Muğla Haberleri
HABER

Vali Tavlı'dan Gazeteciler Derneğine ziyaret

Muğla | Haber | News

MUĞLA HABER

Vali Orhan Tavlı'dan Gazeteciler Derneğine ziyaret

Dernek Başkanı Cem Kaytan karşıladı


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 08 Ekim 2020 - Vali Tavlı'dan Gazeteciler Derneğine ziyaret

Muğla Valisi Orhan Tavlı Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Derneği'ni ziyaret etti. Tavlı Dernek Başkanı Cem Kaytan ve gazetecilerle bir araya geldi.

Dernek merkezinde Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Derneği Başkanı Cem Kaytan, başkan yardımcısı Hüseyin Atılgan ve yönetim kurulu üyesi Uğur Naim Yurtsev ile gazeteciler Esma Turan ve Hakan Canel tarafından karşılanan Muğla Valisi Orhan Tavlı Muğla haberleri ve son günlerin Muğla yerel gündemi değerlendirildi.

Vali Tavlı'dan Gazeteciler Derneğine ziyaret

Vali Tavlı'dan Gazeteciler Derneğine ziyaret

Muğla Valisi Orhan Tavlı'nın ziyaretiyle ilgili olarak Ege Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı ve Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Derneği Başkanı Cem Kaytan sosyal medya hesabından şu bilgileri paylaştı;

"Muğla Valisi Orhan Tavlı bugün Büyükşehir Gazeteciler Derneğine iade-i ziyarette bulundu. Dernek binamızda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Hüseyin Atılgan ve Yönetim Kurulu üyemiz Uğur Naim Yurtsev ile genç gazeteci arkadaşlarımız Esma Turan ve Hakan Canel ile birlikte Muğla Valimiz Orhan Tavlı’yı ağırladık.

Vali Tavlı’ya ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz. Son günlerde özellikle Kötekli konusunda yaşanan olumsuz gelişmeler konusunda Vali Tavlı, 'Herkes üzerine düşen görevi çok iyi yapacak. Bizler sadece Kötekli’yi değil Menteşe olarak olayı irdelememiz gerek. O yüzden çalışmalarımızı ona göre yapacağız' dedi."

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Muğla Valisi Orhan Tavlı

Cem Kaytan

Muğla haberleri