Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Belediye kafelerde bedava internet dönemi

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Bodrum Kart ve Bodrum CV tanıtıldı

English News

Free internet era in municipal cafes - CLICK

 

Yalçın Çakır Youtube

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 22.01.2022 - Bodrum Belediyesi'nin bir süredir hazırlıklarını sürdürdüğü "Bodrum Kart" ve "Bodrum CV" nin ne olduğu sonunda ortaya çıktı.

Bodrum Belediyesi, kendi işletmesi olan kafe, restoran, liman ve otoparklarda indirim ve kolaylıklar sağlayacak uygulamalarla, kafelerinde uygulayacağı ücretsiz internet hizmetlerini duyurdu.

Bodrum Kart

Google Play ve AppStore sayfalarından indirilebilen Bodrum App uygulaması ile Bodrum Belediyesi’ne ait kafe ve restoranlarda yüzde 5 ile yüzde 30 arasında indirim hakkına sahip olunacak. Uygulama ile kafe ve restoranlarda misafirlere menü görüntüleme, içerik bilgisi, online sipariş ve ödeme yapma imkanları sunulacak.

App uygulaması kullanamayanlar için tasarlanan Bodrum Kart ise uygulamaya eşdeğer indirimler kazandırmayı sağlayacak. Şirket merkezine 1 adet fotoğraf ve ikametgâh ile başvuru yapan vatandaşlar Bodrum kart çıkartarak uygulamalarla aynı imkanlardan faydalanabilecek.

Bodrum CV

Bodrum Belediye'nin tanıttığı Bodrum CV uygulaması işverenler ve iş arayanlar arasında köprü görevi kurmayı vaat ediyor. Bu uygulama ile iş verenler için tüm iş kollarında ara eleman bulmada kolaylıklar sağlanması, iş bulmada yaşanan sıkıntıların çözüme kavuşması hedefleniyor.

Bedava internet

Tüm Bodrum Belediyesi Kafelerinde Ücretsiz internet uygulaması başlıyor.
Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, 1 Şubat itibariyle belediye kafelerde ücretsiz internet hizmeti verileceğini söyledi.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum Kart

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum Kart

Mugla News

Muğla's first and only Turkish - English news and guide website. You can find everything you are looking for on this website. All Muğla with one click. CLICK HERE...

CLICK

ENGLISH

Free internet era in municipal cafes

The "Bodrum Card" and "Bodrum CV", which Bodrum Municipality has been preparing for a while, finally came to light.

Bodrum Municipality has announced the free internet services it will implement in its cafes, with applications that will provide discounts and conveniences in its own cafes, restaurants, ports and parking lots.

Bodrum Card

With the Bodrum App application, which can be downloaded from Google Play and AppStore pages, you will have the right to discount between 5 and 30 percent in cafes and restaurants belonging to Bodrum Municipality. With the application, guests will be offered the opportunity to view menus, content information, order online and make payments in cafes and restaurants.

Bodrum Card, designed for those who cannot use the app, will provide discounts equivalent to the app. Citizens who apply to the company headquarters with 1 photograph and residence will be able to benefit from the same opportunities with the applications by issuing a Bodrum card.

Bodrum CV

Bodrum CV application, introduced by Bodrum Municipality, promises to build a bridge between employers and job seekers. With this application, it is aimed to make it easier for employers to find intermediate staff in all business lines and to solve the problems experienced in finding a job.

Free internet

Free internet application starts in all Bodrum Municipality Cafes.
Bodrum Mayor Ahmet Aras said that as of February 1, free internet service will be provided in municipal cafes.

Mugla News

TAGS;

Nazım Hikmet Ran'ın 120’nci doğum gün

“Adalet, Sizsiniz" tiyatro oyunu

Bodrum Haberleri