Spor Haberleri 1
HABER

Aras, Yalıkavak Spor Kulübü'nde

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Aras'dan antreman sahası sözü

Ülkemizi Avrupa Kupalarında temsil edecek takım

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 09 Ağustos 2020 - Aras, Yalıkavak Spor Kulübü'nde

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, geçtiğimiz sezon Türkiye Hentbol Federasyonu Kadınlar Süper Ligini 3.'cü sırada tamamlayarak ilçemizi ve ülkemizi Avrupa Kupalarında temsil etmeye hak kazanan Yalıkavak Spor Kulübü'nü ziyaret etti.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Yalıkavak Spor Kulübü ziyaret 5

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Yalıkavak Spor Kulübü ziyaret

Yalıkavak Mahallesi'ndeki kulüp tesisine gelen Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras burada Yalıkavak Spor Kulübü Başkanı Mehmet Esen, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve sporcular tarafından karşılandı. Burada Bodrum Belediye Başkanı Aras'a, AKP Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Şamil Türkay Aktür ve Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutkun eşlik etti.

Yaptığı yeni transferlerle kadrosunu güçlendiren Hentbol takımının geçen sezon elde ettiği başarından dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum'un isminin Avrupa'da temsil edilecek olmasının çok önemli olduğunu ve elde edilen başarıdan ortaya çıkan sinerjinin oyunculara destek olarak geri döndüğünü söyledi.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Yalıkavak Spor Kulübü ziyaret

Antreman sahası sözü

Antrenman için Yalıkavak'tan Gümbet Mahallesine gidip gelmek zorunda kalan takıma müjdeli bir haber duyuran Başkan Aras konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Proje çalışmasını tamamladığımız antrenman sahası ile fitness salonunu kısa bir süre sonra sizlere kazandıracağız. Yapacağımız antrenman sahasıyla bölgemizdeki gençlerimizi altyapıya kazandırmış olacağız. Kadınların içinde olduğu bu spora destek olmak bizler için çok değerli. Sizlerin sahada verdiği mücadele, elde ettiğiniz başarılar genç kızlarımıza, kadınlarımıza, annelerimize büyük bir cesaret ve güç verecektir. Başarınız sadece sportif bir başarı değil bence büyük bir etki yaratan bir başarı. Özgüveninizi yansıttığınız sahada sizleri izleyen çocuklara büyük bir rol model oluyorsunuz."

Kulüp Başkanı Mehmet Esen, göreve geldiği günden buyana başta tribünden verdiği gönülden destek olmak üzere her türlü yanlarında olan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'a yönetimi ve kendi adına teşekkür ederek yeni yapılacak antrenman sahasının üst yapıya sağlayacağı destek kadar altyapı içinde önemli olduğunu ifade etti.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Yalıkavak Spor Kulübü ziyaret 3

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Yalıkavak Spor Kulübü ziyaret

Özcan'dan teşekkür

Yalıkavak Spor Kulübü Kadın hentbol Takımı Antrenörü Kıvanç Özcan ise verdiği maddi manevi desteklerden dolayı Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'a teşekkür ederek, "Sportif başarı ne kadar önemliyse altyapıda bir o kadar önemli. Dediğiniz gibi bu antrenman sahası yapıldığı zaman Yarımadadaki kızlarımızın birçoğu bu spora katılacak. Geleceğini hazırlamış olacak" dedi.

İlk maç 27 Eylül'de

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan hentbolcularımız ilk maçına 27 Eylül günü çıkacak.

Bodrum Belediye Başkanı Aras daha sonra Bitez Mahallesi'nde yapımı tamamlanmak üzere olan Gençlik ve Spor Kompleksi'nde incelemelerde bulundu ve Adliye Caddesi üzerindeki esnafları ziyaret etti.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Yalıkavak Spor Kulübü ziyaret 4

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Yalıkavak Spor Kulübü ziyaret

Gümüşlük dolmuş saatleri

TAGS;

Yalıkavak Spor Kulübü

Yalıkavak S.K. Kadın Hentbol Takımı

Spor haberleri