Muğla Haberleri
HABER

Muğla'da ücretsiz bilgisayarlı uzaktan eğitim

Muğla | Haber | News

MUĞLA HABER

Bilgisayar, internet, eğitmen, hijyen sağlandı

Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 09 Ekim 2020 - Muğla'da ücretsiz bilgisayarlı uzaktan eğitim

Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi'nde uzaktan eğitim başladı. Öğrenciler bilgisayar dersliklerinde görevliler eşliğinde uzaktan eğitime rahatlıkla erişebiliyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezinde hazırlanan bilgisayar derslikleri öğrencilerin hizmetine sunuldu. Öğrenciler bilgisayar dersliklerinde görevliler eşliğinde uzaktan eğitime rahatlıkla erişebiliyor.

Muğla'da ücretsiz bilgisayarlı uzaktan eğitim 2

Muğla'da ücretsiz bilgisayarlı uzaktan eğitim

Muğla Büyükşehir Belediyesi pandemi dolayısıyla uzaktan eğitim görecek ihtiyaç sahibi öğrencilere bilgisayar desteği sağlıyor. Öğrenciler Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezinde hazırlanan bilgisayar dersliklerinden ücretsiz olarak faydalanmaya başladı. Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi’nde hazırlanan bilgisayar dersliklerinde ekipler tarafından her türlü hijyen, salgın ve sosyal mesafe tedbirleri alındı.

8’inci sınıf öğrencisi Mukaddes Palabıyık şunları söyledi;

Muğla'da ücretsiz bilgisayarlı uzaktan eğitim 3

Muğla'da ücretsiz bilgisayarlı uzaktan eğitim

Haftanın 5 günü buraya geliyorum. Günde 3 saat ders görüyorum. İnternet sorunu yaşamamak için buraya geliyorum. Bu imkanı sağlayan herkese teşekkür ederim” dedi. 3’üncü sınıf öğrencisi Taşan Şahin, “Canlı derslere katılıyorum. Evde internet yok. Burada rahatlıkla derslerimi takip edebiliyorum. Sabah 9’da ders için geliyorum. Arkadaşlarımı da derslere buradan girmeleri için çağırdım. 4’üncü sınıf öğrencisi Ecrin Eres, “ Haftanın 5 günü buraya geliyorum. Evdeki bilgisayarım çok yavaş. Derslere evden giremiyordum. Burada kolayca internete bağlanıyorum. Bilgisayar dersliği için herkese teşekkür ederim.

Görseller Muğla Büyükşehir Belediyesi'nden alıntıdır.

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi

Uzaktan eğitim sınıfı

Muğla haberleri