Muğla siyaset haberleri
HABER

Bodrum CHP'den çok sert pankart tepkisi

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan pankartın kaldırılmasını istedi

İmzasız pankartla teşekkür

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 29.09.2020 / Bodrum CHP'den çok sert pankart tepkisi.

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, Bodrum Devlet Hastanesi inşaatına pankart asılmasına tepki gösterdi. Karahan, "Haddini aşan bu pankart bir an önce kaldırılmalıdır" dedi.

Bodrum'da yapımı bir kaç kez duran Bodrum Devlet Hastanesi inşaatına asılan pankart CHP örgütünü ayağa kaldırdı. İmzasız pankartta "Sayın Cumhurbaşkanımız tüm Bodrumlular adına teşekkür eder saygılar sunarız" diye yazıldı. Üzerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafı bulunan pankartta herhangi bir imza, isim, örgüt ya da parti adı bulunmadığı görüldü.

Bodrum Devlet Hastanesi inşaatı

Bodrum Devlet Hastanesi inşaatına asılan pankart - Görsel: Halil Karahan sosyal medya hesabından alıntıdır

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan bugün sosyal medya hesaplarından bir açıklama yaparak pankartın kaldırılmasını istedi. Karahan'ın açıklaması aşağıda;

Bodrum CHP'den çok sert pankart tepkisi

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil karahan - Görsel: Halil Karahan sosyal medya hesabından alıntıdır

"2019 Ocak ayında bitirilerek hizmete açılması öngörülen, ancak iki kez ihalesi yapılan ve bir türlü tamamlanamayan Bodrum Devlet hastanesi ham inşaatının üzerine 2. defa Bodrum Akp İlçe Başkanı tarafından Sayın Cumhurbaşkanı’na Bodrum halkı adına teşekkür pankartı asılmıştır.

Yarım kalan Yalıkavak yolu için teşekkür edip, pankart asmayı düşünüyormusunuz?

Yine tamamlanmak üzere olan hapishane inşaatı için sayın Cumhurbaşkanına teşekkür edip, pankart asacakmısınız? Hızlı AKP yönetimi hapishaneyi bitirmek üzere, hastahane en iyimser ihtimalle 2022’ye kaldı.

Bu durum maalesef Akp yönetimlerinin basiretsiz ve vizyonsuz olduklarının açık ikrarıdır. Öyleki hiçbir parti BODRUM HALKI adına teşekkür etme hakkına ve haddine sahip değildir.

Hele ki henüz tamamlanmamış, yarım inşaat için niye teşekkür edildiği de anlaşılamamaktadır. Bodrum halkı bu durumun farkında olup, bir an once bitirilmesini beklemektedir.

Halkımız gerektiği zaman teşekkürlerini sunabilecek duyarlılığa ve nezakete sahiptir.

2 yıldır inşaatı durmuş, ihalesi ertelenmiş yarım bir inşaat için teşekkür etmek halkımızı küçük düşürmek, onu hiçe saymaktır.

Sayın Osman Gökmen göze girme uğruna hem Sayın Cumhurbaşkanını zor duruma sokmuş hem de halkımızla alay eder gibi natamam bir projeye teşekkür ederek yine talihsiz bir olaya imza atmıştır.
Çoğulcu demokrasiye ve tüm dünya halklarının kardeşliğine inanan Bodrum halkı ne bir tek parti ile temsil edilebilir ne de bitirilmeyen projeye teşekkür eder.

Bodrum halkı yapılacak olan ilk seçimlerde bu dayatmacı teşekkürcülere sandıklarda gereken cevabı verecektir.
Haddini aşan bu pankart bir an önce kaldırılmalıdır.
Saygılarımla kamuoyuna sunarım.

Halil Karahan CHP Bodrum İlçe Başkanı"

TAGS;

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan

Bodrum Devlet Hastanesi inşaatı

Muğla politika haberleri