Muğla siyaset haberleri
HABER

Özelleştirme dosyaları Akın'a teslim edildi

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

CHP Bodrum ilçe ve Bodrum Belediyesi'ne ziyaret

Özelleştirme dosyaları verildi

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 22.01.2021 / Özelleştirme dosyaları Akın'a teslim edildi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın Bodrum'a geldi. Akın'a özelleştirme kapsamındaki arazilerle ilgili dosyalar verildi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın Bodrum'a geldi. CHP Bodrum İlçe merkezini ziyaret eden Akın ardından Bodrum belediyesini de ziyaret etti.

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, CHP Enerji ve Alt Yapı Projelerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın'ın ziyaretiyle ilgili olarak şunları söyledi;

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın (Soldan sağa), Ocak 2021

"Enerji ve Alt Yapı Projelerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Balıkesir Milletvekilimiz Sayın Ahmet Akın’ın İlçe Başkanlığımızı ziyaretine, Milas Belediye Başkanımız Sayın Muhammet Tokat’ta katıldı. Özelleştirme idaresine devredilmek istenen Ortakent teki 1 150 000 metrekare parselle ve buna ilave olarak toplamda 4 milyon metrekareye tekabül eden 76 adet parsel ile ilgili bilgi ve dosya verdik. Daha sonra Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Aras’ı makamında ziyaret ettik."

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın Bodrum Belediyuesi ziyareti

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın Bodrum Belediyesi ziyareti, Ocak 2021

Belediyeyi de ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, CHP Bodrum İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından Bodrum Belediyesi’ne geçti.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ı ziyaret eden Akın’a, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Bodrum Belediye Başkan yardımcıları, CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan ile yönetim kurulu üyeleri ve Bodrum Belediyesi meclis üyeleri eşlik etti.

Bodrum Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyaret öncesinde Akın, belediye personelini de selamlayarak kısa süreli sohbet etti.

TAGS;

CHP Enerji ve Alt Yapı Projelerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil karahan

Muğla politika haberleri