Muğla Haberleri
HABER

Menteşe Belediyesi tablet hediye etti

Muğla | Haber | News

MUĞLA HABER

Öğrencilere tablet hediye edildi

Belediyeden eğitime destek

PaylaşGümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 12 Ocak 2021 - Menteşe Belediyesi tablet hediye etti

Menteşe Belediyesi “Eğitimde Fırsat Eşitliği” kampanyası kapsamında, online eğitime erişmede sorun yaşayan öğrencilere, ücretsiz tablet dağıtmaya devam ediyor.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Covid-19 pandemisi nedeniyle eğitimlerine evlerinden devam etmek zorunda kalan öğrencilere başkanlık binası önünde tabletlerini teslim etti.

Menteşe Belediyesi binası önünde öğrencilere tabletlerini takdim eden Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş şunları söyledi;

Menteşe Beleidyesi tablet hediye etti

Menteşe Beleidyesi tablet hediye etti

Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun duyurduğu eğitim seferberliği kapsamında, online eğitim için tableti olmayan çocuklarımıza tablet dağıtmaya devam ediyoruz. Duyarlı vatandaşlarımızın da katkılarıyla, şimdiye kadar 110 çocuğumuza tablet dağıttık. Tablet dağıtımımız devam ediyor. Uzaktan eğitimin devam ettiği bu süreçte, çocuklarımızın uzaktan eğitime erişmede herhangi bir zorluk yaşamaması için çalışıyoruz. Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onların eğitimli, bilinçli, Cumhuriyetimizin değerlerine sahip çıkan aydın bireyler olarak yetişmeleri için eğitimlerine destek olmaya devam edeceğiz.

Görsel Menteşe Belediyesi'nden alıntıdır

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Menteşe Belediyesi

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş

Muğla haberleri