Spor Haberleri 1
HABER

Bakan Soylu'dan şampiyonluk kutlaması uyarısı

SPOR HABERLERİ

"Kutlamalar tam kapanma döneminden sonra yapılmalı"

İçişleri Bakanlığı Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 12 Mayıs 2021 - Bakan Soylu'dan şampiyonluk kutlaması uyarısı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan şampiyonluk kutlaması uyarısı geldi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, TFF Süper Lig'de 15 Mayıs Cumartesı Günü oynanacak karşılaşmaların ardından şampiyon olacak kulübün taraftarlarına uyarıda bulunarak, kutlamaların tam kapanma döneminden sonra yapılması gerektiğini söyledi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İçişleri Bakanlığı Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi'nde (GAMER) Ramazan Bayramı tedbirlerine ilişkin basın toplantısı düzenledi.

Bakan Soylu, Antalya, Denizli, Diyarbakır, İstanbul, İzmir, Kars, Mersin, Muğla, Van, Zonguldak illeriyle canlı bağlantı ile toplantı yaptı.

Bakan Soylu, İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş ile yaptığı bağlantıda Süper Lig'de 15 Mayıs Cumartesi günü oynanacak son hafta karşılaşmalarına dikkat çekerek şampiyonluk kutlamalarına ilişkin uyarılarda bulundu.

Soylu, "Şampiyonluk kutlamaları olursa bu kutlamaların tam kapanma döneminden sonra yapılması hususunda diplomatik müzakere yöntemi hem size hem valimize düşüyor. Buna yönelik tedbir almamız gerekiyor. 3 takım da İstanbul'da. Türkiye'de de aynı şekilde olacak. Bu konuda İstanbul bir ilke kararı üretirse, iyi bir çağrıda bulunursa tam kapanma dönemine halel gelmeden, tam kapanma akabinde bunlar yapılabilir" dedi.

PUAN TABLOLARI & MAÇ SONUÇLARI

TFF Süper Lig, Misli.Com 2. Lig, Misli.Com 3. Lig, BAL, SAL maç sonuçları, Fikstür ve Puan Tabloları için burayı tıklayın

Gümüşlük dolmuş saatleri

TAGS;

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu

Şampiyonluk kutlamaları

Spor haberleri