Hayatın İçinden Haberler 1
HABER

Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi başlıyor

Genel | Haber | News

HAYATIN İÇİNDEN HABERLER

Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi oyuncuları anlattı

Nejat İşler Saygı hakkında neler söyledi?


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 16.10.2020 - Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi başlıyor

Nejat İşler'in başrolünde olduğu ‘Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’ 27 Ekim’de BluTV’de izleyiciyle buluşacak. Oyuncular kamera karşısına geçti ve bakın, "Saygı" için ne dediler?

Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi oyuncuları Saygı’yı anlattılar! Toplumdaki çürümenin sebebini gündelik saygısızlıklarda arayan Ercüment Çözer’in (Nejat İşler) hikayesini anlatacak ‘Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin oyuncuları kamera karşısına geçerek Saygı nedir?’ sorusunu cevapladı. ‘Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’, 27 Ekim’de sadece BluTV’de ekranlarda olacak.

BluTV’nin özel yapımı ‘Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin yayınına geri sayım devam ederken, dizinin oyuncuları Nejat İşler, Miray Daner, Boran Kuzum, Rojda Demirer, Tansu Biçer ve Erkan Can çok konuşulacak hikayenin temelinde yatan ‘Saygı nedir? sorusunu cevapladı.

VİDEO

Saygısızlıklara karşı tahammülsüzlüğü ile bilinen ve saygısızlıkla mücadele ettiği kendine özgü yöntemleriyle gündeme oturmaya hazırlanan Ercüment Çözer’in (Nejat İşler) hikayesine odaklanacak dizi, saygı kavramını yeniden sorgulatacak.

Oyuncuların ‘Saygı nedir?’ sorusuna verdiği yanıtların yayınlandığı videoda; Nejat İşler, “İnsanın kendine olan saygısının değerli olduğunu düşünüyorum, başkalarından ziyade” derken, Boran Kuzum saygının bir duygu değil genel bir tutum olduğuna vurgu yaptı.

Miray Daner’in ‘Huzurlu bir dünyanın tek çaresi’ olarak tanımladığı saygıyı; Rojda Demirer, "sağlıklı iletişimin temel unsuru", Tansu Biçer ise "insanın kendini tam da kendi istediği gibi ifade edebilmesi" olarak anlattı. Usta oyuncu Erkan Can ise "hayatta her şeyin saygı ile başlayacağını" söyledi.

Başarılı projelere imza atan BluTV’nin Inter Medya yapımcılığında seyirciye sunacağı ‘Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin senaryosu, ‘Behzat Ç. – Bir Ankara Polisiyesi’nin senaristi Ercan Mehmet Erdem’in kaleminden çıkarken dizinin yönetmenliğini Ali Taner Baltacı üstleniyor.

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi

Nejat İşler

Hayatın içinden haberler