Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Yunanistan'dan depremzedelere yardım

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

“Oallosanthropos-Humanitarian Aid” adlı sosyal dayanışma yardım ekibi

English News

Aid to earthquake victims from Greece - CLICK

 

48haber.com.tr

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 26.02.2023 - Yunanistan Kızılhaç heyetine bağlı yardım ekibi, depremzedelere ulaştırlmak üzere Bodrum’da yardım malzemesi getirdi.

Oallosanthropos-Humanitarian Aid” adlı sosyal dayanışma yardım ekibi Bodrum’a deprem mağdurlarına götürülmek üzere bir kamyonet dolusu yardım malzemesi getirdi. Bodrum Cruise Porta feribotla gelen 30 kişilik yardım heyeti, yardım malzemelerini taşırken dostluk zinciri oluşturdu.

Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Ummahan Yurt, ekip liderleri olan Konstantınos Polychronopoulos ve beraberindeki heyeti çiçeklerle karşıladı.

Yardım malzemeleri gelen ekibi Bodrum Kızılay Başkanı Sait Güllüoğlu ile birlikte karşılayan Başkan Yardımcısı Ummahan Yurt, “Bodrum Belediye Başkanımız Ahmet Aras’ın çok selamlarını getirdim sizlere. Bu sıcak yardımlaşmadan dolayı hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız” dedi.

VIDEO

Konstantınos Polychronopoulos ise şunları söyledi:

Biz biriz, hep de birdik, hep bir olmaya devam edeceğiz. Burada çok mutluyuz. Kucaklaştığımız için, birlikte olduğumuz için çok mutluyuz. Ne kadar daha yardım edebilirsek o kadar mutlu olacağız. Yine buraya geleceğiz ve deprem bölgesindeki insanlara yemek yapacağız

Yunanistan’ın Atina şehrinden ve Patmos adasından gelen yardım heyeti ve gönüllüleri ile birlikte Bodrum Kızılay gönüllüleri ve belediye personeli deprem bölgesine götürülecek olan yardım malzemelerini limanda 10 metre dostluk ve dayanışma zinciri oluşturarak birlikte taşıdı.

Yunanistan’dan gelen ekip lideri ve beraberindeki 3 kişilik heyet, taşınan yardım malzemelerini, Hatay’a götürmek üzere yola çıktı.

48haber.com.tr

ENGLISH

Aid to earthquake victims from Greece

The aid team of the Greek Red Cross delegation brought aid materials in Bodrum to be delivered to the earthquake victims.

The social solidarity aid team named “Oallosanthropos-Humanitarian Aid” brought a truckload of aid materials to Bodrum to be taken to the victims of the earthquake. The aid committee of 30 people, who came to Bodrum Cruise Port by ferry, formed a chain of friendship while carrying the aid materials.

Bodrum Deputy Mayor Ummahan Yurt welcomed the team leaders Konstantinos Polychronopoulos and the accompanying delegation with flowers.

Aid to earthquake victims from Greece 2

Aid to earthquake victims from Greece

Welcoming the team that received the aid supplies together with Bodrum Red Crescent President Sait Güllüoğlu, Deputy Mayor Ummahan Yurt said, “I bring you many greetings from our Bodrum Mayor Ahmet Aras. Thank you very much to each and every one of you for this warm cooperation. Goodbye," he said.

Konstantinos Polychronopoulos said:

“We are one, we have always been one, and we will always remain one. We are very happy here. We are so happy to hug, to be together. The more we can help, the happier we will be. We will come here again and cook food for the people in the earthquake area

Aid to earthquake victims from Greece 3

Aid to earthquake victims from Greece

Bodrum Red Crescent volunteers and municipality personnel together with the aid committee and volunteers from Athens, Greece and the island of Patmos, carried together the aid materials to be taken to the earthquake zone, forming a 10-meter friendship and solidarity chain in the port.

The team leader from Greece and the accompanying delegation of 3 set out to take the transported aid materials to Hatay.

Mugla News

TAGS;

Yunanistan'dan deprem yardımı

Oallosanthropos-Humanitarian Aid

Bodrum Haberleri