Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Nejat İşler oyunu Gümüşlükte kullandı

Gümüşlük | Haber | News


Muğla dolmuş sefer saatleri

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 28.05.2023 / Sanatçı, yazar, seslendirme sanatçısı ve şair Nejat İşler oyunu kullanmak için ikametinin bulunduğu Gümüşlüğe geldi.İşler oyunu Gümüşlükte kullandı.

Sanatçı, yazar, seslendirme sanatçısı ve şair Nejat İşler 2023 Cumhurbaşkanı seçimi 2. turunda oy kullanmak için Gümüşlüğe geldi. Dizi ve sinema projeleri için çoğunlukla İstanbul'da olan İşler haftasonunu Gümüşlük'te geçirdi. Nejat İşler oyunu Gümüşlük Mahallesi'nde bulunan Kemal Durmaz İlköğretim Okulu'nda kullandı.

Oyunu kullandıktan sonra vatandaşların sohbet isteğini kırmayan İşler dileyenlerle de hatıra fotoğrafı çektirdi. İşler oyunu kullandıktan sonra Gümüşlük sahiline inerek yıllanmış dostlarıyla bir araya geldi.

Sanatçı, yazar, seslendirme sanatçısı ve şair Nejat İşler

Sanatçı, yazar, seslendirme sanatçısı ve şair Nejat İşler

Muğla aile hekimleri

ENGLISH

Nejat İşler voted in Gümüşlük

Artist, writer and poet Nejat İşler came to Gümüşlük, where he resides, to use the game.

Artist, writer and poet Nejat İşler came to Gümüşlük to vote in the 2nd round of the 2023 Presidential Election. Isler, who was mostly in Istanbul for his TV series and cinema projects, spent the weekend in Gümüşlük. Nejat İşler used the game at Kemal Durmaz Primary School in Gümüşlük District.

Nejat İşler voted in Gümüşlük

Nejat İşler voted in Gümüşlük

After using the game, İşler, who did not break the citizens' desire to chat, took a souvenir photo with those who wished. After using the game, İşler went down to Gümüşlük beach and met with her old friends.

https://www.48haber.com.tr/

TAGS:

Gümüşlük haber

Gümüşlük haberleri

Gümüşlük

TEK TIKLA TÜM MUĞLA

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.