Muğla Haberleri
HABER

Muğla'da "Sağlık İçin Hepimiz İçin" denetimleri

Muğla | Haber | News

MUĞLA HABER

Muğla'da covid-19 denetimleri

Vali Tavlı bizzat denetledi

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 11 Eylül 2020 - Muğla'da "Sağlık İçin Hepimiz İçin" denetimleri

İçişleri Bakanlığı genelgesiyle yurt genelinde başlatılan "Sağlık İçin Hepimiz İçin" denetimine Muğla'da bizzat Vali Orhan Tavlı çıktı. Vali Tavlı'ya Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız eşlik etti.

İçişleri Bakanlığının 81 İl Valiliğine göndermiş olduğu genelge doğrultusunda "Sağlık İçin Hepimiz İçin" mottosu ile ülke genelinde eş zamanlı olarak geniş kapsamlı düzenlenen koronavirüs denetimi Muğla Valisi Orhan Tavlı başkanlığında il genelinde yapıldı.

Muğla'da "Sağlık İçin Hepimiz İçin" denetimleri

Muğla'da "Sağlık İçin Hepimiz İçin" denetimleri, Muğla Valisi Orhan Tavlı

Muğla İl genelinde oluşturulan ekiplerce başta şehir içi ve şehirlerarası toplu ulaşım araçları ile lokanta, kafe, restoranlar gibi yeme-içme ve eğlence yerleri olmak üzere konaklama tesisleri, AVM’ler, pazar yerleri, kahvehane, çay bahçesi, berber/kuaför/güzellik merkezleri, internet kafe/salon ve elektronik oyun yerleri, ticari taksiler, park ve piknik alanları gibi birçok noktada maske, mesafe ve hijyen denetimi gerçekleştirildi.

Muğla şehirlerarası otobüs terminalinde yaptığı denetimlerde vatandaşları maske, mesafe ve temizlik konusunda duyarlı olmaya davet eden Vali Orhan Tavlı şunları söyledi;

Koranavirüs salgınıyla mücadele amacıyla alınan tedbirler ile belirlenen kurallar noktasında, gerek işletme sahiplerinin ve hizmet sağlayıcıların gerekse vatandaşlarımızın bilinçlendirilmelerini ve kurallara en üst seviyede uymalarını sağlamak amacıyla il genelinde denetimler kesintisiz ve süreklilik teşkil edecek şekilde gerçekleştirilecek.

Muğla'da "Sağlık İçin Hepimiz İçin" denetimleri 3

Muğla'da "Sağlık İçin Hepimiz İçin" denetimleri, Muğla Valisi Orhan Tavlı, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız

Denetlemeleri sırasında Vali Orhan Tavlı’ya Vali Yardımcısı Vekili/ Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız eşlik etti.

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Muğla Valisi Orhan Tavlı

Muğla Covid-19 denetimleri

Muğla haberleri