Muğla siyaset haberleri
HABER

SP Muğla İl kadın Kollarından su kampanyası

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

"Bir damla tasarruf" kampanyası

SP Muğla il

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 25.01.2021 / SP Muğla İl kadın Kollarından su kampanyası

Son günlerde gündem olan kuraklık konusu ile ilgili olarak Saadet Partisi Kadın Kolları ‘Bir Damla Tasarruf’ isimli bir kampanya başlattı.

Saadet Partisi Muğla İl Kadın Kolları Başkanı Saliha Güzel tüm ülke çapında “Bir damla tasarruf ile geleceğinize su taşıyın” kampanyası başlattıklarını duyurdu.

Saadet Partisi Muğla İl Kadın Kolları Başkanı Saliha Güzel kampanyayla ilgili olarak şunları söyledi;

Saadet Partisi Muğla İl Kadın Kolları Başkanı Saliha Güzel

Saadet Partisi Muğla İl Kadın Kolları Başkanı Saliha Güzel

Bir damla tasarruf ile geleceğinize su taşıyın” kampanyası başlattıklarını duyurdu. Ocak ayında başlayan kampanyanın Mart ayına kadar devam edeceğini ve bu kampanya sonunda su faturalarını karşılaştıracaklarını belirten Başkan Güzel şunları söyledi: "Su hayattır, yaşamın ana kaynağı, tüm canlıların vazgeçilmezidir. Susuz bir gelecek düşünülemez. Su rezervlerinin giderek azalıyor olması, tüm insanlık için olağanüstü hal ilan edecek kadar mühim bir meseledir. Her evde başlayacak bilinçli su tüketimi ile tonlarca suyun hayata yeniden kazandırılmasını ümit ediyoruz. Dünyada son on yılın en büyük kuraklığı yaşanıyor. Su, hayatımızı devam ettirebilmemiz için doğrudan ihtiyaç olmasının yanı sıra, sağlığımız, temizliğimiz, gıdalarımızın hazırlanması, sebze ve meyvelerin yetiştirilmesi, tarımın devam ettirebilmesi gibi çok alanda birincil ihtiyaç. Geleceğimizi kurtarmak için geç olmadan el ele vererek, su tasarrufu için adım atmak zorundayız."

TAGS;

Saadet Partisi Muğla İl Kadın Kolları Başkanı Saliha Güzel

SP Muğla

Muğla politika haberleri