Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Gümüşlüğün acı kaybı

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Gümüşlüğün sevilen kaptanı yaşamını yitirdi

Koronavirüs Gümüşlükte can aldı

PaylaşGümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 21.02.2021 / Gümüşlüğün acı kaybı

Koronavirüs Gümüşlükte bir can daha aldı. Gümüşlüğün sevilen kaptanı yaşamını yitirdi.

Gümüşlük çok sevilen kaptan Ünal Öztaşkın'ın vefat haberiyle sarsıldı. 56 yaşındaki Ünal Öztaşkın koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Soğuk algınlığı sebebiyle ailenin büyükannesi bir süredir hastanede tedavi gören 56 yaşındaki kaptan Ünal Öztaşkın sık sık büyükannennin yanına hastaneye gidip refakat ediyordu.

83 yaşındaki büyükanneyi hastaneden çıkartıp eve getiren Ünal Öztaşkın bir süre önce ateşlenerek rahatsızlandı. Durumunun ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırılan Öztaşkın'a koronavirüs teşhisi konularak tedavisine başlandı. Ancak durumu daha da ağırlaşan Öztaşkın yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Ünal Öztaşkın koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi, 21 Şubat 2021

Ünal Öztaşkın tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi - GHA

27 Şubat 1964 doğumlu olan Ünal Öztaşkın profesyonel yat kaptanıydı. Pandemi öncesi Gümbet'te Şeker Ayşe adlı yatın kaptanlığını yapan Ünal Öztaşkın balık avına olan merakıyla da biliniyordu.

Gümüşlüğün köklü ailelerinden Öztaşkınların büyükannesi de koronavirüs sebebiyle hastaneye kaldırıldı. Büyükanne Öztaşkın'ın tedavisine devam edildiği öğrenildi.

Gümüşlük Rehberi olarak değerli kardeşimiz Ünal Öztaşkın'a Allah'tan rahmet dileriz. Nurlarda uyusun. Öztaşkın ailesine ve Ünal Öztaşkın'ın sevenlerine başsağlığı dileriz. Büyükanne Öztaşkın'a da acil şifalar dileriz.

TAGS:

Ünal Öztaşkın

Gümüşlük haberleri

Gümüşlük

TEK TIKLA TÜM MUĞLA

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.