Muğla siyaset haberleri
HABER

Eşitlik İçin Bodrum Kadın Platformu, Ak Parti'li kadınlarla buluştu

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Kadınlardan ortak mücadele kararı

Ak Parti Bodrum İlçe binasında toplantı


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 05.10.2020 / Eşitlik İçin Bodrum Kadın Platformu, Ak Parti'li kadınlarla buluştu

Eşitlik İçin Bodrum Kadın Platformu üyeleri Bodrum'daki faaliyetleri kapsamında Ak Parti Bodrum Kadın Kolları üyeleriyle bir araya geldi.

Eşitlik İçin Bodrum Kadın Platformu üyeleri, AK Parti Bpdrum Kadın Kolları Başkanı Aydan Korkmaz ve diğer üyelerle birlikte Ak Parti Bodrum İlçe binası toplantı salonunda bir araya geldiler.

Bodrumlu Kadınlar için, AK Parti Bodrum Kadın Kolları ve Eşitlik İçin Bodrum Kadın Platformu birlikte projeler üreterek, Bodrumlu kadınlar için daha iyi bir gelecek oluşturmak üzere görüş birliğine vardılar.

Toplantıda Bodrum'daki kadınların sorunları ve çözüm önerileri konuşuldu. Kadınların sorunlarının çözümü için ortak çalışma grupları oluşturuldu.
Toplantıda söz alan AK Parti Bodrum Kadın Kolları Başkanı Aydan Korkmaz, "Ortak noktamız kadınlarımız olduğu için, yapılacak tüm projelerde yer alıp destek olmak için yönetimimiz ile beraber katkıda bulunacağız" dedi.

Eşitlik İçin Bodrum Kadın Platformu, Ak Parti'li kadınlarla buluştu

Eşitlik İçin Bodrum Kadın Platformu, Ak Parti'li kadınlarla buluştu

Daha sonrasında söz alan Eşitlik için Bodrum Kadın Platformu Temsilcisi Nurgül Tarım ise şunları söyledi;

"Eşitlik İçin Bodrum Kadın Platformu olarak, Kadınlarımız üzerine konuşmak ve platformda birlikte mücadele etmeye davet etmek için Bodrum Adalet ve Kalkınma Partisi Kadın Kollarına ziyarette bulunduk. Farklı kadın gruplarında aynı mücadeleyi verdiğimizi görmek, sorunların kaynağındaki sebeplerde buluşmak, mücadele yöntemleri ve çözüm önerilerinde mutabık kalmak, haklılığımızın gerçekliğinin yanısıra, mücadelemize güç katacak bir sonuç olarak da kayıtlarımıza geçti. Ama'sız, fakat'sız, koşulsuz yanyana duracak ve kazanılmış haklarımızdan vazgeçmeyeceğiz.’’

TAGS;

AK Parti Bodrum Kadın Kolları Başkanı Aydan Korkmaz

Eşitlik için Bodrum Kadın Platformu Temsilcisi Nurgül Tarım

Muğla politika haberleri