Hayatın İçinden Haberler 1
HABER

Nejat İşler'in yeni projesi belli oldu

Genel | Haber | News

Gümüşlük Brands


HAYATIN İÇİNDEN HABERLER

İyi Adamın 10 Günü

Kitaptan uyarlama senaryo

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 07.09.2020 - Nejat İşler'in yeni projesi belli oldu

Mehmet Eroğlu’nun kaleme aldığı 'İyi Adamın 10 Günü' kitabı sinemaya uyarlanıyor. Filmin başrolünde Nejat İşler olacak.

Oyuncu ve yazar Nejat İşler, yeni filme başlıyor. İşler, Ay Yapım’ın Netflix için çekeceği 'İyi Adamın 10 Günü' filminde başrol için anlaştı. Uluç Bayraktar’ın yönetmen koltuğunda oturacağı filmin çekimleri için sete çıkıldı Çekimler 7 Eylül günü (bugün) başlıyor.

Nejat İşler

Nejat İşler - Arşiv, GHA

Film, oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor. 'İyi Adamın 10 Günü'nde Nejat İşler’in yanı sıra Barış Falay, Esra Ronabar, Nur Fettahoğlu, Şenay Gürler, Erdal Yıldız, Rıza Kocaoğlu, İlayda Alişan, İlayda Akdoğan ve Kadir Çermik rol alıyor.

Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı kitabından uyarlanan filmde eski bir avukat olan Sadık’ın etkileyici hikâyesi beyazperdeye taşınacak. Filmde, Nejat İşler’in hayat vereceği eski bir avukat olan Sadık’ın 10 günlük macerası konu alınıyor.

İyi Adamın On Günü

İyi Adamın On Günü kitap kapağı, İletişim Yayınları (Sağda), Nejat İşler - GHA

İyi Adamın On Günü

Mehmet Eroğlu

İyi Adamın On Günü, Mehmet Eroğlu’nun dünyasında ayrıksı duracak yeni ve kıymetli bir parça. Katman katman açılan; yalanlarla, hazlarla ve esrarengiz cinayetlerle örülü şaşırtıcı bir polisiye.

Dört kadın ve bir adam. Kadınlardan en alımlısı ona ihanet etti; en zengini ondan çetrefil bir bilmece çözmesini istedi; en kurnazı labirentten çıkışı gösterdi; en seveceni ise hayatını hiç olmadığı kadar güzelleştirdi…

On günde olup biten bir muamma… Kayıp bir meleğin peşine düşen herkesçe “iyi bir adam” olarak bilinen eski avukat Sadık’ın hafiyelik ve hayatındaki kadınlarla yüzleşme hikâyesi…

…Galiba cesaret sandığımız şey, korkunun yokluğundan ya da korkuya alışmaktan ibaret...” Cesaretimin sırrını vermek için daha da eğildim. İçimden gülmek geliyordu: “Hem risk almadan, yaşamını ortaya sürmeden adalet elde edilmiyor.” (Kitabın tanıtımından alıntıdır)

Muğla Yemekleri Tarifleri

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Nejat İşler

İyi Adamın On Günü

Hayatın içinden haberler