Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Açıklıyoruz; Turgutreis nasıl olacak?

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Turgutreis yeni meydan düzenlemesi ve iş merkezi

English News

We explain; How will Turgutreis be? - CLICK

 

Yalçın Çakır Youtube

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 16.01.2023 - Bodrum belediyesi tarafından Turgutreis sahil bandında yapılan değişiklikler neler? Tek tek projelerle haberde...

GÖRSELLERE TIKLAYIP BÜYÜTEBİLİRSİNİZ

Bodrum Belediyesi Turgutreis'te sahil bandını nerdeyse baştan sona değiştiriyor. Ykımlar, tadilatlar, düzenlemeler başladı. Peki ama Turgutreis'te neler oalcak? Sahilde neler değişecek? İşte tek tek kroki, plan ve projelerle yeni Turgutreis...

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Turgutreis Mahallesinde gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceledi. Belediye İş Merkezi ile Meydan Düzenlemesi çalışmalarını denetleyen Başkan Aras, Turgutreis’te esnaf ve vatandaşlarla da bir araya geldi.

Turgutreis yeni meydan düzenlemesi ve iş merkezi 1

Turgutreis yeni meydan düzenlemesi ve iş merkezi - TIKLA BÜYÜT

Bodrum Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü tarafından yürütülen projeyi yerinde inceleyen Başkan Ahmet Aras’a Bodrum Belediyesi Başkan Yardımcısı İbrahim Akbaş, kendisi de Turgutreisli olan Bodrum Belediye Meclisi üyesi Tamer Mandalinci ve ilgili birim müdürleri eşlik ederken Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürü Özgür Şahin, projenin işleyiş süreci ve detayları ile ilgili Başkan Aras’ı kapsamlı olarak bilgilendirdi.

Turgutreis yeni meydan düzenlemesi ve iş merkezi 2

Turgutreis yeni meydan düzenlemesi ve iş merkezi - TIKLA BÜYÜT

Turgutreis’te yaşayan vatandaşlar için bir yaşam alanı haline dönüştürülecek olan projede meydan düzenlenmesi ile belediye mülkiyetinde bulunan iş merkezinin cephe düzenlemesi çalışmaları sürüyor. Proje kapsamında meydan ve yeşil alan ağırlıklı olmak üzere iş merkezi, sosyal donatı alanları, kafe ve restoranlar ile spor aktivitelerinin gerçekleştirilebileceği alanlar bulunacak.

Turgutreis yeni meydan düzenlemesi ve iş merkezi 3

Turgutreis yeni meydan düzenlemesi ve iş merkezi - TIKLA BÜYÜT

Proje alanı içerisindeki tüm yağmur suyu ve atık su hatlarının yenilenmesi planlanırken dere düzenlemesi, zemin kaplamalarının yenilenmesi ile birlikte toplamda yaklaşık 34 bin 500 m² alana sahip bir proje olması hedefleniyor.

Başkan Aras, çalışmaları inceledikten sonra Turgutreis’te yaşayan vatandaşlarla samimi bir ortamda bir araya geldi. Vatandaşların önerileri ve şikayetlerini dinleyen Başkan Aras, ilgili birim müdürleriyle bahsi geçen konuların ve sorunların çözümü için temasa geçti.

Turgutreis yeni meydan düzenlemesi ve iş merkezi 4

Turgutreis yeni meydan düzenlemesi ve iş merkezi - TIKLA BÜYÜT

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Turgutreis’te gerçekleştirilecek kapsamlı çalışma ile ilgili olarak şunları söyledi:

Büyük bir alanı kapsayan çalışmalarımız, Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüz kontrolünde sürüyor. Çalışmaları titizlikle gerçekleştiriyoruz. Bittiğinde Turgutreis’te yaşayan vatandaşlarımız ve buraya gelen misafirlerimiz, güzel bir yaşam alanına kavuşacak. Zaman zaman gerçekleştirdiğimiz saha çalışmalarını bugün burada gerçekleştirmeyi uygun gördük. Vatandaşlarımızla da buluşarak onların öneri ve taleplerini dinledik. Halkımızla iç içe olmak ve onlarla yüz yüze iletişime geçmek bizlerin görev ve sorumluluklarına yön vermede çok etkili oluyor. Onların fikirlerini önemsiyoruz. Bu nedenle Bodrum yaşayanlarıyla daha sık bir araya gelmek için planlamalar yapacağız.

Turgutreis yeni meydan düzenlemesi ve iş merkezi 5

Turgutreis yeni meydan düzenlemesi ve iş merkezi - TIKLA BÜYÜT

YENİ HABER SİTENİZ

Gümüşlüğe özel haber sitesi yayına başladı. Gümüşlük Haber Ajansı yayın grubu bünyesinde faaliyete geçen 48 Haber Sitesi'nde 7/24 canlı ve güncel haberlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca "Yetti Gari" köşesine yazabilirsiniz..

ENGLISH

We explain; How will Turgutreis be?

What are the changes made by the Bodrum municipality on the Turgutreis coastline? In the news with individual projects...

Bodrum Municipality is almost completely changing the coastline in Turgutreis. Demolition, renovations, arrangements have begun. But what will happen in Turgutreis? What will change on the beach? Here is the new Turgutreis with individual sketches, plans and projects...

Bodrum Mayor Ahmet Aras examined the works carried out in Turgutreis Neighborhood on site. Mayor Aras, who supervised the works of Municipality Business Center and Square Arrangement, also met with tradesmen and citizens in Turgutreis.

Vice President İbrahim Akbaş, Bodrum City Council member Tamer Mandalinci, who is also from Turgutreis, and the relevant unit managers, accompanied Mayor Ahmet Aras, who examined the project carried out by the Bodrum Municipality Directorate of Science Affairs on site, and Özgür Şahin, Bodrum Municipality Science Affairs Manager, explained the project's working process and details. informed the relevant Chairman Aras in detail.

In the project, which will be transformed into a living space for the citizens living in Turgutreis, the arrangement of the square and the façade arrangement of the business center, which is owned by the municipality, are continuing. Within the scope of the project, there will be a business center, social facilities, cafes and restaurants, and areas where sports activities can be carried out, mainly on the square and green areas.

While all rainwater and wastewater lines within the project area are planned to be renewed, it is aimed to be a project with a total area of 34,500 m² with the stream arrangement and the renewal of the floor coverings.

After examining the studies, President Aras met with the citizens living in Turgutreis in a friendly atmosphere. Listening to the suggestions and complaints of the citizens, Mayor Aras contacted the relevant unit managers to solve the aforementioned issues and problems.

Bodrum Mayor Ahmet Aras said the following regarding the comprehensive study to be carried out in Turgutreis:

“Our works covering a large area continue under the control of our Bodrum Municipality Science Affairs Directorate. We do the work meticulously. When it is finished, our citizens living in Turgutreis and our guests who come here will have a beautiful living space. We have found it appropriate to carry out the field studies that we carry out from time to time here today. We also met with our citizens and listened to their suggestions and demands. Being intertwined with our people and communicating with them face to face is very effective in guiding our duties and responsibilities. We care about their opinions. For this reason, we will make plans to meet with Bodrum residents more often.”

Mugla News

TAGS;

Turgutreis sahil düzenlemesi

Bodrum Belediyesi

Bodrum Haberleri