Muğla siyaset haberleri
HABER

AK Parti Bodrum ilçe başkanından ziyaret

Muğla | Haber | News

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hayranı

Yalcin Cakir Youtube

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 11.02.2022 / AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, Erdoğan hayranı İngiliz'i evinde ziyaret etti ve hediyeler verdi.

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, yaklaşık 20 yıldır Bodrum'da yaşayan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hayranı olduğu belirtilen İngiliz uyruklu Peter Down'a, Erdoğan'ın fotoğrafını ve "Daha Adil Bir Dünya Mümkün" adlı kitabını hediye etti.

Yakaköy Mahallesi'nde yaşamını sürdüren 74 yaşındaki İngiliz vatandaşı Peter Down'ın evini, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Nergiz Genez ile birlikte ziyaret eden AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, "Peter Bey, Cumhurbaşkanımızın çok büyük bir hayranı. Kendisi geçen yıl benden Cumhurbaşkanımızın fotoğrafını istemişti, ben de kendisine söz vermiştim. Bugün hem geçmiş olsun ziyaretinde bulunuyoruz, hem de Cumhurbaşkanımızın resmi ile fotoğrafını kendisine hediye ediyoruz" dedi.

AK Parti Bodrum ilçe başkanından ziyaret

AK Parti Bodrum ilçe başkanından ziyaret

20 yıldır yaşadığı ilçeyi ve Türkiye'yi çok sevdiğini dile getiren Peter Down da ziyarette, "Bodrum'daki yeni hastane çok güzel. Tüm yollar çok güzel. Muğla'da 10 gün hastanede kaldım. Safra kesesi ameliyatı geçirdim. Orası çok güzeldi. Sayın Erdoğan çok iyi bir iş çıkarmış. Türkiye'de sağlık imkanları çok iyi" dedi.

Korona virüse yakalan Erdoğan ve eşine geçmiş olsun dileklerinde bulunan Peter Down, "Kendilerine Osman Gökmen aracılığı ile geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum. Kendisi ile yüz yüze görüşmek isterim" dedi.

MUĞLA SICAK HABER

Muğla'daki merkez ve ilçelerden en sıcak haberler ve son dakika gelişmeleri 7/ 24 CANLI burada... TIKLA MUĞLA SICAK HABER

ENGLISH

Visit from the AK Party Bodrum district president

AK Party Bodrum District President Osman Gökmen visited the Erdogan fan, the Englishman, at his home and gave gifts.

AK Party Bodrum District President Osman Gökmen presented a photograph of Erdoğan and the book "A Fairer World Is Possible" to British national Peter Down, who has been living in Bodrum for nearly 20 years and is stated to be a fan of President Recep Tayyip Erdoğan.

Visiting the house of 74-year-old British citizen Peter Down, who lives in Yakaköy Neighborhood, together with District Executive Board Member Nergiz Genez, AK Party Bodrum District President Osman Gökmen said, "Peter is a very big fan of our President. He took a photo of our President from me last year. "He wanted me to get well soon, and I promised him. Today, we are paying a visit to get well soon, and we are presenting a picture and photograph of our President to him," he said.

Stating that he loves Turkey and the town where he has lived for 20 years, Peter Down also said during the visit, "The new hospital in Bodrum is beautiful. All roads are beautiful. I stayed in the hospital for 10 days in Muğla. I had gallbladder surgery. It was beautiful there. Mr. Erdoğan He did a very good job. Health facilities in Turkey are very good," he said.

Wishing Erdogan and his wife, who have contracted the corona virus, to get well soon, Peter Down said, "I send them my best wishes through Osman Gökmen. I would like to meet him face to face."

 

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen

Peter Down

Muğla politika haberleri