Spor Haberleri 1
HABER

Seydikemer'de Hasan Köymen yeniden başkan

SPOR HABERLERİ

Seydikemer Belediyespor Kulübü Derneği genel kurulu yapıldı

Muğla Süper Amatör Küme

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 03 Nisan 2021 - Seydikemer'de Hasan Köymen yeniden başkan

Seydikemer Belediyespor Kulübü Derneği'nde Hasan Köymen güven tazeledi.

Seydikemer Belediyespor Kulübü Derneği'nin 15. Olağan Genel Kurul Toplantısı İlçe Hıfzıssıhha Kurulu'nun iznine istinaden ve pandemi kuralları çerçevesinde yeterli sayıda delegenin katılımıyla gerçekleştirildi. Tek liste gidilen seçimde Hasan Köymen güven tazeledi.

Seydikemer Belediyespor'da Hasan Köymen yeniden başkan 1

Seydikemer Belediyespor'da Hasan Köymen yeniden başkan

Seydikemer Belediyespor Kulübü Derneği 15. Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi. Pandemi kuralları çerçevesinde yapılan kongreye tek liste ile gidildi. Mevcut Başkan Hasan Köymen yeniden başkanlığa seçilirken, Yönetim Kurulu üyeliklerine ise; Harun Karamanlı, Mustafa Uçar, Ali Babacan ve Şaban Karaşal getirildi.

Köymen yaptığı açıklamada şunları söyledi;

"Acısıyla tatlısıyla Kulüp Başkanlığı görevimde yaklaşık 5 yılı geride bıraktık. İlk zamanlarımda, daha önce hiç tecrübemin olmadığı, hiç alışık olmadığım bir sorumluluğun yükü vardı omuzlarımda. Ama çok şükür ki kısa zamanda hem iyi bir tecrübe kazandım hem de güzel işlere imza attık. Şimdi önümüzdeki 3 yıllık yeni dönemde daha güzellerini yapmak için yeni yol arkadaşlarımızla kolları sıvama vaktidir."

Seydikemer Belediyespor'da Hasan Köymen yeniden başkan 2

Seydikemer Belediyespor'da Hasan Köymen yeniden başkan

Seydikemer Belediyespor Kulübü Başkanı Hasan Köymen, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e desteklerinden dolayı teşekkür ederek konuşmasını şöyle sürdürdü;

"Öncelikle ilk günden beri birlikte çalıştığım tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma, herzaman Kulübümüzün en büyük destekçisi Belediye Başkanımız Sayın Yakup Otgöz’e, Başkan Yardımcılarımıza ve tüm Seydikemer Belediyesi çalışanlarına, bugüne kadar Kulübümüze maddi manevi destek olan tüm hemşerilerimize, 2 yıl önce tanıştığım ve hocalığının yanında abim gibi gördüğüm Osman Yüksel Hocama, bugüne kadar formamıza terini akıtan tüm sporcu kardeşlerime Ve yağmur çamur demeden kötü giden zamanlarda bile bizlere hep inanan, desteğini esirgemeyen fedakar ve cefakar Büyük Seydikemer Taraftarına sonsuz teşekkür ediyorum."

Seydikemer Belediyespor'da Hasan Köymen yeniden başkan

Seydikemer Belediyespor'da Hasan Köymen yeniden başkan (En sağda)

Seydikemer Belediyespğor'dan yapılan açıklama da şöyle;

"Seydikemer Belediyespor Kulübü Derneğimizin 15. Olağan Genel Kurul Toplantısını İlçe Hıfzıssıhha Kurulu’nun iznine istinaden ve pandemi kuralları çerçevesinde yeterli sayıda delegemizin katılımıyla gerçekleştirdik. Başkanımız Hasan Köymen’in listesi ile tek liste halinde gidilen seçimde Başkanımız Hasan Köymen ve Harun Karamanlı, Mustafa Uçar, Ali Babacan ve Şaban Karaşal’dan oluşan yeni Yönetim Kurulu üyelerimize başarılar diliyoruz.
Kulübümüze ve ilçemize hayırlı olsun.
"

Pandemi nedeniyle ligler tatil edilmeden önce son puan tablosu;

Pandemi nedeniyle ligler tatil edilmeden önce son puan tablosu

Pandemi nedeniyle Muğla Süper Amatör Kümede ligler tatil edildiğinde son puan tablosu (2019-2020 sezonu)

VİDEO;

PUAN TABLOLARI & MAÇ SONUÇLARI

TFF Süper Lig, Misli.Com 2. Lig, Misli.Com 3. Lig, BAL, SAL maç sonuçları, Fikstür ve Puan Tabloları için burayı tıklayın

Gümüşlük dolmuş saatleri

TAGS;

Seydikemer Belediyespor

Hasan Köymen

Spor haberleri