Muğla siyaset haberleri
HABER

Bodrum'a; Yaşam Hak Kadın Ormanı

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka Bodrum'da...

Bodrum'da CHP'li kadınlar buluşması

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 18.03.2021 / Bodrum'a; Yaşam Hak Kadın Ormanı

Bodrum'da "Yaşam Hak Kadın Ormanı" için ilk fideler dikildi. Etkinliğe CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka da katıldı.

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, "Yaşam Hak Kadın ormanı" etkinliği ve bir dizi ziyaret için Bodrum'daydı. CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka'ya CHP Parti Meclisi Üyesi Gizem Özcan, CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay, CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, CHP Muğla İl Kadın Kolu Başkanı Aysun Korkut, CHP Bodrum Kadın Kolları Başkanı Umut Anıl Özdoğan, Muğla ilçeleri kadın kolları başkanları, CHP MYK Üyesi Nurşen Balcı, CHP MYK Üyesi Merve Altınbaş, CHP Bodrum Kadın Kolları mahalle sorumluları ile CHP il ve ilçe yöneticileri eşlik etti.

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, CHP Bodrum ilçe Başkanlığı ziyaret, Mart 2021

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, CHP Bodrum ilçe Başkanlığı ziyaret, Mart 2021

İlk olarak CHP Bodrum İlçe Başkanlığı'nı ziyaret eden Nazlıaka'yı CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, CHP Bodrum kadın örgütleri yöneticileri ve parti üyeleri karşıladı.

Nazlıaka Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ı da makamında ziyaret etti. Ziyarette Bodrum Belediye Başkan yardımcısı Emel Çakaloğlu da hazır bulunurken Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras Bodrum'da yaptıkları çalışmaları özetleyerek şunları söyledi:

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Bodrum Belediye Başkanlığı ziyaret, Mart 2021

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Bodrum Belediye Başkanlığı ziyaret, Mart 2021

"İnşallah benden sonra Bodrum'da bir kadın başkan olur diye düşünüyorum ama Bodrum'dan bir kadın milletvekili kesinlikle olması lazım ya da Muğla'dan. Bunu da çok önemsiyoruz."

Nazlıaka, Bodrum Belediye Başkanı Aras ve beraberindekiler daha sonra “Çanakkale Zaferi Müze Sergisi”ni ziyaret ederek, performans sanatçıları tarafından dönemin ruhunu anlatan canlı heykel gösterisini izledi.

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Çanakkale Zaferi Müze Sergisi Bodrumı, Mart 2021

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Çanakkale Zaferi Müze Sergisi ziyaret Bodrum, Mart 2021

Yaşam Hak Kadın Ormanı

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Yaşam Hak Kadın Ormanı, Mart 2021

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Yaşam Hak Kadın Ormanı, Mart 2021

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka ardından Çırkan Mahallesi'nde Bodrum Belediyesi'ne ait yeşil alanda oluşturulan Yaşam Hak Kadın Ormanı'nda fidan dikim etkinliğine katıldı.

Basın mensuplarına açıklamada bulunan Nazlıaka, "Burada her bir yaşamını kaybetmiş olan kız kardeşimizi bu ağaçlarla birlikte ölümsüzleştireceğiz" dedi.

Bodrum Kadın Sığınma Evi ve Bodrum Kadın Danışma Merkezi'ni de ziyaret eden CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, yetkililerden yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

TAGS;

Yaşam Hak Kadın Ormanı

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka

Muğla politika haberleri