Muğla Haberleri
HABER

MSKÜ uzaktan eğitim kararı aldı

Muğla | Haber | News

MUĞLA HABER

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörlüğü

Uzaktan eğitim hangi bölümlerde?

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 08 Eylül 2020 - MSKÜ uzaktan eğitim kararı aldı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörlüğü'nce 2020-2021 eğitim-öğretim yılı güz dönemi için uzaktan eğitim kararı alındı. Karar MSKÜ tarafından resmen duyuruldu.

MSKÜ

MSKÜ mezuniyet - Arşiv - Görsel MSKÜ'den alıntıdır

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörlüğünce 2020-2021 eğitim-öğretim yılı güz dönemi için uzaktan eğitim kararı alındı. MSKÜ Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan açıklamada, üniversite senatosunda Kovid-19 Küresel Salgın sürecinin ilerleyişi ve bunun 2020-2021 eğitim-öğretim yılı güz yarıyılı faaliyetleri üzerindeki muhtemel etkilerinin görüşüldüğü belirtildi.

2020-2021 eğitim-öğretim yılı güz dönemi için uzaktan eğitim kararı alındığı ifade edilen açıklamada, şu görüşlere yer verildi:

"Üniversitemizde 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılında eğitim-öğretim faaliyetleri, Tıp Fakültesinin 4. 5. ve 6. sınıfları, Muğla Sağlık Bilimleri ile Fethiye Sağlık Bilimleri Fakültelerinin Hemşirelik Bölümlerinin 4. sınıfları ve Diş Hekimliği Fakültesinin 1 ve 2. sınıfları dışında üniversitemizin tüm birimlerinde uzaktan eğitim şeklinde gerçekleştirilecektir."

Kararın orjinali;

MSKÜ uzaktan eğitim kararı

MSKÜ uzaktan eğitim kararı, Eylül 2020 - Görsele tıklayarak büyütebilirsiniz

Kaynak: https://www.mu.edu.tr/tr/duyuru/20202021-egitimogretim-yilinin-uzaktan-egitim-yoluyla-yapilmasina-iliskin-duyuru-46645

MSKÜ havadan

MSKÜ yerleşkesi - Görsel MSKÜ

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

MSKÜ uzaktan eğitim

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörlüğü

Muğla haberleri