Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Bodrum Belediyesi'nin medya buluşması

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Yerel be ulusal medya temsilcilerine yemek

English News

Meal from Bodrum Municipality to the media - CLICK

 

Yalçın Çakır Youtube

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 10.01.2023 - Bodrum Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde buluşma düzenledi.

Bodrum’da özel bir otelde düzenlenen buluşma yemeğine "davet edilen" basın mensupları, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Yardımcısı İlknur Ülküm Seferoğlu, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Yardımcısı Tayfun Yılmaz ile Bodrum Belediyesi meclis üyesi Emre Köroğlu eşlik etti.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü, Bodrum Belediyesi yemeği. 2

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü, Bodrum Belediyesi yemeği

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras yemekli buluşmada yaptığı konuşmada şunları söyledi;

Bodrum’la ilgili her şeyi birlikte değerlendiriyoruz, paylaşıyoruz. Sizlerin değerlendirmelerini eleştirilerini önerilerini tavsiyelerini dikkate alıyoruz. Sizlerle olmaktan mutluluk duyuyorum. Bodrum’la ilgili endişelerinizi ya da belediye ile ilgili her türlü eleştirinizi saygıyla karşılaşıyoruz ve bundan bir şeyler çıkartmaya, öğrenmeye çalışıyoruz. Hatalarımız olabilir, insanız hepimiz. Bodrum gibi göz önünde bir kentte, vatandaşın hizmetinde iyi niyetle hata yapmadan hizmet etmek durumundayız. Bunun için mücadele ediyoruz, çabalıyoruz. Bodrum’da birlik, beraberlik, huzur ortamı devam edecek ve bunu korumak için çalışacağız. Basının özgür olması, tarafsız olması… Baskı altında olmamak… Cezaevindeki basın mensuplarını da biliyoruz. Sırf yazdıkları açısından, fikirleri açısından içeride tutulmalarının ne kadar yanlış olduğunu da biliyoruz. Fikirlerinden dolayı gazetecilerin cezaevinde olmasını benim yüreğim, kalbim kabul etmiyor. Ya da baskı altında olmasını… Bunları değiştirmek için hep birlikte çalışacağız ve Türkiye’yi aydınlık mutlu günlere hep birlikte ulaştıracağız. Davetimizi kabul edip buraya geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

On beş günde bir basın mensuplarıyla bir araya gelmeyi planladıklarını ifade eden Belediye Başkanı Aras, bu toplantılarda basın mensuplarının eleştirilerini bire bir, yüz yüze karşılamayı, dinlemeyi planladıklarını söyledi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü, Bodrum Belediyesi yemeği. 3

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü, Bodrum Belediyesi yemeği

YENİ HABER SİTENİZ

Gümüşlüğe özel haber sitesi yayına başladı. Gümüşlük Haber Ajansı yayın grubu bünyesinde faaliyete geçen 48 Haber Sitesi'nde 7/24 canlı ve güncel haberlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca "Yetti Gari" köşesine yazabilirsiniz..

ENGLISH

Meal from Bodrum Municipality to the media

Bodrum Municipality Directorate of Press and Public Relations held a dinner meeting on January 10, Working Journalists' Day.

Press members "invited" to the dinner held at a private hotel in Bodrum were accompanied by Bodrum Mayor Ahmet Aras, Bodrum Deputy Mayor İlknur Ülküm Seferoğlu, Bodrum Deputy Mayor Tayfun Yılmaz and Bodrum Municipality council member Emre Köroğlu.

Bodrum Mayor Ahmet Aras said the following in his speech at the dinner meeting;

We evaluate and share everything about Bodrum together. We take your evaluations, criticisms, suggestions and recommendations into consideration. I am happy to be with you. We respect your concerns about Bodrum or any criticism of the municipality, and we try to learn something from it. We can make mistakes, we're all human. In a prominent city like Bodrum, we have to serve the citizens in good faith without making mistakes. We are fighting for it, we are trying. An atmosphere of unity, togetherness and peace will continue in Bodrum and we will work to protect it. Freedom of the press, impartiality… Not being under pressure… We also know the members of the press in prison. We also know how wrong it is for them to be kept in prison just for their writing, their opinions. My heart does not accept that journalists are in prison because of their ideas. Or to be under pressure… We will work together to change these and bring Turkey to bright happy days together. Thank you all so much for accepting our invitation and coming here.

Expressing that they plan to meet with members of the press every fortnight, President Aras said that they plan to meet and listen to the criticisms of the members of the press face-to-face at these meetings.

Mugla News

TAGS;

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

Bodrum Belediyesi

Bodrum Haberleri