Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Gümüşlük'te 19 Mayıs kutlaması

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ
English News

19 May celebration in Gumusluk - CLICK


Muğla dolmuş sefer saatleri

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 19.05.2023 / 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı her yıl olduğu gibi bu yıl da Gümüşlük'te kutlandı.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir grup Gümüşlük yaşayanı muhtarlık binası önündeki Atatürk Heykeli'nde İstaklal Marşı okudu, saygı duruşunda bulundu. Genç, yaşlı Gümüşlüklüler bayramı coşkuyla karşıladı.

Gümüşlük'te 19 Mayıs kutlaması 2

Gümüşlük'te 19 Mayıs kutlaması

Gümüşlük'te bu sene de 19 Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlaması yapıldı. Bodrum, Gümüşlük mahallesi muhtarı Zeki Pay'ın yanı sıra siyasi parti temsilcileri, STK ve DKÖ temsilcileri ile birlikte Gümüşlük yaşayanları Atatürk Anıtı'na çelenk koyup saygı suruşunda bulundular ve ardından marşlar okuyup Ataütrk ve silah arkadaşlarının andılar.

Gümüşlük'te 19 Mayıs kutlaması 3

Gümüşlük'te 19 Mayıs kutlaması

Muğla aile hekimleri

ENGLISH

19 May celebration in Gumusluk

19 May Commemoration of Atatürk, Youth and Sports Day was celebrated in Gümüşlük this year as it is every year.

On the occasion of the 19 May Commemoration of Atatürk, Youth and Sports Day, a group of people living in Gümüşlük sang the National Anthem at the Atatürk Statue in front of the headman's office and held a moment of silence. Young and old people from Gümüşlük greeted the holiday with enthusiasm.

19 May celebration in Gumusluk 4

19 May celebration in Gumusluk

This year, 19 Commemoration of Atatürk, Youth and Sports Day celebrations were held in Gümüşlük. In addition to Zeki Pay, the headman of Bodrum's Gümüşlük neighborhood, representatives of political parties, NGOs and WKO, as well as those living in Gümüşlük, laid a wreath at the Atatürk Monument and paid homage to Atatürk Monument, and then sang marches and commemorated Ataütrk and his comrades in arms.

https://www.48haber.com.tr/

TAGS:

Gümüşlük haber

Gümüşlük haberleri

Gümüşlük

TEK TIKLA TÜM MUĞLA

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.