Hayatın İçinden Haberler 1
HABER

Nejat İşler Gümüşlükten neden ayrıldı?

Genel | Haber | News

Muğla Yemekleri Tarifleri


HAYATIN İÇİNDEN HABERLER

Nejat İşler röportajı

Filmleri, dizileri, hayatı, aşkları

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 21.10.2020 - Nejat İşler Gümüşlükten neden ayrıldı?

Gümüşlük’teki evini kapatıp İstanbul’a dönen Nejat İşler neden böyle bir karar aldığını anlattı. İşte bilinmeyenleriyle Nejat İşler röportajı...

Oyuncu, yazar Nejat İşler, Milliyet Sanat Dergisi'nin ekim ayı sayısı için Asu Maro’ya röportaj verdi. Tamamını ve orjinalini Millyet Sanat Dergisi'nde keyifle okuyabileceğiniz Nejat İşler röportajından bazı bölümler aşağıda...

Nejat İşler, rol aldığı “Saygı 2” adlı diziden yola çıkarak saygı ve nezaket kavramlarının kendisi için çok önemli olduğunu söyledi. “Nezaket benim için olmazsa olmaz bir kavram” diyen İşler, sözlerine şöyle devam etti:

Çocukluğumdan beri öyle. Bir şey kabalaşınca hoşuma gitmiyor. Ben de dışarıdan biraz kaba gibi gözüküyorum ama işte bana biçilen rol var, o yüzden öyle gözüküyor aslında.

Nejat İşler, Asu Maro, EKim 2021 - Milliyet Sanat Dergisi

Nejat İşler, Asu Maro, EKim 2021 - Milliyet Sanat Dergisi

Canlandıracağı karaktere kötü bir adam da olsa inanması ve onu sevmesi gerektiğini belirten ünlü oyuncu, “Biz Müşfik hocamızdan öyle öğrendik, kulağımda küpedir” dedi. Komedide rol almayı çok istediğini de dile getiren İşler, mizahın dramdan çok daha zor olduğunu ve zekâdan ziyade akıl gerektirdiğini söyledi.

Nejat İşler, en beğendiği yazarlardan Mehmet Eroğlu’nun romanından uyarlanan “9,75” filmi için gelen teklifi soru sormadan kabul ettiğini de açıkladı.

Başarılı oyuncu, umursamaz, bıkkın, biraz da dağınık bir karakteri canlandırdığı serinin bir üçleme olacağını ve ikinci filmin çekimlerine başlandığını belirtti.

Mecburiyetleri olan bir hayatı tercih etmediğini “50 yaşındayım, ne evlendim ne çocuk yaptım. Çok bağım yok” sözleriyle anlatan Nejat İşler, yine de mecbur olacağı işlerin karşısına çıkabildiğini söyledi:

"Fenerbahçe’den bir iş geldiğinde hemen yapıyorum, hiç sorgulamam.

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

Milliyet Sanat Detgisi, Ekim 2021

Milliyet Sanat Dergisi, Ekim 2021

Gümüşlük’teki evini kapatıp İstanbul’a dönen Nejat İşler, “Orada saklanamıyorum, ortadayım. İstanbul’da kalabalıkta kaybolmak daha kolay” dedi. Artık gerek işte gerekse hayatın içinde adımlarını çok daha düşünerek attığını söyleyen oyuncu, bu durumu “Mesela eskiden bir kadınla rahatça hemen arkadaş, sevgili olunurdu ama şimdi acayip korkuyorum” diye özetledi.

Nejat İşler, işle ilgili seçimlerinde, kimlerle vakit geçireceğinin ve çalışırken eğlenebilecek olmasının belirleyici olduğunu söyledi: “Eğlenirsek zaten tamam. Hiç fark etmez. Telefon rehberi bile oynarım.

Kaynak:

https://www.hurriyet.com.tr/kelebek/magazin/nejat-isler-eskiden-rahatca-sevgili-olurdum-simdi-korkuyorum-41921657

TAGS;

Nejat İşler

Asu Maro

Hayatın içinden haberler