Muğla Haberleri
HABER

Süleyman Soylu'dan taziye ziyareti

Muğla | Haber | News

MUĞLA HABER

Süleyman Şah Gökcan'ın eşini ziyaret etti

Ak Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan'a baş sağlığı ziyareti


PaylaşGümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 11 Aralık 2020 - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan taziye ziyareti

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, eşi koronavirüs nedeniyle vefat eden AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan'a taziye ziyaretinde bulundu.

Milas-Bodrum Havalimanında Muğla Valisi Orhan Tavlı, Ak Parti il ve ilçe yöneticileri tarafından karşılanan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Muğla'ya geldi. Bir süre önce koronavirüs nedeniyle yaşamını yitiren duayen gezeteci ve medya işvereni Süleyman Şah Gökcan'ın Ak Parti milletvekili olan eşi Yelda Erol Gökcan'ı evinde ziyaret etti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Muğla'da, Aralık 2020

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Muğla'da, Aralık 2020 - Görsel; Ak Parti Bodrum İlçe

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya ziyaretinde AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya da eşlik etti.

Gökcan ziyaretin ardından, "Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere ilk günden itibaren sayın bakanlarımız bizi yalnız bırakmadılar. Allah razı olsun. Çok teşekkür ediyorum" dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Muğla'da, Aralık 2020 2

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Muğla'da, Aralık 2020 - Görsel; Ak Parti Bodrum İlçe

Ne olmuştu?

Muğlalı duayen gazeteci, medya işvereni, yatırımcı ve Ak Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan'ın eşi Süleyman Şah Gökcan koronavirüs nedeniyle 73 yaşında hayatını kaybetti.

Kovid-19 testi pozitif çıkan ve 15 gündür Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım servisinde tedavi gören 73 yaşındaki Süleyman Şah Gökcan, akciğer ve kalp yetmezliği sonucu hayatını kaybetti.

Ak Parti Muğla milletveki Yelda Erol Gökcan eşinin vefatıyla ilgili paylaştığı mesajda şunları yazdı;

"Can yoldaşım, hayat arkadaşım , kaderim, Oğlum Süleyman Şah’ın babası, güzel insan Muğla’nın Şah babasını kaybettik. Rabbim mekanını cennet eylesin. Güzel insanlar güzel atlara binip gittiler. Seni en güzel hatıraların, daima gülen yüzünle hatırlayacağız ruhun şad olsun."

Gökcan'ın cenazesinin 7 Aralık'ta Şehir Yeni Mezarlığında toprağa verileceği öğrenildi.

Süleyman Şah Gökcan koronavirüs nedeniyle 73 yaşında hayatını kaybetti

Süleyman Şah Gökcan koronavirüs nedeniyle 73 yaşında hayatını kaybetti

Kimdir?

İş yaşamına motosiklet tamirciliği ile başlayan, bölgede ilk araba plakasını basan, askeri araçlar için segman üreten, ilk özel sürücü kursunun ardından, Şah Radyo ile medya dünyasına giren Gökcan, Muğla Gazetesi, Efe Gazetesi, Şah TV ve Gazete Şah’la Şah Medya’nın kurucu yönetim kurulu başkanlığını yürüttü.

Muğla Gazeteciler Cemiyeti’nde uzun yıllar sekreterlik ve ikinci başkanlık yapan Süleyman Şah Gökcan, siyasi yaşamında Cumhuriyet Halk Partisinden İl Genel Meclisi Üyesi adayı, Anavatan Partisi (ANAP)’tan Belediye Başkanı Adayı olmakla birlikte ANAP’ın Muğla İl Başkanlığı’nı da yaptı.

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu

Ak Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan

Muğla haberleri