Hayatın İçinden Haberler 1
HABER

Gökçebel ve Bitez'deki taşınmazların ihaleleri

HAYATIN İÇİNDEN HABERLER

Binlerce metrekarelik arazilere verilen teklifler

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı duyurdu


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 20.11.2020 - Gökçebel ve Bitez'deki taşınmazların ihaleleri

Bodrum, Gökçebel ve Bitez mahallelerindeki taşınmazların özelleştirme ihalesi nihai pazarlık görüşmeleri sonuçlandı.

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, özelleştirme kapsam ve programında bulunan, Muğla ili, Bodrum ilçesi, Gökçebel Mahallesi'ndeki 1856,78 metrekare yüzölçümlü taşınmaz ve üzerindeki yapıların özelleştirme ihalesi nihai pazarlık görüşmesi yapıldı.

İhalede en yüksek teklif, 6 milyon 200 bin lira ile Er Metal Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından verildi. Bitez Mahallesi'ndeki 7 bin 836,83 metrekare yüzölçümlü taşınmaz ve üzerindeki yapılar için de en yüksek teklifi 16 milyon 310 bin lira ile Önderler İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Turizm ve Pazarlama A.Ş. sundu.

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nın duyurusu şöyle;

"MALİYE HAZİNESİ ADINA KAYITLI MUĞLA İLİ, BODRUM İLÇESİ, GÖKÇEBEL MAHALLESİ VE MUĞLA İLİ, BODRUM İLÇESİ, BİTEZ MAHALLESİNDEKİ BULUNAN TAŞINMAZINLARIN ÖZELLEŞTİRME İHALESİ NİHAİ PAZARLIK GÖRÜŞMELERİ TAMAMLANDI

Duyuru DetayıÖzelleştirme İdaresi, Bodrum, Bitez ve Gökçebell duyurusu

Özelleştirme İdaresi, Bodrum, Bitez ve Gökçebell duyurusu - GÖRSELE TIKLAYIP BÜYÜTEBİLİRSİNİZ

20 Kasım 2020
20.11.2020 tarihinde yapılan nihai pazarlık görüşmelerinde ,

Özelleştirme kapsam ve programında bulunan;

– Muğla ili, Bodrum ilçesi, Gökçebel Mahallesi, 594 ada, 235 no.lu parselde bulunan 1.856,78 m2 yüzölçümlü taşınmaz ve üzerindeki yapıların özelleştirme ihalesi nihai pazarlık görüşmesinde en yüksek teklif 6.200.000-(Altımilyonikiyüzbin) TL ile Er Metal Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından verilmiştir.

– Muğla ili, Bodrum ilçesi, Bitez Mahallesi, 432 ada, 1-2-3-4-5 no.lu 7.836,83 m2 yüzölçümlü taşınmaz ve üzerindeki yapıların özelleştirme ihalesi nihai pazarlık görüşmesinde en yüksek teklif 16.310.000- (Onaltımilyonüyüzonbin) TL ile Önderler İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Turizm ve Pazarlama A.Ş. tarafından verilmiştir."

Daha fazla bilgi için TIKLAYIN;

https://www.oib.gov.tr/duyuru/maliye-hazinesi-adina-kayitli-mugla-ili-bodrum-ilcesi-gokcebel-mahallesi-ve-mugla-ili-bodrum-ilcesi-bitez-mahallesindeki-bulunan-tasinmazinlarin-ozellestirme-ihalesi-nihai-pazarlik-gorusmeleri-ta

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı

Bitez ve Gökçebel taşınmaz ihaleleri

Hayatın içinden haberler