Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Aras site yöneticileriyle buluştu

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Bodrum Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

English News


Aras met with the site administrators - CLICK

 

Yalçın Çakır Youtube

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 20.05.2022 - Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum Yarımadası genelinde bulunan sitelerin yöneticileri ile bir araya geldi.

Bodrum Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünce organize edilen ve Herodot Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya yarımada genelinde bulunan 420 site yöneticisi ve yönetim kurulu üyeleri, MUSKİ ve AYDEM yöneticileri ile Bodrum Belediyesi’nden ilgili birim müdürleri katıldı.

Altyapıdan üstyapıya, yollardan çevre düzenlemeleri, temizlik ve kaçak yapılaşmaya kadar bütün sorunların konuşulduğu toplantıda Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, yöneticilere tek tek söz vererek taleplerini dinledi.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, toplantıda yaptığı konuşmada Bodrum’un pandeminin de etkisiyle çok sayıda göç aldığını buna bağlı olarak altyapıda sorunlar yaşandığını, belediyenin ve kurumların bu sorunların çözümü için var gücüyle çalıştığını belirtti. Yaşanan mağduriyetler ya da gecikmeler için hiçbir bahanenin olamayacağını ifade eden Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, "Sorunlar karşısında elimizden gelen budur deyip kenara çekilemeyiz tam aksine üzerine üzerine gideceğiz. Kurumlarımızla, ilgili tüm müdürlüklerimiz ve personelimizle tüm eksikleri bir an önce tamamlayıp vatandaşımızı altyapısıyla, üstyapısıyla tamamlanmış bir Bodrum’a kavuşturmak istiyoruz. Vatandaşlarımızla iş birliği içinde olmayı çok önemsiyor, bu toplantıların devam edeceğini ve belediyemizin tüm kanallarından sürekli iletişim halinde olacağımızı söylemek istiyorum” dedi.

Konuşmaların ardından soru-cevap kısmına geçilerek vatandaşların soru ve talepleri dinlendi. Halkla İlişkiler Birimi personellerinin, vatandaşların taleplerini tek tek kayıt altına almasının ardından toplantı sona erdi.

Aras site yöneticileriyle buluştu

Aras site yöneticileriyle buluştu

YENİ HABER SİTENİZ

Gümüşlüğe özel haber sitesi yayına başladı. Gümüşlük Haber Ajansı yayın grubu bünyesinde faaliyete geçen Gümüşlük Haber Sitesi'nde 7/24 canlı ve güncel haberlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca "Yetti Gari" köşesine yazabilirsiniz..

ENGLISH

Aras met with the site administrators

Bodrum Mayor Ahmet Aras met with the managers of the estates throughout the Bodrum Peninsula.

Organized by the Bodrum Municipality Directorate of Press and Public Relations and held at the Herodot Cultural Center, the meeting was attended by 420 site managers and board members across the peninsula, MUSKI and AYDEM managers and relevant unit managers from Bodrum Municipality.

In the meeting, where all the problems from infrastructure to superstructure, from roads to landscaping, cleaning and illegal construction were discussed, President Aras listened to the demands of the managers by giving their word one by one.

In his speech at the meeting, Mayor Aras stated that Bodrum has received a large number of immigrants due to the effect of the pandemic, and accordingly, there are problems in the infrastructure, and the municipality and institutions are working hard to solve these problems. Expressing that there can be no excuses for the grievances or delays experienced, President Ahmet Aras said, "We cannot stand aside by saying that this is what we can do in the face of problems, on the contrary, we will go against them. We will complete all the deficiencies as soon as possible with our institutions, all our related directorates and staff, and make our citizens a Bodrum with its infrastructure and superstructure." We attach great importance to cooperation with our citizens, I would like to say that these meetings will continue and we will be in constant communication through all channels of our municipality” said.

After the speeches, the questions and demands of the citizens were listened to the question and answer part. The meeting ended after the Public Relations Unit personnel recorded the demands of the citizens one by one.

Mugla News

TAGS;

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras

Bodrum Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Bodrum Haberleri