Muğla Haberleri
HABER

Osman Gürün’den pazarda koronavirüs denetimi

Muğla | Haber | News

MUĞLA HABER

Pazarda covid-19 denetimi yaptılar

Muğla'da başkanların pazar turu


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 23 Ekim 2020 - Osman Gürün’den pazarda koronavirüs denetimi

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Menteşe ilçesinde semt pazarını gezerek, hem koronavirüs ile ilgili alınan önlemleri inceledi hem de pazarcı esnafı ile vatandaşlara sosyal mesafe konusunda uyarılarda bulundu.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, tüm Dünya’yı etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını ile ilgili alınan önlemleri incelemek üzere semt pazarını ziyaret etti.

Osman Gürün’den pazarda koronavirüs denetimi 2

Osman Gürün’den pazarda koronavirüs denetimi

Menteşe ilçesinde kurulan semt pazarını baştan sona gezen Başkan Gürün’e CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ve CHP Menteşe İlçe Başkanı Mustafa Aytaç Kavak da eşlik etti.

Pazarcı esnafına hayırlı işler dileğinde bulunan Başkan Gürün, esnaf ve vatandaşlara sosyal mesafe, maske ve hijyen konularında uyarılarda bulundu.

Osman Gürün’den pazarda koronavirüs denetimi 3

Osman Gürün’den pazarda koronavirüs denetimi

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ve Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş pazarcı esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet etti.

Son günlerde özellikle vaka sayılarının artması nedeni ile vatandaşların pazarda sosyal mesafe, hijyen ve maske kurallarına uyduğu gözlendi.

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş

Muğla haberleri