu. Uzunlulu'nun açıklaması şöyle;

"Sekiz yıldır gururla yürüttüğüm Bodrum Gençlik ve Spor İlçe Müdürü görevimden kendi isteğim ile aileme ve sporcularıma daha fazla zaman ayırabilmek için ayrılmış bulunuyorum . Görevi çok değerli meslektaşım Oktay beye devretmiş oldum, kendisine yeni görevinde üstün başarılar diliyorum. Bu güne kadar birlik de uyum içinde beraber çalıştığım tüm kurum ve kuruluşlara, kulüplerimize ,antrenör ve sporcularımıza, öğretmenlerimize, mesai arkadaşlarıma her şey için çok teşekkür ediyorum..."

Fatih Uzunlulu'nun yerine atanan Oktay Dumruk daha önce Ankara'da çeşitli spor federasyonlarında görevler aldı. Federasyonlarda yönetim kurulu üyelikleri, uzmanlık gibi çeşitli görevlerde bulunan Dumruk, Bodrum Gençlik ve Spor İlçe Müdürü görevine başladı.

Fatih Uzunlulu'nun açıklaması aşağıda;

ENGLISH

Bodrum Youth and Sports District Manager changed

Bodrum Youth and Sports District Manager resigned voluntarily. He was appointed from Ankara instead.

Fatih Uzunlulu, who has been working as Bodrum Youth and Sports District Manager for 8 years, announced that he was leaving his job with his own website. Uzunlulu's explanation is as follows;

"I have left my job as Bodrum Youth and Sports District Manager, which I have been proudly carrying out for eight years, in order to devote more time to my family and athletes. I have handed over the task to my very valuable colleague Oktay, I wish him great success in his new position. To this day, the union has been together in harmony. I would like to thank all the institutions and organizations I work with, our clubs, our coaches and athletes, our teachers, my colleagues for everything."

Appointed to replace Fatih Uzunlulu, Oktay Dumruk previously served in various sports federations in Ankara. Dumruk, who held various positions such as board members and expertise in federations, started his duty as Bodrum Youth and Sports District Manager.

PUAN TABLOLARI & MAÇ SONUÇLARI

TFF Süper Lig, Misli.Com 2. Lig, Misli.Com 3. Lig, BAL, SAL maç sonuçları, Fikstür ve Puan Tabloları için burayı tıklayın

Gümüşlük dolmuş saatleri

TAGS;

Bodrum Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Oktay Dumruk

Fatih Uzunlulu

Spor haberleri