Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'a ödül

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

"Yılın Mücadeleci Başkanı Ödülü"

English News


Aras, "The Fighting President of the Year" Award - CLICK

 

Yalçın Çakır Youtube

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 14.05.2022 - Aras'a, "Yılın Mücadeleci Başkanı" Ödülü

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'a Çağdaş Gazeteciler Derneği Eskişehir Şubesi ve Tepebaşı Belediyesi tarafından, "Yılın Mücadeleci Başkanı" ödülü verildi.

Çağdaş Gazeteciler Derneği Eskişehir Şubesi ve Tepebaşı Belediyesi’nin organizasyonuyla gerçekleştirilen “Uğur Mumcu’yu anma ve Ödül Töreni” etkinliği kapsamında Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da ödüllendirildi. Aras'a ödülünü CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak verdi.

Aras sosya medya hesaplarından yaptığı duyuruda, "Yılın Mücadeleci Başkanı Ödülü"ne layık görüldüğünü açıkladı.

İşte o açıklama;

"Değerli Bodrumlular, günaydın. Bu güzel pazar gününe güzel bir haber yakışır diyorum ve layık görülmekten gurur duyduğum çok anlamlı bir ödülü, layık görenlere teşekkürlerim eşliğinde, sizinle paylaşmak istiyorum. 29 yıldır düzenlenmekte olan “Uğur Mumcu’yu anma ve Ödül Töreni” için gittiğim muhteşem kentimiz Eskişehir’den “Yılın Mücadeleci Başkanı Ödülü" ile dönmek, beni çok mutlu etti.

16 kategoride 44 ödülün verilmesi için, Çağdaş Gazeteciler Derneği Eskişehir Şubesi ve Tepebaşı Belediyesi’nin işbirliği ile Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül töreninde ödülümü; Partimizin Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü olan Sayın Faik Öztrak’ın elinden almak, benim için ayrı bir ödül, büyük bir onur oldu.

Rahmetli Uğur Mumcu’nun 18 yaşındayken yazdığı ve Yunus Nadi Ödülünü kazanmasına neden olan makalesinin son paragrafında dediği gibi “Her şeye Atatürk gücüyle ve onuncu yıl umuduyla başlayacağız, başlamalıyız” diyerek çıktığım Bodrum Belediye Başkanlığı yolunda; Bodrum’un değerine değer katmak için her türlü zorluğu yenerek gece gündüz demeden çalışmaya devam diyorum ve hepinize, kalpleriniz kadar güzel bir pazar günü diliyorum."

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'a ödül, 14 Mayıs 2022 - Eskişehir

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'a ödül, 14 Mayıs 2022 - Eskişehir

YENİ HABER SİTENİZ

Gümüşlüğe özel haber sitesi yayına başladı. Gümüşlük Haber Ajansı yayın grubu bünyesinde faaliyete geçen Gümüşlük Haber Sitesi'nde 7/24 canlı ve güncel haberlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca "Yetti Gari" köşesine yazabilirsiniz..

ENGLISH

Aras, "The Fighting President of the Year" Award

Bodrum Mayor Ahmet Aras was awarded by Contemporary Journalists Association Eskişehir Branch and Tepebaşı Municipality.

Bodrum Mayor Ahmet Aras was also awarded within the scope of the "Ugur Mumcu Commemoration and Award Ceremony" organized by the Eskişehir Branch of the Contemporary Journalists Association and Tepebaşı Municipality. The award was given to Aras by CHP Deputy Chairman and Party Spokesperson Faik Öztrak.

Aras announced on his social media accounts that he was deemed worthy of the "Combatant President of the Year Award".

Here is that explanation;

"Dear Bodrum residents, good morning. I say good news befits this beautiful Sunday, and I would like to share with you a very meaningful award, which I am proud to be awarded, with my thanks to those who deemed it worthy. It made me very happy to return from our magnificent city of Eskişehir with the “Combatant President of the Year Award”.

In order to give 44 awards in 16 categories, I received my award at the award ceremony held at the Zübeyde Hanım Cultural Center in cooperation with the Eskişehir Branch of the Contemporary Journalists Association and Tepebaşı Municipality; It was a separate award and a great honor for me to receive it from the hands of our Party's Deputy Chairman and Party Spokesperson, Faik Öztrak.

As the late Uğur Mumcu said in the last paragraph of the article he wrote at the age of 18 and which won the Yunus Nadi Award, I said, "We will start everything with the power of Atatürk and with the hope of the tenth year, we must," on the way to the Bodrum Municipality, where I set off; I say continue to work day and night, overcoming all kinds of difficulties to add value to the value of Bodrum, and I wish you all a Sunday as beautiful as your hearts."

Mugla News

TAGS;

Ahmet Aras'a ödül

ÇGD Eskişehir şubesi

Bodrum Haberleri