Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Gümüşlük-Koyunbaba BKK çalışma grupları ilk toplantısını yaptı

Gümüşlük | Haber | News


Yalcin Cakir Youtube

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 19.05.2022 / Gümüşlük-Koyunbaba BKK çalışma grupları ilk toplantısını yaptı

Bodrum Kent Konseyi (BKK) Gümüşlük-Koyunbaba çalışma grubu ilk toplantısını yaptı. Seçimle gelen çalışma grubu üyelerine de mazbataları dağıtıldı.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın kutlama ve anmasına katılan Bodrum Kent Konseyi (BKK) Gümüşlük-Koyunbaba çalışma grubu üyeleri daha sonra muhtarlık binasındaki toplantı salonunda bir araya geldiler.

Katılmak isteyenlere açık düzenlenen Bodrum Kent Konseyi (BKK) Gümüşlük-Koyunbaba çalışma grubu ilk toplantısında Bodrum Kent Konseyi (BKK) üyesi avukat İzzet Avni Kayahanlı seçimle göreve gelen üyelere mazbatalarını dağıttı. Burada bir konuşma yapan Kayahanlı, Kent Konseyleri Mahalle Meclislerinin yeniden kurulması için çalışma başlatıldığını belirterek çalışma gruplarının katılımcı demokrasi adına nasıl büyük bir güç ve önemde olduğuna dikkat çekti.

Gümüşlük-Koyunbaba mahalle meclisi 2

Gümüşlük-Koyunbaba çalışma grupları ilk toplantısı, 19 Mayıs 2022 -GHA

Gümüşlük Mahallesi Muhtarı Zeki Pay'ın da hazır bulunduğu ilk toplantıda söz alan Gümüşlük-Koyunbaba çalışma grubu temsilcileri Sibel Fıratlı ile Taner Kayar birlikten güç doğacağına, hep birlikte mahalleler için çok daha iyi hizmetler yapılacağına dikkat çektiler. Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Gümüşlük-Koyunbaba Çalışma grubu

Gümüşlük-Koyunbaba Çalışma Grubu şu isimlerden oluşuyor;

Temsilciler

Sibel Fıratlı - Taner Kayar

Temsilci Yardımcıları

Sibel Gökal - Baskın Güvener

Yazman

Nuray Boşkaya - Levent Dincer

Gümüşlük-Koyunbaba mahalle meclisi 3

Gümüşlük-Koyunbaba çalışma grubu ilk toplantısı, 19 Mayıs 2022 -GHA

ENGLISH

Gümüşlük-Koyunbaba neighborhood council held its first meeting

Bosrum City Council (BKK) Gümüşlük-Koyunbaba working group and Neighborhood Council held their first meeting. Mandates were distributed to the members of the neighborhood council.

Members of the Bodrum City Council (BKK) Gümüşlük-Koyunbaba working group and the Neighborhood Assembly, who participated in the celebration and commemoration of the 19 May Commemoration of Atatürk, Youth and Sports Day, came together in the meeting hall in the headman's office.

At the first meeting of the Bosrum City Council (BKK) Gümüşlük-Koyunbaba working group and Neighborhood Council, which is open to those who want to participate, lawyer İzzet Avni Kayahanlı, a member of the Bodrum City Council (BKK), handed out their mandates to the elected members. Making a speech here, Kayahanlı drew attention to the great power and importance of City Councils Neighborhood Assemblies and working groups for participatory democracy, and handed out the mandates.

ümüşlük-Koyunbaba neighborhood council held its first meeting

Gümüşlük-Koyunbaba neighborhood council held its first meeting, 19 May 2022 - GNA

Gümüşlük-Koyunbaba neighborhood council co-chairs Sibel Fıratlı and Taner Kaya, who took the floor at the meeting in which Gümüşlük Neighborhood Headman Zeki Pay was also present, pointed out that the union would be stronger and that much better services would be provided for their neighborhoods together. Later on, the meeting proceeded closed to press.

Gümüşlük-Koyunbaba neighborhood council consists of the following names;

Representatives

Sibel Firatli - Taner Kayar

Deputy Representatives

Sibel Gokal - Baskin Guvener

your clerk

Nuray Boskaya - Levent Dincer

TAGS:

BKK Gümüşlük-Koyunbaba çalışma grubu

Bodrum Kent Konseyi

Gümüşlük

TEK TIKLA TÜM MUĞLA

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.