Muğla siyaset haberleri
HABER

CHP Gümüşlük ve Koyunbaba kahvaltıda buluştu

Muğla | Haber | News

"Birlik ve dayanışma kahvaltısı"

Yalcin Cakir Youtube

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 20.11.2021 / CHP Gümüşlük ve Koyunbaba kahvaltıda buluştu / CHP Gümüşlük and Koyunbaba met for breakfast

VİDEOLAR HABERİN SONUNDA

CHP Gümüşlük ve Koyunbaba mahalle temsilcilikleri birlik ve dayanışma kahvaltısı düzenledi. Etkinliğe Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bodrum İlçe Başkanlığı ile partinin Gümüşlük ve Koyunbaba mahalle temsilcilikleri ve kadın kolları mahalle sorumlularının düzenlediği "Birlik ve dayanışma kahvaltısı" Gümüşlük Balık Pişirme Evi bahçesinde ve terasında gerçekleştirildi.

CHP Gümüşlük ve Koyunbaba kahvaltıda buluştu, 20 Kasım 2021 - 2

CHP Gümüşlük ve Koyunbaba kahvaltıda buluştu, 20 Kasım 2021

"Birlik ve dayanışma kahvaltısı"na Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum Belediye Başkan yardımcısı İlknur Ülküm Seferoğlu, Bodrum Belediye Başkan yardımcısı Önder Batmaz, belediye meclis üyeleri, CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, CHP Bodrum Yönetim Kutulu başkan yardımcısı Eray Karabağlı, CHP Bodrum ilçe yönetim kurulu üyeleri, CHP Gümüşlük Mahalle Temsilcisi Kemal Gökal, CHP Koyunbaba mahalle temsilcisi Hüseyin Kaya, CHP Bodrum Kadın Kolları Gümüşlük mahalle sorumlusu Nurhan Fıratlı, CHP Bodrum Kadın Kolları Koyunbaba mahalle sorumlusu Selma Gökçay, Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Ahmet Faik Karakaya ile çok sayıda partili katıldı.

CHP Gümüşlük ve Koyunbaba kahvaltıda buluştu, 20 Kasım 2021 3

Hüseyin Kaya, Nurhan Fıratlı, Selma Gökçay, Eray Karabağlı, Kemal Gökal (Sağdan sola)

Geçen ay büyük katılımlı bir Geleneksel Cumhuriyet Balosu düzenleyen Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan balonun ardından CHP Gümüşlük ve Koyunbaba mahalle temsilciliğini ziyaret ederek partililerle ve vatandaşlarla görüş alışverişinde bulunmuştu. Bu ziyaretin ardından düzenlenen Birlik ve Dayanışma Kahvaltısına yaklaşık 300 kişi katıldı.

CHP Gümüşlük ve Koyunbaba kahvaltıda buluştu 9

CHP Gümüşlük ve Koyunbaba kahvaltıda buluştu

Kahvaltıda bir konuşma yapan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, dedikodulara, söylentilere, yalan ve yanlış haberlere itibar etmeden çalıştıklarını ve Bodrum için çalışmaya da devam edeceklerini söyledi. Aras'ın büyük alkış alan konuşmasının ardından kendisi de Gümüşlüklü olan ve bu mahalleden belediye meclis üyesi seçilen Belediye Başkan Yardımcısı İlknur Ülküm Seferoğlu, CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan ve kendisi Gümüşlüklü olan CHP Bodrum İlçe Başkan yardımcısı Eray Karabağlı birer konuşma yaptılar.

CHP Gümüşlük ve Koyunbaba kahvaltıda buluştu, 20 Kasım 2021 7

CHP Gümüşlük ve Koyunbaba kahvaltıda buluştu, 20 Kasım 2021

VİDEOLAR:

CHP Gümüşlük ve Koyunbaba kahvaltıda buluştu, 20 Kasım 2021 - VİDEO 1
CHP Gümüşlük ve Koyunbaba kahvaltıda buluştu, 20 Kasım 2021 - VİDEO 2

CHP Gümüşlük ve Koyunbaba kahvaltıda buluştu, 20 Kasım 2021 - VİDEO 3

CHP Gümüşlük ve Koyunbaba kahvaltıda buluştu, 20 Kasım 2021 - VİDEO 4

CHP Gümüşlük ve Koyunbaba kahvaltıda buluştu, 20 Kasım 2021 - VİDEO 5

 

MUĞLA SICAK HABER

Muğla'daki merkez ve ilçelerden en sıcak haberler ve son dakika gelişmeleri 7/ 24 CANLI burada... TIKLA MUĞLA SICAK HABER

ENGLISH

CHP Gümüşlük and Koyunbaba met for breakfast

VIDEOS AND GALLERY AT THE END OF THE NEWS

CHP Gümüşlük and Koyunbaba neighborhood representatives held a unity and solidarity breakfast. Bodrum Mayor Ahmet Aras also attended the event.

The "Unity and Solidarity Breakfast", organized by the Republican People's Party (CHP) Bodrum District Presidency, the party's Gümüşlük and Koyunbaba neighborhood representatives and women's branches, was held in the garden and terrace of Gümüşlük Fish Cooking House.

CHP Gümüşlük and Koyunbaba met for breakfast 4

CHP Gümüşlük and Koyunbaba met for breakfast

Bodrum Mayor Ahmet Aras, Bodrum Deputy Mayor İlknur Ülküm Seferoğlu, Bodrum Deputy Mayor Önder Batmaz, city council members, CHP Bodrum District President Halil Karahan, CHP Bodrum Management Boxed Vice President Eray Karabağlı, CHP Bodrum District board members, CHP Gümüşlük Neighborhood Representative Kemal Gökal, CHP Koyunbaba neighborhood representative Hüseyin Kaya, CHP Bodrum Women's Branch Gümüşlük neighborhood supervisor Nurhan Fıratlı, CHP Bodrum Women's Branch Koyunbaba neighborhood supervisor Selma Gökçay, Gümüşlükspor Club President AHmet Faik Karakaya and many party members attended. .

CHP Gümüşlük and Koyunbaba met for breakfast 5

CHP Gümüşlük and Koyunbaba met for breakfast

Bodrum District President Halil Karahan, who organized a Traditional Republic Ball with a large participation last month, visited the CHP Gümüşlük and Koyunbaba neighborhood representative offices and exchanged views with the party members and citizens. Approximately 300 people attended the Unity and Solidarity Breakfast held after this visit.

CHP Gümüşlük and Koyunbaba met for breakfast 6

CHP Gümüşlük and Koyunbaba met for breakfast

Bodrum Mayor Ahmet Aras, who made a speech at breakfast, said that they are working without relying on gossip, rumors, false and false news and that they will continue to work for Bodrum. After Aras' speech, which received great applause, Deputy Mayor İlknu Ülküm Seferoğlu, who is also from Gümüşlük who was elected a member of the municipal council from this neighborhood, CHP Bodrum District President Halil Karahan and CHP Bodrum District Deputy Chairman Eray Karabağlı, who is from Gümüşlük, made speeches.

CHP Gümüşlük and Koyunbaba met for breakfast 8

CHP Gümüşlük and Koyunbaba met for breakfast

 

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

CHP Bodrum İlçe Başkanlığı

CHP Gümüşlük and Koyunbaba met for breakfast

Muğla politika haberleri