Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Bodrum'da karne günü

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Dolgu değil doğru haber...

English News

Allegation of underwater destruction in Bodrum - VIDEO NEWS - CLICK

 

48haber.com.tr

Paylaş


48 Haber Ajansıı (GHA) - 16.06.2022 - Tüm ülkede olduğu gibi Bodrum'da da karne dağıtım törenleri düzenlendi. Bayar ve Aldal'ın katıldığı törende renkli anlar yaşandı.

2022-2023 eğitim öğretim yılının sona ermesi nedeniyle tüm ülkede olduğu gibi Bodrum'da da yıl sonu etkinlikleri düzenlendi. Bodrum'da 116 okulda, 27 bin 743 öğrenci karne aldı. Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar ve Bodrum İlçe Millî Eğitim Müdürü Bülent Aldal da Pınarlıbelen Nilgün-Dr.Kerim Cangır İlkokulu/Ortaokulunu ziyaret ederek karne dağıtım törenine katıldı.

Bodrum'da neşeli karne günü 2

Bodrum'da neşeli karne günü, 2023 - 48 Haber Ajansı

Bayar ve Aldal Pınarlıbelen Nilgün-Dr.Kerim Cangır İlkokulu / Ortaokulunda 3.sınıf ve 6 sınıf öğrencilerinin sınıflarını ziyaret etti. Öğrencilere karnelerini ve hediyelerini veren Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar öğrencilere, tatili en iyi şekilde değerlendirmeleri konusunda tavsiyelerde bulundu.

Karne dağıtım töreninden sonra Pınarlıbelen Nilgün-Dr.Kerim Cangır İlkokulu/Ortaokulu okul idaresi ve öğretmenleriyle bir araya gelen Bayar ve Aldal öğretmenlerin görüş, öneri ve taleplerini dinledi.

Bodrum'da neşeli karne günü, 2023 - 48 Haber Ajansı 3

Bodrum'da neşeli karne günü, 2023 - 48 Haber Ajansı

48haber.com.tr

ENGLISH

Merry report card day in Bodrum

As in the whole country, report card distribution ceremonies were held in Bodrum as well. Colorful moments were experienced in the ceremony attended by Bayar and Aldal.

Due to the end of the 2022-2023 academic year, year-end events were held in Bodrum as well as in the whole country. 27 thousand 743 students received report cards in 116 schools in Bodrum. Bodrum District Governor Bilgehan Bayar and Bodrum District Director of National Education Bülent Aldal also visited Pınarlıbelen Nilgün-Dr.Kerim Cangır Primary/Secondary School and attended the report distribution ceremony.

Merry report card day in Bodrum

Merry report card day in Bodrum, 48 News Agency

Bayar and Aldal Pınarlıbelen visited the classes of 3rd and 6th grade students at Nilgün-Dr.Kerim Cangır Primary / Secondary School.
Bodrum District Governor Bilgehan Bayar gave the students their report cards and gifts and advised them to make the most of the holiday.

After the report card distribution ceremony, Pınarlıbelen Nilgün-Dr.Kerim Cangır Primary/Secondary School met with the school administration and teachers, and Bayar and Aldal listened to the opinions, suggestions and demands of the teachers.

Mugla News

TAGS;

Bodrum karne günü

Bodrum İlçe Millî Eğitim Müdürü Bülent Aldal

Bodrum Haberleri