Muğla Haberleri
HABER

Emircan Haney Türkiye rekoru kırdı

Muğla | Haber | News

MUĞLA HABER

Muğla Büyükşehir Belediyesi sporcusu rekor kırdı

2021 TSP-4 Açık Hava Türkiye Şampiyonası

Muğla Yemekleri Tarifleri

PaylaşGümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 15 Eylül 2021 - Emircan Haney Türkiye rekoru kırdı

Muğla Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Okçusu Emircan Haney Antalya’da düzenlenen 2021 Türkiye Şampiyonası’nda 710 puan ile Türkiye rekoru kırdı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi sporcuları okçuluktan satranca birçok dalda başarıdan başarıya koşuyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Okçuluk Branş Sporcuları Antalya’da düzenlenen 2021 TSP-4 Açık Hava Türkiye Şampiyonası’na Antrenör Ejder Sözen yönetiminde katıldı.

Emircan Haney Türkiye rekoru kırdıEmircan Haney Türkiye rekoru kırdı

Emircan Haney Türkiye rekoru kırdı

Muğla Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Okçusu Emircan Haney, 710 puan ile yeni Türkiye Gençler Rekorunun sahibi oldu ve altın madalya kazandı. Aynı turnuvada Hazal Burun ve Emircan Haney’den oluşan karışık takım yarışmasında birinci olarak altın madalya kazandılar. Büyükşehir Belediyesi okçuları Hazal Burun, Songül Lök ve Emircan Haney İzmir’de düzenlenecek finallere katılmaya hak kazandı.

Emircan Haney Türkiye rekoru kırdı 2

Emircan Haney Türkiye rekoru kırdı

Muğla Büyükşehir Belediyesi sporcu Emirhan Haney “Çalışmalarımızın karşılığını alıyoruz. Türkiye rekoru kırdığım için mutluyum. Bu başarıda bize büyük desteği olan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Osman Gürün’e ve antrenörümüz Ejder Sözen’e sonsuz teşekkürler ederim. Bundan sonra da tüm şampiyonalarda göstermiş olduğum bu başarıyı devam ettirmek en büyük amacım” dedi.

MUĞLA SICAK HABER, SON DAKİKA HABERLERİ

Muğla ve ilçelerinde yaşanan tüm sıcak gelişmeler, son dakika haberleri için  →  BURAYA TIKLAYIN

TAGS;

Emircan Haney

Muğla Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Okçuluk Branş

Muğla haberleri