Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Aras'tan mahalle ziyaretleri

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

3 mahalle gezdi, LÖSEV'i ziyaret etti

English News


Neighborhood visits from Aras - CLICK

 

Yalçın Çakır Youtube

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 23.06.2022 - Aras'tan mahalle ziyaretleri

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras 3 ayrı mahalle ziyaretinin ardından LÖSEV'de çocuklar ve gençlerle buluştu.

Belediye Başkanımız Ahmet Aras LÖSEV ziyaret

Belediye Başkanımız Ahmet Aras LÖSEV ziyaret

Bodrum belediye Başkanı Ahmet Aras, 28 Haziran'da açılışı yapılacak Bodrum Art Fair (BAF) Basın Toplantısına katıldı. Fuarı düzenleyecek firma yöneticileriyle bir araya gelen Aras, "Sanatçılar toplumun şekillendirilmesinde çok önemli yer tutar. Sanat ise insanın ruhunu inceltir. Onunla uğraşan kimsenin adı kötü bir şeyle anılamaz. Sanatın olduğu kentlerde çok güzel ortamlar oluşmaktadır. Bodrum’u sanatla bezerken bu prensiple hareket ediyoruz. Bodrum’un her köşesinden sanat fışkırmalıdır" dedi.

Bodrum Art Fair (BAF) Basın Toplantısı

Bodrum Art Fair (BAF) Basın Toplantısı, Haziran 2022

Mahalle ziyaretleri

Belediye Başkanımız Ahmet Aras, Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar'la birlikte Müsgebi ve Yahşi'de mahallelerinde halkla buluştu. Bodrum Belediye Başkanı Aras, toplantılar sonrasında Kadıkalesi'nde bulunan LÖSEV tesisinde yetkililerle bir araya geldi. Turgutreis Mahallesi'nde esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Bodrum Belediye Başkanı Aras talep ve şikayetleri dinleyerek bölgedeki çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras 3 ayrı mahalle ziyareti

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras 3 ayrı mahalle ziyareti

LÖSEV'e ziyaret

Turgutreis'te hayırsever bir aile tarafından LÖSEV'e bağışlanan oteli ziyaret eden Aras, "LÖSEV’in Turgutreis Mahallemizdeki tatil köyünü ziyaret ettik ve ülkemizin her yerinden gelen, lösemi ve kanseri yenmiş Lösev Gençlerinin görüşlerini, isteklerini ve şikayetlerini dinleme fırsatı bulduk. @losev1998 gibi muhteşem bir iyilik abidesini ülkemize, Turgutreis Mahallemizdeki harika tatil köyünü de Bodrum’a kazandıran “altın kalpli” insanlara ne kadar teşekkür etsek az. Sağolsunlar, var olsunlar, hep olsunlar" dedi. Aras Bdorum belediyesi destekleriyle yaynlanan Cevat Şakir kitabını da çocuklara hediye etti.

Belediye Başkanımız Ahmet Aras LÖSEV ziyaret

Belediye Başkanı Ahmet Aras LÖSEV ziyaret

YENİ HABER SİTENİZ

Gümüşlüğe özel haber sitesi yayına başladı. Gümüşlük Haber Ajansı yayın grubu bünyesinde faaliyete geçen Gümüşlük Haber Sitesi'nde 7/24 canlı ve güncel haberlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca "Yetti Gari" köşesine yazabilirsiniz..

ENGLISH

Neighborhood visits from Aras

Bodrum Mayor Ahmet Aras met with children at LÖSEV after visiting 3 different neighborhoods.

Bodrum Mayor Ahmet Aras attended the Bodrum Art Fair (BAF) Press Conference to be opened on 28 June. Aras, who came together with the managers of the companies that will organize the fair, said, "Artists play a very important role in shaping the society. Art, on the other hand, refines the soul of the person. Anyone who deals with it cannot be called a bad word. There are very beautiful environments in the cities where there is art. We act with this principle when decorating Bodrum with art. Art should spring from every corner of Bodrum," he said.

Neighborhood visits

Our Mayor Ahmet Aras met with Bodrum District Governor Bilgehan Bayar in the neighborhoods of Müsgebi and Yahşi. President Aras met with the authorities at the LÖSEV facility in Kadıkalesi after the meetings. Bodrum Mayor Aras, who chatted with the tradesmen and citizens in Turgutreis District, listened to the demands and complaints and gave information about the works in the region.

Visit to LÖSEV

Visiting the hotel donated to LÖSEV by a benevolent family in Turgutreis, Aras said, "We visited the holiday village of LÖSEV in our Turgutreis Neighborhood and had the opportunity to listen to the views, requests and complaints of the Lösev Youngsters from all over our country, who had beaten leukemia and cancer. Like @losev1998. We can't thank enough people with a heart of gold who brought a magnificent monument of kindness to our country and the wonderful holiday village in our Turgutreis Neighborhood to Bodrum.

Mugla News

TAGS;

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras

Bodrum Belediyesi

Bodrum Haberleri